Skocz do zawartości
Gość loud28

MFD zablokowane

Rekomendowane odpowiedzi

Na swoim przykładzie chciałbym pokazac jak ASO potrafi wykorzystac klienta

" niech Pan odcholuje auto do domu , napewno odpali po 1h bo zrobione ....... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupilem passata i zablokowalem navi a nie znam kodu. czy gdzies na radiu jest napisany jesli tak to w którym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radiu raczej nie będziesz miał - to jest zabezpieczenie przed kradzieżą - jaki sens ma zostawianie klucza na radiu ! ( chyba, że wcześniej ktoś już zablokował i odblokowywał - cztery cyferki - jeśli ktoś odblokowywał pisane ręcznie). Powinieneś kod mieć w dokumentacji samochodu. Jeśli nie masz kodu - koszt odblokowania u elektronika od 50 do 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam kodu do radyjka bo z niemiec furka i nie wiem co zrobic jestem z mazowieckiego w polowie drogi z wawy do bialego. nie znam zadnego eksperta od tych rzeczy i jeszcze dzis mi padl czujnik stopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak jestes w bialymstoku dzwon pomoge 603 222 095

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak odblokować to zasrane radio vag-iem.Radio mam z nawi, bo nie bardzo wiem gdzie naciska się ten przycisk 1

mam vaga 704.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyciagnij radyjko swoj dowod osobisty jedz do ASO i w 5 minut dostaniesz kod do radia i musza to zrobic bezplatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kod, tylko wpisałem go kilka razy i się zablokowało na amen. Po godzinie też się nie chce odblokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kod, tylko wpisałem go kilka razy i się zablokowało na amen. Po godzinie też się nie chce odblokować

czy te wymagane 45 minut czekales z wlaczona MFD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zy te wymagane 45 minut czekales z wlaczona MFD?

 

Cytując za instrukcją:

 

Jeżeli wpisany za drugim razem kod również okaże się błędny, to w miejsce cyfr pojawia się napis SAFE, a pod spodem uwaga Unit locked!.

Urządzenie zostaje zablokowane na ok godzinę. Kolejna próba możliwa jest dopiero po upływie tego czasu. W czasie trwania blokady urządzenie należy pozostawić włączone, a kluczyk w stacyjce.

 

Czyli z opisu wynika, że zarówno włączone musi być, jak i mieć podany plus po zapłonie.

 

Pojedź gdzieś w trasę, włącz radio i się odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja po długiej trasie się odblokowało.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja też mam podobny problem,próbowałem zrobić tak jak Pan pisał ale -nic.Jestem w norwegii i chciałbym sam naprawić bo wizyta w salonie to duży koszt-może można coś zrobić jeszcze.mam passata B5,2002 i Radio Nawigation System Mfd cd changer control-może coś doradzisz,dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja też mam podobny problem,próbowałem zrobić tak jak Pan pisał ale -nic.Jestem w norwegii i chciałbym sam naprawić bo wizyta w salonie to duży koszt-może można coś zrobić jeszcze.mam passata B5,2002 i Radio Nawigation System Mfd cd changer control-może coś doradzisz,dzięki z góry

 

Tu naprawdę nie ma co doradzać. Włączasz radio i uruchamiasz silnik. Jeździsz gdzieś ponad godzinkę (nie wyłączając ani radia ani silnika) i potem się samo odblokuje (wejdzie w tryb kodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, odświeżam trochę stary wątek, ale mam taki problem, że moja nawigacja/radio ma zbity kolorowy wyświetlacz w rogu i jest rozlany. Niewiele na nim widać (końcówke napisów po niemiecku i OK). Muszę kod wprowadzić "na macajewa" a nie mam z tym żadnego doświadczenia (Paska tyle co kupiłem), stąd prośba i pytania:

 

1. Czy można za pomocą vwTool lub vwcommanderem prowadzić kod radia (kod posiadam, mam nadzieję że dobry)

2. Proszę o "łopatologiczny" i z detalami opis jak się wpisuje kod, bo z instrukcji nie jestem pewien. Czy pozycję cyfry wybiera się przyciskami na Navi a cyfrę wybiera się prawą gałką obrotową menu, czy wszystko pokrętłem i potwierdza się każdą kolejną cyfrę przyciskiem w gałce? Wprowadzanie rozpoczyna się od 0 czy od 1? (ważne czy żeby wybrać zero musze przekręcić 10 razy czy piersza cyfra to zero)?

 

Czeka mnie wymiana wyświetlacza, ale pierwsze rozrządy i inne wydatki, a radia chciało by się posłuchać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek jak wlaczysz navi musisz odczekac jakies 15-20 sekund zanim sie uruchomi i teaguje. Cyfry zaczynaja od 1234567890 i to wszystko mam nafzieje ze ci pomoglem powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Czy brak antenki nawigacyjnej na dachu (VW Passat 2008 kombi) może byc przyczyną że nawigacja nie bedzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi bedzoe dzialac tylko nie bedzie cie kierowac wejdz w nastawy i pozycja gps zobacz ile ci odbiera satelit i czy masz polozenie geog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie mam w ogóle żadnej płyty z mapami. Chciałem sie tylko dowiedziec czy bedzie działać,ale skoro tak to bede musiał sobie zapodać taka płytke. NIe wiesz może gdzie mogę ją kupić? i jaki jest orientacyjny koszt tej płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Recuś! Między innymi dzięki Twojej pomocy radio ożyło :) mimo wylanego wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Recuś! Między innymi dzięki Twojej pomocy radio ożyło :) mimo wylanego wyświetlacza.

 

nie ma problemu Jacek jak mogę o potrafię to pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności