Skocz do zawartości
BoLo1703

Passat B3 2.0 16V USA. Kilka Pytań Mam

Rekomendowane odpowiedzi

Blok silnika jest z 9A 136hP szpryc z całą głowicą z ABF 150hP.Tak jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ale tam jest mechaniczny wtrysk jakbyście zauważyli:D. Pasy działąją i niezłą zajafke mialem z nimi bo jak zaparkowalem to odruchowo chciałem odpiąć pasy a tytaj psikuj heh :). Nie no to jest naprawde z sprawdzonej reki. Auto kolegi teścia ktory jest mechanikiem. Z tego co widziałem to guma ktora idzie od wtrysku do kolektora to jest w 2 miejscach sklejona tasma. Ale mam to gdzies bo nie bede sekwencji montował bo to się nie opłaci wogole. A Cena to 3 tysie ja kdlamnie:). A Czy klima działa to nie wiem sprawdze w poniedziałek jego dokładnie. A powiedzie mi jak orientujecie sie jaka jest klima tam?? Czym się nabija?? Nowego typu czy starego jeszcze??

 

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

 

a tak wogole zeby strzałów nie było w wielo wtrysku to trzeba najlepiej zamontować sekwenje. Taka jest moja opinia po przejsciach z roznymi z tym gazem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole zeby strzałów nie było w wielo wtrysku to trzeba najlepiej zamontować sekwenje. Taka jest moja opinia po przejsciach z roznymi z tym gazem:/

 

Albo wogole nie montowac gazu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klima starego typu... ;)

 

a chociaż zależy który to rok, bo pamiętam ze do '92 była stara(tak jak u nas) a od 93 podobno ta nowsza.. tak więc.. :D

Edytowane przez MaxX93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie 93 rok to jest:)

 

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

 

Ale co mowicie ze warto sie nim zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto aluminowe węże inna dysza rozprężna znaczy typowa dla 134a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem bo jakies problemy z elektryką tam wychodzą po woli ponieważ kolegi teściu jak coś się spaliło to robił obejscia czyli następny przekażnik lub bezpiecznik:/ Sam już nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności