Skocz do zawartości
Gość imnothep

Pełen FIS w liczniku bez CAN

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie czy w tym liczniku pokazuje ikonkę samochodu i otwarcia drzwi tak jak to jest w b5fl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest tylko kontrolka otwartego bagażnika (po aktywowaniu i ciągnięciu kabla z modułu komfortu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jest tylko kontrolka otwartego bagażnika (po aktywowaniu i ciągnięciu kabla z modułu komfortu)

Jaka aktywacja, bo z tego co wyczytałem to tylko przewód trzeba pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie o tym z FULL FISem xxx 919 xxx. Dokładny numer podam wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jest tylko kontrolka otwartego bagażnika (po aktywowaniu i ciągnięciu kabla z modułu komfortu)

 

A jak trzeba aktywować tą kontrolkę, bo mam taki licznik FULL FIS bez Can. Kabel mam podłączony a kontrolka nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak trzeba aktywować tą kontrolkę, bo mam taki licznik FULL FIS bez Can. Kabel mam podłączony a kontrolka nie działa.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/109693-Aktywacja-kontrolki-tylnej-klapy-w-3b

 

 

Licznik z FUL FISem bez CANu to: 3B0 919 890 M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej aktywacji Vagiem nie ma. Wystarczy po prostu pociągnąć przewód komfort-licznik i kontrolka powinna działać. Wychodzi na to, że w liczniku 3B0 919 890 M ta kontrolka jest niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że kontrolka zadziała tylko na włączonym zapłonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnej aktywacji Vagiem nie ma. Wystarczy po prostu pociągnąć przewód komfort-licznik i kontrolka powinna działać. Wychodzi na to, że w liczniku 3B0 919 890 M ta kontrolka jest niedostępna.

 

Jest. Tak samo jak kontrolka od pasów. Poszukaj dobrze na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka od pasów jest i włącza się ją Vagiem, a tej od klapy się nie uruchamia Vagiem, tylko sam kabelek powinien wystarczyć. Tak wynika z opisów na forum. Sam jeszcze jej nie uruchomiłem. Widziałem licznik w środku i dioda jest w tym miejscu i ikonka na tarczy też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, grzegorz.d3 napisał:

Witam a jaki powinienem kupić licznik rocznik 2002

Odpowiedzi były na tym forum jak i na wielu forach wielokrotnie. Jeśli masz polifta(a masz) to powinien być z CAN czyli numerki w środku 920 zamiast 919. Masz szczęście bo są obrzydliwie tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z skąd wiadomo ze z CAN.

I podaj konkretny numer .

I czy trzeba wgrywać nowe wsady do licznika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2017 o 21:04, grzegorz.d3 napisał:

A z skąd wiadomo ze z CAN.

I podaj konkretny numer .

I czy trzeba wgrywać nowe wsady do licznika .

Stąd wiadomo, że polift miał CAN.

Tutaj @GURAL wyjaśnił jakie zegary z CAN a jakie bez

https://forum.vw-passat.pl/topic/37925-licznik-zegary-3b0-920-927-a-pytanie/?tab=comments#comment-716173

Kolejny temat nakierowujący

https://forum.vw-passat.pl/topic/22067-dopasowanie-zegarów/?tab=comments#comment-287259

Poszukaj trochę. Polecam hasło zegary, licznik.Możesz zrobić wyszukiwanie zaawansowane i wybrać tylko dział o B5.

Dnia 29.10.2017 o 21:04, grzegorz.d3 napisał:

I podaj konkretny numer .

Nikt tutaj nie podaje na tacy, bo podałeś za mało szczegółów. Tutaj nie żądasz, żądać to możesz u elektryka, jak płacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś orientuje się czy licznik 3B0919890J  ma kontrolkę tempomatu na tarczy? czy jednak to tylko marzenie. pozdrawiam.

Edytowane przez Temex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2017 o 09:51, Temex napisał:

Witam. Ktoś orientuje sięczy licznik 3B0919890J  ma kontrolkę tempomatu na tarczy? czy jednak to tylko marzenie. pozdrawiam.

Licznik bez CAN, więc powinna być kontrolka do tempo do podłączenia na pinoucie. Sprawdziłem i takiego pinu nie ma. Więc może być trudno. Z tymi marzeniami to jest tak, że wielu marzy o takich zegarach. 

Test wyjść robiłeś? Tempomat włączony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale pod światło na tarczy może być. To wystarczyłoby:) Tempomat mi chodzi bo mam mechaniczny który naprawiłem. Mechanicznego vagiem nie zrobisz:).

Edytowane przez Temex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kontrolki ma licznik 3B0919890J. Z tym że brak  oświetlenia przy check i podgrzewania świec co jest naturalne dla benzyny. Czy któryś licznik z FL posiada podobne rozmieszczenie kontrolek z tym że jest tempomat? Pozdrawiam

41388418_254103178769794_6630816080614916096_n.jpg

41438852_2168330573378611_1471007156210761728_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności