Skocz do zawartości
Patrick

Automatycznie podnoszona klapa w KOMBI-to działa!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czy vagiem czy vcds-em można przeprogramować to otwieranie klapy? jak to zrobić? nie mogę nic znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2011 o 11:27, Patrick napisał:

Przekodowanie modułu jest możliwe tylko i wyłącznie dosowym programem VDS PRO z współpracującym z nim kablem kkl. Nie da się tego zrobić niczym innym! Żaden vag com, vcds, vag commander nic tu nie zdziała.

Cytat z pierwszego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2018 o 20:12, marcin_pesel napisał:

Cytat z pierwszego posta

a ten kabel moze być na usb czy tylko z tym innym wejsciem

Edytowane przez hudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie helpunku..... sprawdzałem modół komfortu w poszukiwaniu sygnałuale niestety nic nie znalazłem. szukałem po  plusie i minusie ale niestety lipa. modół to 1c0 z końcówka A, na 3 wtyczki,

 chciałbym uniknac kodowania

 

Edytowane przez Elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2018 o 22:21, Elmo napisał:

Panowie helpunku..... sprawdzałem modół komfortu w poszukiwaniu sygnałuale niestety nic nie znalazłem. szukałem po  plusie i minusie ale niestety lipa. modół to 1c0 z końcówka A, na 3 wtyczki,

 chciałbym uniknac kodowania

zrób test czy w ogóle Twój moduł komfortu "słucha" środkowego przycisku

a później szukaj jeszcze raz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam świetny pomysł do ogarnięcia z tymi bagażnikami. Mam już w połowie zrobiona modyfikacje otwierania bagażnika stopa tylko nie wiem gdzie podpiąć + po otwarciu centralzamku.? Kto pomoże 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat jak wino. Z wiekiem coraz lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać co dokładnie trzeba kupić i gdzie na chwilę obecną, żeby mieć bezproblemowe otwieranie klapy? Chodzi mi o siłowniki, sprężynki i główki siłowników. Dzięki z góry. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś w okolicy trojmiasta co zrobil by takie kodowanie modułu komfortu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna klapa to fajna sprawa, ale nie przy obecnych siłownikach.. Bo te standardowe są słabe na te sprężyny. Znajomy doradził mi, aby zamówił stąd: https://www.pneumat.com.pl/sprezyny_gazowe i załatwił osobno też sprężyny 1s do obciążeń lekkich z impex-ready. Odkąd je zamówiłem i zamontowałem w swoim samochodach to spisują się idealnie i nie ma sytuacji, aby zbyt gwałtowanie się podnosiło, bądź były później problemy przy zamykaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2018 o 21:06, 09tp napisał:

Wiesz co wydaje mi się że ten jasno zielony przewód w kostce 23-pinowej to k-line. Ja natomiast sposobem Kamila podpiąłem żaróweczkę i metoda prób i błędów sprawdzałem każdy pin w dwóch kostkach na module komfortu . Zaobserwowałem że w kostce 15-pinowej na pinie 12 pojawia się szukany sygnał . Nie podłączyłem jeszcze wszystkiego na sztywno , gdyż strasznie wiało . Ale efekt był taki że klapa się otwierała po drugim wciśnięciu przycisku na pilocie ... 

Witaj. Odgrzeje trochę kotleta. Udało się wszystko ? Musiałeś zastosować przekaźnik ? 12 pin jest odpowiedni ? Jest tam masa czy plus ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności