Skocz do zawartości
romeo9999

USB 2.0 Media in oraz Aux in schemat oraz foto

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat, u mnie w schowku jest coś takiego [ATTACH=CONFIG]92884[/ATTACH] mnie to wygląda na wejście ipod i teraz moje pytanie czy coś da się z tym zrobić żeby było wyjście usb.

 

Tak to wejście na iPod'a. Parę postów wyżej masz napisane co trzeba sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to wejście na iPod'a. Parę postów wyżej masz napisane co trzeba sprawdzić

 

Tak, tylko jak to rozebrać, bo nie da rady wyjąć tego z szufladki w schowku nawet po odkręceniu w środku śrubek widocznych na zdjęciu.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba odkręcić schowek. Sprawdź temat o lampkach na nogi w warsztacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to rozebrałem przy wymianie nawiewów na podświetlane, wszystko wiem i to cudo mogę sprzedać jeśli ktoś potrzebuje, mnie jest zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wątek, ale mam 2 pytanka.

1. Czy MDI ładuje iPhone ? Mam w głowie taki szatański plan, żeby zrobić sobie uchwyt do iPhone podłączony do MDI, ale jeśli nie ma ładowania to nie ma sensu.

2. Czy ktoś*próbował podłączyć sobie złącze do przejściówki w schowku środkowym (chyba jest tam miejsce na AUX-IN, które możnaby zaadoptować)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej MDI ma dwa kabelki jesli ktoś ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, co to znaczy że 2 kabelki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim B5 została mi zmieniarka mp3, ale z wtyczkami na 8 pin. Nie wyjmowałem jeszcze swojej MFD2DVD, ale z tego co wiem, to gniazdo jest już w niej 12pinowe. Może ktoś ma do odstąpienia sam kabel,ewentualnie prosiłbym o jakiegoś linka na sam kabel. Myślę jeszcze o zakupie samych wtyczek,ale nie wiem czy wystarczy przełożyć 8 żył do nowej wtyczki by wszystko zagralo-jeżeli tak, to podeślijcie koledzy jakiś schemat podłączenia, moim zdaniem było by to najtańsze rozwiązanie-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam wejscie pod ipoda i radio z nawigacją mdf2 podłączam ipoda i nic się nie dzieje;/ pomocy jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej u mnie w komplecie do MDI dostałem 2 kabelki jest jedno złącze przy MDI ale są dwie inne koncówki jedna to usb a druga iphone zrobie pózniej fotkę i wstawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam się pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam w aucie navi MFD2 DVD w schowku zmieniarkę na 6cd, pytanko za 100pkt czy wystarczy tylko wyjąć zmieniarkę i pod tą samą kostkę wpiąć VW MDI MEDIA-IN http://www.deutscheautoparts.com/PImages/134499/1719.jpg plus kabel usb aby odtwarzać muzykę z pendriv-a?

 

powinno działać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja posiadam radyjko RNS 310 i w schowku mam pociągnięty kabel z jack-iem mogę go podłączyć do tel i wtedy mam zestaw głośno mówiący pytanie czy i można jeszcze do yego radyjka podciągnąć USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest pinów z tyłu Radia rns 300 ? Będzie pasowała ta zmieniarka do RNS 300 ?

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i5181937439.html

Edytowane przez kafarszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy mam w moim b6 2006r podstawowe radio,chcial był zamontować port usb i pytanie czy jest to możliwe i jaki najlepiej kupić usb by był ładnie zamontowany w jakaś zaslebke by nie zwisal żaden kabel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port USB można fizycznie zamontować na dnie schowka-podłokietnika.

Do obsługi takiego portu potrzebny jest dodatkowy moduł "MDI" o numerach np: 5N0035342F + kabel/przejściówka na USB.

Z takiego portu można ładować telefon albo odtwarzać muzykę z jakiejś pamięci (FAT32).

Wszystko to zagra z radiem które ma AUX-IN, więc pytanie jakie masz to radio - bo nie każde, podstawowe się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sobie dołożyć media in ma ktoś schemat instalacji rozpiskę pinów bo chciałem zrobić sobie wiązke od radia do mdi 

W pdłokietniku mam już wejście aux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności