Skocz do zawartości
romeo9999

USB 2.0 Media in oraz Aux in schemat oraz foto

Rekomendowane odpowiedzi

romeo dzięki za info. Ja mam MFD2 i nie wiem czy taki kabelek tam wepnę - jest tam z tyłu takie gniazdo czy nie bardzo? Jeżeli nie ma to tylko pozostaje zmieniarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki widziałem gratulacje fajny miliona kilometrów i spokojnej nogi hihihihi zajebioza te fele ile cie wyszedła na gotowo

 

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

 

Domely a wiec jak masz kupowac zmieniare to lepiej kup elektroniczną zmieniare zawsze to lepsze rozwiązanie niz jakis napend który ma juz jakąs historie i nie wiadomo ile pochodzi wpakujesz karte sd i dawaj zawsze to masz na przyszłosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zmieniarkę DMC, ale radio zupełnie jej nie widzi, mimo uaktywnienia cd charger.

Podobno była seria z wadliwymi kablami.

Ma ktoś dojście do samego kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to w końcu da się ten kabel zainstalować w MFD2 czy nie? Bo na logikę to po co mi ta cała zmieniarka cyfrowa skoro wystarczyłby taki kabel że z jednej strony ma końcówke do radia (12 pin czy jakoś tak) a z drugiej gniazdo USB. Czy się mylę i tak to nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie w 1 poscie musisz miec jeszcze moduł (ten czarny prostokontny i ten kabelek oraz kabelki do podłaczenia modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przeczytałem wszystkie posty - pierwszy też:-)

 

 

Poproszę jednak o łopatologiczne wyjaśnienie, co w moim przypadku mogę zrobić by móc słuchać muzyki przez USB. Fabrycznie mam MFD2 ze zmieniarką CD na sześć płyt (tę w schowku)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jakie masz wyjscia z radia jesli masz stare to zmienarka elktroniczna jesli nowe to tez mozna zastosowac zmieniarke elektroniczną ale musisz wiedziec jakie ma wyjscia z tyłu i taką mozesz zamówic zmieniarki są takie same tylko róznią sie wtyczkami do nowego modelu mozesz zrobic to co ja zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trochę rozwinę pytanie:

- czy mając MFD2 + fabryczną zmieniarę w schowku mam jakąś opcję wyprowadzenie gniazda do podłączenia odtwarzacza (jakiegokolwiek) z plikami mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- czy mając MFD2 + fabryczną zmieniarę w schowku mam jakąś opcję wyprowadzenie gniazda do podłączenia odtwarzacza (jakiegokolwiek) z plikami mp3?

 

odłączenie zmieniarki i wpięcie w to miejsce jakiegoś emulatora powinno zadziałać, aby mieć mp3, poszukaj na alle tam powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to doczytałem.

Ja jednak chcę zostawić zmieniarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to działa tylko z radiami RCD 310-510 RNS510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witek widziałem gdzies na aledrogo moduł oryginalny do schowka taki jak mam za 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto szukac calych schowkow. Ja kupilem schowek wraz z MDI i problem mocowania modulu mialem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod rns 300 takie coś podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, u mnie w schowku jest coś takiego schowek.jpg mnie to wygląda na wejście ipod i teraz moje pytanie czy coś da się z tym zrobić żeby było wyjście usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kpiłem sobie kabelek 2 x Jack i chciałem podłączyć tel. samsunga galaxy 2.

telefonik podpiąłem ale nic nie zabanglało, orientuje sie ktoś co jest nie tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności