Skocz do zawartości
romeo9999

USB 2.0 Media in oraz Aux in schemat oraz foto

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem wstawke dla wszystkich co chcą miec usb myslę ze komuś sie przyda

wtyk od media in jest taki sam jak od pdc srodkowa wtyczka z niebieskiej nie mam numeruale czesto ja widze na allegro za 11 zł z pinami

 

 

mediainpassat001.th.jpg

mediainpassat006.th.jpg

mediainpassat013.th.jpg

mediainpassat012.th.jpg

schematmediain.th.jpg

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze zainteresowanie jest moze ktos napisze lub odpisze czy przydał mu sie schemacik i czy mu działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie :hyhy:

 

Mam ori zmieniarkę w b6 i został mi z poprzedniego auta usb media in czy wystarczy tylko wyciągnąć zmieniarkę i wrzucić media in czy trzeba coś zmieniać?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie ma CAN-ów w wiązce zmieniarki, tylko kable od CD, wiec te 2 dochodzą, kodujesz potem w can gateway.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to i ja mam pytanie - może ktoś kto się zna na temacie będzie w stanie odpowiedzieć. Mam u siebie z radia wyprowadzony do schowka kabel z końcówką apple (iPod). Czyli jedyna możliwość podłączenia Aux to wpięcie do tej wtyczki ipoda lub iphona. Żadneg z tych urządzeń nie mam i nie chce ale chciałbym zamienić tą wtyczkę na np gniazdo USB i podpiąc tam jakiegokolwiek pendrive'a z muzyką.

Pytanie jest takie - jest to możliwe? jak to zrobić? Nigdzie w necie nie znalazłem takiej przejściówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pod rcd 300 można podłączyć taki kabelek usb...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest problem z podaczniem bo w radiu nie masz przełacznika na media in

mozna zrobic experyment ale nie daje gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a do mfd2 dvd można by podłączyć jakiś kabelek , co by usb było albo mini jack??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podłączyć zmieniarkę elektoniczną płyt . Wkładasz do niej kartę pamięci z muzą i hula Ma jeszcze wyjście usb do podłączenia peendriwe . Mam taką od 3 lat i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można podłączyć zmieniarkę elektoniczną płyt . Wkładasz do niej kartę pamięci z muzą i hula Ma jeszcze wyjście usb do podłączenia peendriwe . Mam taką od 3 lat i jestem zadowolony

 

Trokadero możesz jakąś fotkę wstawić, jak to wygląda? A jaki koszt takiej zmieniarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt takiej zmieniarki elektronicznej to wydatek od 250 do 400 zł zalezy jak uchandlujesz np na allegro

do rcd 300 tez to mozna zastosowac

w moim przypadku koszt całej imprezki to 260 zł i jest to moduł z golfa 6 dlatego to kupiłem bo to orginał to raz pasował mi do paska to dwa bo w radiu mam juz SD czytnik no i był tanszy od elektronicznych zmieniarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zmieniara czyta mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa dwa modele RCD 300 jedno nie czyta mp3 a drugi model tak samo wyglądający z tym samym symbolem RCD 300 czyta mp3 cechą tego modelu jest napis nad otorem do wkładania płyty centralnie na srodku jesli masz takie radio lub wyzszy model to bedzie czytac mp3 z tego co wiem to orginał zmieniara nie czyta mp3

 

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

 

zmieniarka elektroniczna sa dwa modele pod stare złacze blaupunkt i nowe mini iso i ty własnie takie potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MCD2 DVD i nie czyta mp3 bo zprawdzałem, dlatego pytam o zmieniarkę. No ale jak nie czyta no to trochę kupnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-vw-audi-skoda-mp3-jakosc-cd-i1628765705.html

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

jakie masz wyjscie z radia

moze soft

 

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

 

Endriju ile ci to pali ??? w kródkiej trasie u mnie na alu i 215/55/16 pokazuje na liczniku 8 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek właśnie nie wiem jakie mam wejścia z tyłu bo jeszcze nie wyciągałem radia a soft właśnie zmieniłem na 030.

Ja mam koło 235/40/18 i pali mi ok. 9l a jak jadę spokojnie nie przekraczamy 120km/h to nawet 8,5l ttattakże myślałem że na 16" mniej będzie palił, ale widzę że różnica niewielka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem to masz jeszcze starego paska ale gdzie masz fotki nowego pasiora bo nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co widziałem to masz jeszcze starego paska ale gdzie masz fotki nowego pasiora bo nie moge znalesc

 

Wejdź w mój profil, tam masz stary i nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności