Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem sobie zestaw DRL i efekt jest taki.....co myślicie?? (instalacja bez połowania, szlifowania - przyczepione na taśmę dwustronną.

 

Mi się podoba.

 

Tylko chyba sposób mocowania mało trwały i jak one się tam trzymają bez żadnych przeróbek, na samej taśmie? Jakoś mi się nie chce to wierzyć...przecież 7 cm musi wejść w kratkę.

Edytowane przez baster_t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... te wszystkie dodatki typu ledy i inne rzeczy ściągnięte z nowych audi w żadnym stopniu nie pasuje do passata.

Ale jedni lubią brunetki a drudzy blondynki :) Ja tam wolę wszystkie ale co do ledów to stanowczo na Nie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... te wszystkie dodatki typu ledy i inne rzeczy ściągnięte z nowych audi w żadnym stopniu nie pasuje do passata.

Ale jedni lubią brunetki a drudzy blondynki Ja tam wolę wszystkie ale co do ledów to stanowczo na Nie !

 

To zaproponuj jakiś legalny i ładny sposób na DRL z pominięciem ksenonów.

 

Mi się podobają DRL w halogenach, chociażby od Fabii RS, ale mam wątpliwości co do łatwości ich zamontowania i późniejszej funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ja tam wolę wszystkie ale co do ledów to stanowczo na Nie !

 

ja też tak mówiłem ale to jedyny sposób żeby wyeksponować czarne lampy przednie ,to mnie skłoniło do takiego zabiegu i powiem szczerze że nie żałuję :)

wiadomo są gusta i guściki ,to jak z kobietami jeden lubi rude inny blądi a jeszcze inni preferują ciorne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnym stopniu nie pasuje do passata.

jak coś jest ładnie zrobione to pasuje do wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
jak coś jest ładnie zrobione to pasuje do wszystkiego :)

nie ma co przekonywać niezdecydowanych ;) każdy lubi co innego taka prawda i tego się trzymajmy panowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy lubi co innego

jak to mawiają " jeden woli wąchać kwiatki a drugi jak mu nogi śmierdzą " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O

Aha - dzienne się wyłączają, gdy pozycje są włączone. Pozycyjne służą do oznaczania pozycji oraz nie mogą działać razem z dziennymi, co wynika z PORD.

 

Otóż mogą,nie do końca jest tak jak napisałeś ;)

Wszystko zależy od daty produkcji samochodu i miejsca jesgo rejestracji-a w PL może tak DRL spokojnie działać.

 

 

To zaproponuj jakiś legalny i ładny sposób na DRL z pominięciem ksenonów.

 

 

Człowieku,co ma xenon do DRL???NIC!

 

 

 

jak to mawiają " jeden woli wąchać kwiatki a drugi jak mu nogi śmierdzą " :D

 

W sumie tak :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku,co ma xenon do DRL???NIC!

 

Jak się zastanowisz nad tym co napisałeś to daj znać.

 

Nie zamierzam demolować swojego samochodu, mam zamiar ominąć ksenony i używać tylko DRL. Szukam rozwiązania bez szlifowania, cięcia, sztukowania, podmieniania itp. Jeśli się takowe nie znajdzie wolę kupić nowy żarnik.

 

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się zastanowisz nad tym co napisałeś to daj znać.

 

Nie zamierzam demolować swojego samochodu, mam zamiar ominąć ksenony i używać tylko DRL. Szukam rozwiązania bez szlifowania, cięcia, sztukowania, podmieniania itp. Jeśli się takowe nie znajdzie wolę kupić nowy żarnik.

 

Bez odbioru.

 

Zastanowiłem się :hyhy

Pisz następnym razem DOKŁADNIE o co Ci chodzi...Jeżeli dobrze myślę to chodzi Ci o nieużywanie xenonu a zamiast tego świateł DRL.Czy tak??

Proste-nia masz DRL to musisz je dodać-czyli pozostaje Ci zmiana palnika,kiedyś tam...

Pzdr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

spokojnie dziewczynki bez napinania się ,bo z tego nic nie wynika :P

Patryk czyli może być drl gaszący się po mijania czy musi być po podstoju ,diagnosta mi mówił że dobrze mam podłączone może być i tak i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki

Moras świntuchu :lol

Patryk czyli może być drl gaszący się po mijania czy musi być po podstoju ,diagnosta mi mówił że dobrze mam podłączone może być i tak i tak

 

Może być-obydwie opcje są ok-bo nie masz oryginalnie montowanych DRL :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moras świntuchu :lol

 

 

Może być-obydwie opcje są ok-bo nie masz oryginalnie montowanych DRL :hyhy

no i super bomba :) bo mnie męczyło to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i super bomba :) bo mnie męczyło to

 

Zerknij do przepisów szczegółowych-masz tam dokładny opis ;)

Ale Ty możesz mieć jak Ci pasuje-chodzi mi oczywiście o gaszenie DRL po postoju lub mijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna przeróbka jaką robiłem to ucinałem jedno skrzydełko od grila 9bo mam halogeny) - ale to pionowe. Co do trwałości to chciałem je wyjąć i troszkę poprawić - bezskutecznie tak mocno się na taśmie zakleszczyły. W rzeczywistości świecą bardzo mocno - nie wiem czemu na foto tak wyszło.

DRL w passku - kwestia gustu mi się to bardzo podoba i robi oczekiwany efekt

Edytowane przez joel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się takowe nie znajdzie wolę kupić nowy żarnik.

 

W poprzednim samochodzie zmienilem zarniki po 8 latach swiecenia, oba dzialaly jeszcze, swiecilem nimi zawsze. Wiec nie wiem jaki jest sens w bawienie sie w DRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W poprzednim samochodzie zmienilem zarniki po 8 latach swiecenia, oba dzialaly jeszcze, swiecilem nimi zawsze. Wiec nie wiem jaki jest sens w bawienie sie w DRL.

 

Choćby wygoda :)

Nie musisz nic robić-wsiadasz i jedziesz,dla leniwych jest to bardzo dobra rzecz :-D

Ogólnie jestem :ok za DRL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choćby wygoda

Nie musisz nic robić-wsiadasz i jedziesz,dla leniwych jest to bardzo dobra rzecz

Ogólnie jestem za DRL

 

Ja mam ustawione od nowości tak, że mam automatycznie włączony ksenon po uruchomieniu pojazdu. Deska rozdzielcza nie jest podświetlana itd.

 

Także jedyny plus dla mnie to oszczędność lampek i ewentualna zmiana wizualna.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... po instalacji świateł dziennych chciałbym zmienić ustawienia czujnika zmierzchu... chciałbym aby zapalał światła postojowe, a nie mijania. Można to jakoś zrobić vagiem ? Przy wjeździe do tunelu albo podczas zapalania postojówek, jak przechodzę przez ustawienia auto to światła mi mrugają i to mnie bardzo irytuje, bo ksenony zapalają się na kilka sekund i gasną... wolałbym używać postojowek zamiast mijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności