Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Co bardziej się opłaca kupić i czy będzie to pasować do Passata B6 2006 rok, kratka z halogenami:

 

http://allegro.pl/vw-passat-b6-led-drl-kratka-halogenu-zderzaka-led-i4943048867.html

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-led-523hp-rl-e4-audi-vw-gratis-i5112814227.html

 

Na pierwszej aukcji światła dzienne są wbudowane już w atrapę lecz są bardzo tanie. China ??? Słabsza jakość ?

Czy bardziej opłaca się kupić same światła dzienne z drugiego linku i samemu je zamontować? I tu pytanko. Producent zapewnia że będą pasować do B6 ale może ktoś z was już je montował i wola by się upewnić czy ładnie się mieszczą w kratce. Głównie mi chodzi aby nie wychodziły poza łuk kratki

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drugie pasują idealnie. Sam mam takie założone, trzeba tylko wyciąć kratkę i wpasować. Trudno nie jest, tylko przy montażu musisz je maksymalnie przesunąć do brzegu samochodu żeby świeciły prostopadle do przodu. Jak je zamontujesz zaraz przy grillu to będzie mały zez do środka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś kolego napisać że te drugie pasują ale do kratek bez przeciwmgielnych, bo jeżeli są halogeny to te lampy nie wejdą bo są za długie, a po drugie światła NSSC to też made in china więc jeżeli masz halogeny to bierz te z pierwszej aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego insidon, jesli kupisz te ledy z pierwszej aukcji pochwal sie jak swiecą, czy są dobrze widoczne w oddali itd... Raz kupiłem takie chyba to własnie były nssc do innego auta (tanie były ok 70zł same ledy oczywiscie) i niestety tragedia, swieciły jakby świeczke wstawił, bardzo kiepsko, dopiero po wymianie na inne z aukcji bodajrze maxled ale za 170zł swieciły tak jak powinny, bardzo mocno i wyraźnie. skoro juz coś zakładać to chyba coś dobrego aby były widoczne na drodze a nie na somo że mam ledy, swiecą nie świecą ale mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiok81 ja mam założone od dwóch lat te z drugiego linka, czyli nscc 523 i świecą bardzo mocno i wyraźnie. W dzień daja silne światło, tylko tak jak pisałem wsześniej trzeba je zamontowac maksymalnie do zewnatrz kratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle sobie odczytałm, to kolega SZEYKER ma sobie założyć... może ja trafiłem na jakąś ciulnie, no i przede wszystkim zakładałem okragłe w miejsce chalogenów ktorych nie mialem w oplu, te co masz podobają mi sie i fajnie bo są łukowate,tylko do kratek z chalogenami chyba za długie bedą ale na 100 nie wiem... ty masz chalogeny czy nie?? W tamtym tygodniu uaktywniłem dzienne w przeciwmgielnych , zmienilem żarówki na jakies bielsze , zmniejszyłem moc na 50% i dopuki jakiś pies się tege nie czepi tak bede jeździl... a jak się czepi to zmienie na jakieś drl w kratki tylko nie mam pojącia jakie by fajnie pasowały. podoba mi sie wykonanie tych z pierwszego linku ale szlak wie jak to swieci, moze ktoś ma i sie wypowie jaka jakosć światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są DRLe.

Przeczytaj dokładnie opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ktoś wie coś na temat tych lampek http://sklep.motohid.pl/pl/p/VW-Passat-3C-B6-05-Swiatla-Do-Jazdy-Dziennej-LED-DRL-w-kratkach-zderzaka-z-PMG-Smoke/556,proszę o pomoc gdyż chciałbym zamontować je do B6 3C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ktoś wie coś na temat tych lampek http://sklep.motohid.pl/pl/p/VW-Passat-3C-B6-05-Swiatla-Do-Jazdy-Dziennej-LED-DRL-w-kratkach-zderzaka-z-PMG-Smoke/556,proszę o pomoc gdyż chciałbym zamontować je do B6 3C.

 

znajomy to ma i nie świeca jakoś powalająco, w słoneczny dzień wypadają nieznacznie lepiej niż postojówki. moim zdaniem nie warte ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne tylko ciekawe co z homologacją bo wydaje mi się takowej brak, w przeciwnym razie już dawno byłyby w UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te są jakby bardziej dopasowane bez żadnej rzeźby , moim zdaniem warto

ja zamawiam dla siebie w piątek :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale te są jakby bardziej dopasowane bez żadnej rzeźby , moim zdaniem warto
ja zamawiam dla siebie w piątek :hurra

 

To jest wersja optymalna ale prawdopodobnie bez homologacji. Jeśli dostaniesz przesyłkę od przyjaciół z Chin to zrób zdjęcie i pokaż nam jakie są oznaczenia na plastiku czołowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest coś takiego " External Testing Certification: CE " to chyba wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt.:

"Światła powinny mieć naniesiony w sposób trwały znak homologacji E razem z numerem identyfikacyjnym kraju wystawiającego certyfikat (np. E04 Holandia, E11 Wielka Brytania, E1 Niemcy, E20 Polska), oznaczenie typu reflektora RL wraz z numerem wersji regulaminu na podstawie którego otrzymany został certyfikat (aktualnie RL00), numer certyfikatu oraz nazwę producenta. Oznaczenia nie mogą być zmywalne lub łatwo usuwalne i powinny być widoczne po zamontowaniu świateł."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opisie jest coś takiego " External Testing Certification: CE " to chyba wystarczy?

 

To znaczy, że producent deklaruje, że mogą być używane w warunkach zewnętrznych.

Znaczek CE to deklaracja producenta.

 

Jeśli tobie wystarczy, to OK.

Miśkom czy diagnostom na pewno nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Passata b6 2007r. ze światłami bi-ksenonowymi. Generalnie jak pytam się sprzedawców czy drl będą z nimi działać to odpowiadają niezbyt pewnie :D. Stąd moje pytanie jakie drl najlepiej kupić żeby wszystko działało poprawnie, a sam moduł ładnie się wkomponował w kratkę z przeciwmgielnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności