Skocz do zawartości
SlawekS

Jak zdjąć podsufitkę w passacie b6 sedan??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie macie jakieś rady jak wyjąć podsufitkę w passacie b6?? Czy po odkręceniu rączek, słoneczek i lampek ona wyjdzie czy jest jeszcze gdzieś przyklejona??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, prace się posuwaja w kierunku black podsufitki.

Ale niestety nie mam pojęcia jak sie ją ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepychałem kabel od cb od płetwy na dachu do słupka A.

Jak poodkręcałem rączki, słoneczniki i maskownice słupków to można było odchylić.

Kleju nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co się orientuje to jeszcze własnie na tych lampkach trzyma. Czyli wygląda że po ich zdjęciu powinna wyjść podsufitka. Może jeszcze w tym tygodniu pojdzie do obszycia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Podsufitka trzyma się na rączkach, slonecznikach i na przednim panelu lampkami, nie ma żadnego kleju, oczywiscie zanim się ja zdejmie najpierw lepiej odpiąć wtyczkę od przednich lampek bo kabel dość krótki i jak opadnie to bedzie ciężko.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a którędy ja wyciągnąć z samochodu?? Bo z tego co mierzyłem to jest szansa wyjąć ją jedynie przednimi drzwiami?? Ale do tego musze chyba zdemontowac drzwi i jeden orzedni fotel :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może uda się podobnie jak w b3 ;)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=135639#post135639

 

Cytat:

Napisał kaszanka

No i mam butlę LPG (50L) za tylnymi siedzeniami i manewr wyjęcia "dachu" odpada.

Cytat:

Napisał deviltomek

no wlasnie........jak po zdjeciu podsufitki wyszarpac ja pozniej z samochodu? przez drzwi chyba nie bardzo a tez mam butle za fotelami....

Panowie, bez paniki. Ja również przechodziłem temat odklejającej się podsufitki (przy okazji naprawa lewej prowadnicy szyberka) i nieszczęsną podsufitkę da się wyjąć inną drogą - prawe tylne drzwi. W tym celu należy położyć oparcie przedniego prawego fotela i na max otworzyć w/w drzwi. Podsufitkę przesuwamy na max do przodu ponad kierownicą, a następnie prawą stroną w dół , i po delikatnym ugięciu nieszczęsnej pięknie wychodzi. Manewr z lewej strony nie uda się, bo przeszkadza kierownica. Pozostałych foteli nie trzeba w ogóle ruszać.

 

Oczywiście z włożeniem jej do środka też nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć może to nie ten dział ale do czego są t kratki w podsufitce???bild11-8559909588950723203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam zamocowany mikrofon od zestawu głośnomówiącego...

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności