Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam kłopot. Zamontowałem sobie kamerkę cofania pod navi mfd2 dvd i problemem jest to , że po odpaleniu auta obraz z kamery cofania dzieli się jakby na pół takim pasem poprzecznym i obraz wędruje z góry na dół , jaka może być przyczyna ? No i dlaczego po włączeniu wstecznego nie przełącza mi obrazu na aux automatycznie z poziomu obrazu radia ? Proszę o pomoc . Dodam , że obraz z kamerki bez odpalania silnika jest super . Dopiero po odpaleniu się psuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem w posiadaniu paska z oryginalna navigacja czy jest mozliwosc podlaczenia kamery cofania i moze ktos podpowie jak to zrobic pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się oriętuje, z której wtyczki sygnał Gala (zasilającej ISO czy 26-cio pinowej) odpowiada za wyłączanie sygnału video w navi MFD 1 podczas auta w ruchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na navi masz naklejkę z rozpiską kabli

 

sygnał gala jest w tylko jednym kabelku, biało niebieskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na navi masz naklejkę z rozpiską kabli

 

sygnał gala jest w tylko jednym kabelku, biało niebieskim

 

wszystko to wiem ale jeśli na wtyczkę 26 pin MFD podajesz sygnał gala zamiast z abs to wtedy masz go na dwóch wtyczkach (rownież na zasilającej ISO) i stąd moje pytanie, który z nich odpowiada za wyłączenie sygnału video podczas jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damix16

W jakim programie jest utworzony ten schemat MFD_CVBS->RGB? Ma ktoś może schemat płytki drukowanej i spis elementów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś musiałeś źle przylutować mi zadziałało za pierwszy razem kolega PILICZ+ może ci pomóc bo on mi wszystko robił

masz foto jak to hula u mnie

 

 

 

p1000610o.jpg

p1000599xl.jpg

 

Witam. Mam pytanie,czy w trakcie jazdy też możesz korzystać z tego "ustrojstwa" :hmm ,czy po przekroczeniu 5km/h się wyłącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba odłączyć sygnał Gala, niebiesko biały kabelek z tyłu navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba odłączyć sygnał gala, niebiesko biały kabelek z tyłu navi

podziękował :respect:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nawi MFD wersje D, i wykorzystuje wejscie aux radia tylko do słuchania muzyki, mam zamiar podłączyć jeszcze obraz tylko jest problem bo bez adaptera po kombinacji udało mi sie uzyskac tylko czarno-biały obraz na nawi. moze ktoś podrzucic jakis sprawdzony schemat adaptera lub moze ktoś ma na sprzedarz, z checia bym kupił:) prosze o pomoc, podpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko czy ktos ma podpiety dekoder do MFD 2 DVD w b6 ?

Jak by ktos mial schemat ?

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=459938

Podlaczylem z tego linka i nic, cos tam miga i wsio .

 

C-sync dajesz na 20 Pin

Mase na 17 Pin

12V na 6 Pin w navi

i tak tez mam .

Prosze o jakies sugestie.:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób odnośnie kamerki cofania, kabelek 10 pin pod kamerkę bez adaptera i również zadziała, tylko że obrazu nie ma kolorowego tylko czarno biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla osób odnośnie kamerki cofania, kabelek 10 pin pod kamerkę bez adaptera i również zadziała, tylko że obrazu nie ma kolorowego tylko czarno biały.

Potwierdzam.

 

A dla tych co chcą mieć tuner DVB-T wraz z kamerką cofania (czarno biały obraz) polecam moje wypociny. :hyhy

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bialy-Variat-by-vipereeek-Lampka-ala-W8?p=1860135&viewfull=1#post1860135

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam B6, mfd2 dvd + zmieniarke, chciałbym mieć tv w aucie. Co muszę kupić i jakie koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy udało się komuś podłączyć kamerę bezpośrednio pod mfd2. Kombinowałem na różne sposoby i skacze mi obraz. Ma ktoś schemat? Znalazłem dużo opisów złącza 10 pin, a ja mam 18 pin wejście.

Czy należy piny:5,7,8,9, podłączyć razem do + video z kamery.+12V ze wstecznego na pin 6 i 14. Gdzie dać -video ?

Edytowane przez justat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam MFD w passku i podłączony moduł Blaupunkt z bluetooth i wejsciem USB, czy da sie dodatkowo podłaczyć TV DVB-T?? i kamerke cofania? Zmieniarke musiałem odłaczyc zeby moduł podłaczyć czy mozna to jakos rozdzielic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki sam problem, że nie przełącza automatycznie na aux video. Stało się to po podłączeniu VAga. Odłączałem zasilanie nawet na 2h i nic. Jest może jakiś reset ustawień radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tutaj nowy, mam pasata b6 i chciałem podłaczyć kamerę cofania do radia mfd2 i zakupiłem kabel z dwoma wejściami audio. gdy podłacze obrazu nie ma, tutaj piszecie o podłaczenie napięcia i masy itp. na inne piny ale to sa do radia mfd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności