Skocz do zawartości
michal_cobra

Zapasowy kluczyk - scyzoryk - dorobienie

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze się z oferowanej pomocy i pisze na pw co by dogadać konkrety...

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu za docięcie bierze 20zł jak dasz mi na piwo to Ci zakoduje i jeszcze pin podam :P

 

A po za tym w serwisie taniej wyjdzie niż 600zł :P

250zł kluczyk oryginalnie docięty + kodowanie w ASO 150= 500zł

 

Alternatywa

Kluczyk ori z allegro 140zł+ 70 (docięcie i kodowanie) 210zł :)

Taka stawka powinna być :) i każdy zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje odswiezyc temat może ktos zna kogos ze słupskA czy oklolic jak i chojnice i okolice kto sie zajmuje kluczykami mam tez jeden i przydałby sie drugi a gdzie nie pójde sie zapytac to chca od 500 do 600 zł za dorobienie kluczyka. moze ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorabiałem 2 tygodnie temu:

- kluczyk-scyzoryk - allegro - oryginał 70 PLN

- zastruganie + wymiana grota - 60 PLN

- kodowanie pilota - 0 PLN (szukaj na forum jak to zrobić)

Pastylkę do immo przełożyłem narazie, ale mam w mieście speca co może zakodować nową. Koszt około 70 PLN. Za kodowanie piloita też bierze 70 PLN. Więc w najgorszym wypadku - 300 PLN to max.

Szukaj, pytaj - będzie taniej.

Edytowane przez problemz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do każdego Paska FL będzie 434 MHz? Jaki będzie u mnie? bo też chcę dorobić sobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dokupić samą płytkę/wkład kluczyka? Mój wyprał się w pralce i przestał działać niestety mam drugi ale wolę mieć zapas w razie czego. Da się dokupić samą płytkę i ją na nowo zawodowac?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz taki sam to myślę że dałoby radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kodowałem sobie stary kluczyk i udało się,bo mam dołożony alarm i wymienione płytki w kluczach aby sterowały nowym alarmem,a stare leżały w szufladzie.Do tego w międzyczasie miałem wymieniany moduł komfortu czyli i tak by nie działały te oryginalne.

więc włożyłem starą płytkę do kluczyka i tak...kluczyk którego nie ruszałem do stacyjki na zapłon a ten z wymienioną płytką do zamka,zamykając go mechanicznie nacisnąłem zamykanie i otworzyłem też mechanicznie ale naciskając otwieranie,fabryczna syrena dała jeden krótki sygnał i ta...da...pilot działa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżam dosyć stary temat alew mam pytanko. Chcę sobie dorobić grot na zapas. Mam kupiony kluczyk z grotem z aliexpress. Chciałbym zanieść grot do wystrugania. Czy warto robić to na tym chińskim grocie? Czy może można gdzieś kupić inny grot lepszej jakości w rozsądnej kasie? 

Dodam że klucz będzie jako zapas więc nie będzie wiele używany. Dorabiał ktoś z Was na takim chińskim grocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności