Skocz do zawartości
apol

ALANA mp3 a FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos mial takie radyjko poldaczone do swojego paska>?

czy jest mozliwosc zeby dzialalo z FISem? niby wsadzilem wtyk od fis ale dalej ciemno.

Jakies rady?

 

alana_iso.jpg

Edytowane przez apol
dodane zlacze iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie lecz ja mam do Ciebie pytanie po zamontowaniu ALANA mp3 do paska jak sie prezentuje i czy nic nie wystaje jak widac jest on trochę wypukły srodkiem i cz miesci sie w oryginalny otwór

 

Prosze o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak miesci sie w org otwor

nie wystaje za duzo troche srodkiem tylko porobie fotki

jak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, radio jak pisałem wczesniej zakupiłem zamontowałem podswietlenie zrobiłem, tylko teraz się zastanawiam również czy bedzie działać fis bo podpiołem i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko działa z FIS. Podpinasz srodkową kostkę (zielona) 3 piny, bezpośrednio pod liczniki. Miałem to radyjko u siebie, bardzo super. Przerobione na BLUE podświetlanie co by to bylo jak w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio Alana mp3 z licznikem pełny fis bez can nie działa, po podłączeniu gammy V działa bez zarzutu, proponuje wymiane radia na gamma V i zakup emulatora zmieniarki kpl fajnie współgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radio Alana mp3 z licznikem pełny fis bez can nie działa, po podłączeniu gammy V działa bez zarzutu, proponuje wymiane radia na gamma V i zakup emulatora zmieniarki kpl fajnie współgra.

 

Witam wszystkich kolegów i koleżanki, chciałbym odgrzać kotleta,

koledzy opiotr i major, bardzo proszę o informację czy alana tak naprawdę zadziała z naszymi fisami czy nie??

A moze zależy to czy yo jest alana mp3 czy zwykłe CD ???

Bardzo bym prosił o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam Alana MP3 i niestety nie działa z fisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakiego masz fisa podopno z nowymi licznikami dzial, na starszych fisach nie dziala napewno sam sprawdzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Widzę że nie jest to takie proste jak się wydawało na początku. Szkoda byłoby kupić radio w ciemno. Koledzy, jakby ktoś z okolic Rzeszowa mógł mi pożyczyć na 5 minut alanę mp3 w celu sprawdzenia, byłbym bardzo wdzięczny:cool

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odgrzeję temat,ale hula komuś Alana z FISem w liczniku ??? Licznik z polifta z canem. Climatronik też z polifta z canem i tu wszystko działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności