Skocz do zawartości
snoop15

Passat B5 98r - przednie glosniki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś czas temu przy słuchaniu muzyki zaczęły dochodzić jakieś dziwne odgłosy z prawego głośnika w drzwiach. Nie dawno zaczęło się to robić z lewym głośnikiem i słuchanie muzyki teraz to jest po prostu porażka :(. Dzisiaj wziąłem śrubokręt podważyłem maskownice od prawego głośnika, która jest na takich bolcach, pociągłem i ułamały mi się 3 bolce, okazało się, że kopułka osłaniająca cewkę odpadła oraz w niektórych miejscach jest popękana pianka, więc podejrzewam że jest tak samo zrobione z lewym głośnikiem. Wnioskuje że będę musiał kupić nowe głośniki. Chodzi mi o oryginalne głośniki, tylko może lepiej będzie wsadzić od passata B5FL albo od jakiegoś audi, co proponujecie? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że przed "rozpadem" głośników jakość dźwięku ci odpowiadała i nie chcesz bawić się w inwestycje CA typu zestaw odseparowany, wygłuszanie drzwi itp. proponuję zostać przy oryginałach. Na allegro znajdziesz ori głośniczki w dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. tylko ja mam passata przed liftem i czy glosniki z passata b5 po lifcie beda pasowac do tego przed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam passata przed liftem i czy glosniki z passata b5 po lifcie beda pasowac do tego przed?

Tak będą pasować.

Możesz poczytać

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20652

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=27042

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=88987

Może się zdecydujesz na coś innego i dodatkowo możesz się czegoś nauczyć o CA,mnie to dużo dało.

Edytowane przez kmdm24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogą sie różnic minimalnie mocą, jakością grania, zawieszeniem piankowym albo gumowym i ze zwrotnicą albo pełno pasmowe, ale system mocowania i wielkość, wysokość taka sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tu ale naprawde aktualniejsze watki/tematy na temat glosniköw - nawet szukarki nie trza fatygowac :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności