Skocz do zawartości
kolomax27

POMOCY wkład zamka do paska b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc, bo niemogę zlozyć wkładu zamka.Kupilem zestaw naprawczy ale niemogę go złozyć.Może komuś się udało to zrobić.Czekam na pomoc.Dzięki z góry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to nie możesz założyć? W czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę o pomoc, bo niemogę zlozyć wkładu zamka.Kupilem zestaw naprawczy ale niemogę go złozyć.Może komuś się udało to zrobić.Czekam na pomoc.Dzięki z góry!!
nie ma jak krzyczec pomocy i sie wylogowac ! w czym tkwi problem co rozlozyles ? 2 tyg temu rozkladalem to w golfie wiec pewnie pomoge tylko czego nie mozesz zlozyc wyciagales wkladke i zostala ci zawleczka 2 podkladki i sprezynka plus bolec w rekach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemogę go złozyć

 

Bo? bo nie wiesz jak, nie masz rąk i składasz stopami, masz słaby wzrok, jesteś "wczorajszy", coś z czymś nie pasuje, czy co? Opisz chłopie w czym rzecz bo tu nie ma jasnowidza na tę chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musialo mu bardzo zalezec skoro sie wylogowal po naspisaniu watku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że niewiem czy dobrze składam.Zamek pszekręcił mi się i po wyciągnięciu rozleciało mi się wszystko więc składam na czuja ale nie mogę wsunąć zawleczki blokującej.Może w złej kolejnośi składam.Sorki ale niebyło mnie w domu więc byłem wylogowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orki ale niebyło mnie w dom
wkladka potem te dwie podkladki blaszki nie wiem jak to nazwac potem sprezynka musi wejsc w rowki jednej podkladki i w rowek dosc szeroki obudowy wkladki zamka i potem ten bolec on wchodzi tylko w jednej pozycji ma rowki i zawleczka ona ma sie wsunac a ta sprezyna ma ja wycisnac jak sie przyjzysz zawleczce to ma zabki ktore maja wskoczyc w swoje miejsce jesli zrobisz mi foty kazdego elementu to ci jak dziecku powiem kolejnosc kazdej czesci z pamieci troche trudno albo wyciagnij zamek z drugiej strony i go pogladaj bez rozbierania mi pomoglo uprzedze twoje pytanie nie da sie przelozyc od strony pasazera na strone kierowcy bo one sa lewe i prawe tz obudowy maja wyciecia na lewa i prawa strone

 

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

ach dodam nic na sile zawleczka jest krucha

 

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

 

masz do mnie troche zadaleko zlozyl bym ci w 5 minut ( wczesniej w godzine) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzęki Wojta robię caly czas jak ty mi napisałeś,ale zawleczka nie może wejść i sprężyna mi cały czas wyciska zawleczkę nie mogę jej pszytrzymać,a czym ty pszytrzymałeś spręrzynkę,bo jak narazie za każdym razem mi wywala.W kwesti pszełorzenia wkładki to nie mjałem żdnych problemów pasuje z drugiej strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sprezynke przychodzi ten dlugi bolec co potem obraca sie z wkladka

 

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

 

wkladka cienka podkladka potem podkladka z dlugimi boczkami sprezynka ( tura bedzie powodowac odbijanie wkladki lewo prawo bolec i taka obudowa potem przychodzi zawleczka

 

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

 

wklej foty albo jedna z wszystkimi czesciami w jednym rzedzie powiem ci co i jak pokoleji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T%C3%9CRSCHLOSS%20%2848%29.jpg

 

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

 

To jest zestaw który mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wkladka juz w srodku i jedna czesc potem izie lement z prawej sprezynka bolec element z lewej i zawleczka :) proponuje poskladac wszystko bez sprezynki dla treningu i element z lewej ma swuj rowek wciecie w obudowie tej wkladki maly zabek

 

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

 

aha zawleczka plaskim idzie do gory bo z dolu ma rowki jak widac na zdjeciu i potem mechaniz mypycha bolec do gory co powoduje zaskoczenie go w rowki zawleczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc udało się wreszcie złozyć.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz nastepnym razem bez problemu zlozysz nie ma za co pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, tez musze powoli sie zabrac za wymiane wkladu, tylko ze sa rozne rodzaje tych zestawow naprawczych, a nie wiem jaki dokladnie u mnie trzpien jest dlugi, czy ktos by pomogl mi dobrac zestaw do mojego auta, marka taka jak w opisie pozdrawiam buki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest jakiś sposób rozebrania wkładki kiedy  kluczyk nie pasuje? No bo kupiłem takie auto psia mać i dopiero wczoraj się zgapiłem, że kluczyk nawet nie wchodzi do końca wkładki, a  w razie awarii centralnego czy braku  prądu to nawet auta nie będę miał jak otworzyć.

Chciałbym to rozebrać jakoś i zapadki sobie podobierać pod swoje kluczyki. Kluczyki chyba mam oryginalne, dostałem dwa  z  autem, jeden kluczyk wytyrany drugi jak nówka, obydwa  nie pasują do wkładek w drzwiach. Wszystko pożenione w tym aucie, dzięki. Chciałbym zachować te wkładki bo są oryginalne i widzę że w dobrym stanie.  

Edytowane przez szopenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zawoziłem całą wkładkę do majstra, żeby dopasował do klucza, więc jakieś pole do manerwu jest. 

 

EDIt: to że kluczyk nie wchodzi to zapewne efekt nie uzywania zamka.  Po latach stania w miejscu zamek w środku jest cały zaspawany i może jakimś cudem uda ci się go rozruszać mocząć w kwasku cytrynowym, ale z moich osobistych doświadczeń jest mała szansa. 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże ale na tubie ktoś rozbiera wkładkę i mniej więcej widać jak to wygląda więc jeśli czujesz sie na siłach to próbuj a jeśli nie to trzeba oddać do fachowca.(co prawda do golfa ale chyba wkładka wygląda tak samo.. a przynajmniej zasada działania).

 

Edytowane przez Euzebi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tylko ten koles na ma mniejszy problm bo przecież u niego kluczyk wchodzi, a u mnie chyba jednak wkładki są pożenione. 

 

PS. prawy zamek rozruszałem, lewy zamek stoi.. ehh. może jest nadzieja żę to ori wkładki, trzeba moczyć cudować w takim razie.

Edytowane przez mkpol
nie pisz posta pod postem, jeśli chcesz coś dodać użyj opcji "edytuj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności