Skocz do zawartości
beenedykt

Prędkość maksymalna a ograniczona predkość qeszczyn?

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie kieruje do posiadaczy 1.8T Mój "pasztet" kiedy chciałem wycisnąć z niego prędkość maksymalną zawsze zatrzymywał sie na prędkości 210km/h i ni w ząb ni mniej ni więcej. A wiem że znajomy wyciskał ze swojego bez problemu 230km/h. Jakiś rok temu zawirusowałem swojego "paszteta" na 210km i momencie 300nt. (Zweryfikowane na hamowni) Po tym zabiegu wycisnąłem może ze 217km/h i to z dobrym wiatrem. Obrotomierz zatrzymuje się mniej więcej na 5600. wszystkie kolejnie włączane biegi zapinane podczas przyśpieszania, łącznie z czwórką zamykają obrotomierz. a piątka zawsze kończy się na 5600 - max do 5750. Mój egzemplarz to model krajowy, nie był sprowadzany. I teraz pytania. Czy może były egzemplarze z ogranicznikiem prędkości? A jeśli tak, to może ktoś wie jak tą blokadę zdjąć? A tak na marginesie , to ile wyciągają wasze Passaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim bez problemu leciałem 220km/h a czy sa ograniczniki to tego Ci nie powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passek da się pogonić do około 230km/h, bez problemu

 

a może masz kaganiec tak jak w ciężarówkach, obadaj to bo jak go zdejmcież to poleci 250km/h hahaha żartuje z tego co wiem to nie ma ograniczników

Edytowane przez kiler1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie moze podjedz do jakiegos tunera np tego co robil ci soft i niech on zobaczy, sa napewno ogarnięci w takich sprawach. Może jednak coś ci tam siedzi, jak nie sprawdzisz tego u kogos to bedzie tylko gdybanie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba tak zrobie, podjade do gościa co mi wirusa zakładał.

Zobaczymy co on o tym myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko "pogratulowac".... Jeśli można, gdzie takie prędkości wyciskacie?

Jak dla mnie, temat powinien zniknąc z forum.

Stop wariatom drogowym!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko "pogratulowac".... Jeśli można, gdzie takie prędkości wyciskacie?

Jak dla mnie, temat powinien zniknąc z forum.

Stop wariatom drogowym!!

jak dla mnie powinieneś dostać ostrzeżenie za zaśmiecanie forum.

Twój post nie wnosi niczego do tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie nie można sobie przeciągnąć jak jest okazja???

 

to w takim razie na h...... nam takie szybkie auta, co ??

 

może w Warszawie nie ma gdzie ale na śląsku jest i to dużo miejsc choćby parę odcinków z Tychów na Bielsko lub dalej na Cieszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokuj prosze nie potrzebne klotnie kazdy robi to co chce napewno po miescie tego nie robi jego sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile wyciągają wasze Passaty ?

 

AWT ,Krajowy,kombi,seria - 230km/h na lpg i jakiś wariat zajechał mi drogę.

Oczywiście na autostradzie niemieckiej -Przepisowo.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stop wariatom drogowym!!

 

W pełni Cię popieram kolego.

 

kazdy robi to co chce

 

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Każdy robi to co chce, ale pod warunkiem, że nie szkodzi to innym. W przypadku gdy po naszych nędznych drogach lata się z prędkością 230km to jest to zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Chciałbyś aby Twoja żona jechała z Twoim dzieckiem drogą krajową a z przeciwka leciałby idiota z prędkością 230km/h? Rozwijanie takiej prędkości jest zabronione prawem w naszym kraju. Zresztą nie tylko u nas, taka prędkość zabroniona jest w wielu krajach europy.

 

to w takim razie na h...... nam takie szybkie auta, co ??

 

Tobie trudno to będzie wytłumaczyć. Jak będziesz miał okazję zapytaj jakiegoś europejczyka uświadomionego motoryzacyjnie to Ci odpowie i być może za 10, 15 lat to zrozumiesz. Spytaj np Holendra, Belga, Francuza, czy Duńczyka- oni tez mają dobre i szybkie samochody a limit prędkosci niższy niż nasz.

 

Czy może były egzemplarze z ogranicznikiem prędkości?

 

Jeśli rzeczywiście wydaje Ci się, że masz jakiś rodzaj odciecia to wydaje mi się, że sam sobie z tym nie poradzisz. Trzeba dość wnikliwie popatrzeć w wartości mierzone. Widziałem kilka różnych wariantów blokad, najczęściej to rodzice zlecali założenie czegoś co ostudzi zapały synka co z trudem zdał prawko ale już lata jak kubica. Sugeruje popatrzeć na powietrze, paliwo a nawet pedał gazu, porównuj wartości aktualne z żądaniem kierowcy - jak wiesz jak interpretować dane to dojdziesz czego mu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pełni Cię popieram kolego.

 

 

 

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Każdy robi to co chce, ale pod warunkiem, że nie szkodzi to innym. W przypadku gdy po naszych nędznych drogach lata się z prędkością 230km to jest to zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Chciałbyś aby Twoja żona jechała z Twoim dzieckiem drogą krajową a z przeciwka leciałby idiota z prędkością 230km/h? Rozwijanie takiej prędkości jest zabronione prawem w naszym kraju. Zresztą nie tylko u nas, taka prędkość zabroniona jest w wielu krajach europy.

 

 

 

Tobie trudno to będzie wytłumaczyć. Jak będziesz miał okazję zapytaj jakiegoś europejczyka uświadomionego motoryzacyjnie to Ci odpowie i być może za 10, 15 lat to zrozumiesz. Spytaj np Holendra, Belga, Francuza, czy Duńczyka- oni tez mają dobre i szybkie samochody a limit prędkosci niższy niż nasz.

 

 

 

Jeśli rzeczywiście wydaje Ci się, że masz jakiś rodzaj odciecia to wydaje mi się, że sam sobie z tym nie poradzisz. Trzeba dość wnikliwie popatrzeć w wartości mierzone. Widziałem kilka różnych wariantów blokad, najczęściej to rodzice zlecali założenie czegoś co ostudzi zapały synka co z trudem zdał prawko ale już lata jak kubica. Sugeruje popatrzeć na powietrze, paliwo a nawet pedał gazu, porównuj wartości aktualne z żądaniem kierowcy - jak wiesz jak interpretować dane to dojdziesz czego mu brakuje.

dokladnie kazdy robi to co chce !! nie pisze tego po to by sie klucic ale ani ty ani ja nie jestesmy kims by mu to bronic chce niech jedzie 300km/h conajwyzej mozemy mu zwrocic uwage a nie zje..... bo to do nas nie nalezy jak to zrobil kolega nie moja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko "pogratulowac".... Jeśli można, gdzie takie prędkości wyciskacie?

Jak dla mnie, temat powinien zniknąc z forum.

Stop wariatom drogowym!!

 

 

Prędkości takie, tylko na niemieckich autostradach Kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie kolego w Passatach jest chyba na 220 albo 230 odciecie. Bynajmniej jest tak w Audi ze przy 220 badz 230 odcina. Brat miał audi a6 99r i odcinało ja przy 220 badz 230km/h, to samo jak sprawdzał nowsza audice również ta sama predkosc i ja odcinało. Ja swojego Passata przegoniłem na niemieckiej autostradzie 225km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie powinieneś dostać ostrzeżenie za zaśmiecanie forum.

Twój post nie wnosi niczego do tematu!

 

O tym jak i całym temacie, który zaraportowałem, zadecyduje administracja forum, a nie Ty ( swoją drogą zobaczymy jak na to zareagują ).

Nie będę się tłumaczył, po co i dlaczego napisałem swój post, bo tu nie miejsce na prywatę, ale takie jest moje zdanie.

 

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:33 ----------

 

dokladnie kazdy robi to co chce !! nie pisze tego po to by sie klucic ale ani ty ani ja nie jestesmy kims by mu to bronic chce niech jedzie 300km/h conajwyzej mozemy mu zwrocic uwage a nie zje..... bo to do nas nie nalezy jak to zrobil kolega nie moja sprawa
dokladnie kazdy robi to co chce !! nie pisze tego po to by sie klucic ale ani ty ani ja nie jestesmy kims by mu to bronic chce niech jedzie 300km/h conajwyzej mozemy mu zwrocic uwage a nie zje..... bo to do nas nie nalezy jak to zrobil kolega nie moja sprawa

Widać czytanie ze zrozumieniem jest zanikającą umiejętnością, bo w moim poście nie ma zje...y, a jeżeli uważasz, że nawet na autostradzie testować max prędkości nie najmłodszych już aut, to nic złego i nic do tego nie masz, to....... nie życzę Ci żebyś spotkał takiego typa i nie życzę Ci żebyś musiał się później zmierzyć z konsekwencjami takich zachowań w razie wypadku. Szczerze Ci tego nie życzę i absolutnie nie jest to napisane cynicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUM mojego starego w Octavi I bez najmniejszego problemu zegarowe 230 sprawdzane wielokrotnie i na długich odcinkach. Opony zupełna seria żadnych wirusów ani przerubek. Niestety nie pamiętam przy ilu rpm.

 

co do kagańca... nie spotkałem się nigdy z kagańcem poniżej 250/h w gr VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności