Skocz do zawartości
mwlodar

czarne kierunki w zderzaku i lusterkach- folia

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie czy ktoś z was próbował obkleić kierunki w zderzaku i lusterkach folia do przyciemniania lamp zamiast kupować fabrycznie przyciemniane. Co o tym myślicie warto bawić się w takie rzeczy czy lepiej kupić już czarne i czy ktoś ma już zrobione folia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeb se folią owiń, może resztki mózgu nie wylecą...

 

jedzie później jeden z drugim i nic nie widać co chcą zrobić bo lampki przez folie nie są w stanie się prześwietlić prawidłowo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

A ja mam zrobione folią i jest super. Wypowiedzi "ciućka" nie ma co komentować, warszawiak powiedział co wiedział, szacun kolego tu ludzie pytaja o rade a nie o jakies obelgi

IMG_7853.JPG

IMG_7854.JPG

IMG_7871.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego waldeksz26 a miales jakieś kłopoty przy obklejeniu czy jest to banalnie proste jak się mi wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opalarka, woda z płynem do mycia naczyń i troszkę sprytu i roboty na jakąś godzinkę, efekt na żywo jest super, fotki tego nie oddają, troszke zdolności manualnych i nie było większego problemu.

A folie kupiłem taką:

http://allegro.pl/folia-czarna-do-lamp-przednich-hit-2011-i1574539982.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia niby ok jeśli nie jest za mocna, bo jak będzie za mocna i w dzień ktoś nie zauważy kierunku włączonego, przywali w auto to nie fajnie będzie :( Ale efekt widać ładny. Kierunki z czarnymi środkami posiadam w pełnym ledzie po całej długości kierunku. Link w podpisie...

A i pod koniec tygodnia albo w natępnym tygodniu coś powinno być z czarnych kierunków w zderzak do B6.

Bo wiecie folia fajna, ale ta z all.. to najsłabsza jakośc i po zimie zaczyna pękać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie folia fajna, ale ta z all.. to najsłabsza jakośc i po zimie zaczyna pękać

 

jak dla mnie to jest BZDURA TYGODNIA:bleble:bleble:bleble:bleble:bleble

przelatałem z taką folia całą zime i jakoś się trzyma i nie popękała

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z ubezpieczeniem?? jeśli zdarzy się wypadek i dojdą do tego ze mam zaklejone kierunkowskazy folia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechany od "warszawiaka" ... uuuuu .... powiało grozą :) aż normalnie się uśmiechnąłem :)

 

zwracam wam uwagę "myślący inaczej" (żeby nie pisać po imieniu), że zaklejanie żeby ładniej wyglądało wpływa negatywnie na waszą widoczność na drodze.

 

Nie wiem jak to można inaczej jeszcze napisać. I wiecie co, generalnie to miałbym to w dupie jak se oklejacie samochody, moglibyście i w smole se go maczać żeby był czarniejszy ale póki to mnie dotyka na drodze to będę oszołomiarstwu mówił stanowcze NIE!!!

 

PS-Podobnie jak folia na szybach tak i na światłach skutkuje zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, nie wspominając o stłuczce. Oczywiście nie każdy policjant Cie za to zatrzyma, jak ze wszystkim. Ale trafisz się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z ubezpieczeniem?? jeśli zdarzy się wypadek i dojdą do tego ze mam zaklejone kierunkowskazy folia

Prosta sprawa; tak samo jak z oklejaniem/przyciemnianiem przednich bocznych szyb, z xenonami made in chnia ;) wsadzanymi w zwykłe reflektory i z oklejaniem reflektorów, kierunków itd. może być zatrzymany dowód a podczas wypadku/kolizji drogowej samochód z takimi "modyfikacjami" zostanie zakwalifikowany, jako nie sprawny technicznie i po temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam przezroczyste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunkowskaz ma swiecic barwa pomaranczową. i jesli swieci to koniec tematu.

kolego warszawiaku- wrzuc na luz. albo kup sobie okulary, albo przesiadz sie na autobus skoro niedowidzisz pulsujacego pomaranczowego swiatla w lusterku migajacego wraz z niezaklejonym kierunkowskazem w lampie tylnej.

 

mysle, ze gdyby auto pojechalo na przeglad to bez problemu by przeszlo badania i uzyskalo stosowny wpis w dowodzie.

gorzej moze wygladac sprawa z ubezpieczalnia bo Ci zrobia wszystko aby nie wydac kasy. ale wtedy musialbys udowodnic ze auto mialo badania techniczne i ze folia byla naklejona przed wykonaniem badan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności