Skocz do zawartości
Gość lopez105

wypadajacy zamek passat b5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lopez105

witam moze ktos mial juz taki problem i cos poradzi. a mianowicie nie trzyma mi sie zamek w drzwiach pomimo dokrecenia tej bocznej sruby do oporu. takk jakby nie zaczepiala ta blaszka w drzwiach i wypusty zamka. spotkal sie ktos z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć pare problemów z zamkiem mógł Ci sie połamac taki plastikowy uchwyt który trzyma rowniez zamek, badz masz neidokrecone 2 sruby ktore trzymaja zamek w drzwiach. Ale nie dowiesz sie tego dopoki nie sciagniesz boczku i wyjmiesz metalowa blache. wtedy bedziesz wiedzial w czym jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takk jakby nie zaczepiala ta blaszka w drzwiach

Zapewne spadł Ci pierścień metalowy który mocuje wkładkę.

Łatwo to stwierdzić patrząc na śrubę przez otwór na ścianie drzwi.

Powinien być na górze jej łba metalowy ,,ząbek,, ;)

Jak masz samą śrubę to jest j.w. i czeka ciebie rozbiórka drzwi. ;)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy. Dzisiaj przypadkowo otwierałem drzwi i zobaczyłem że bez problemu można wyciągnąć zamek palcami. Czy muszę rozbierać drzwi aby to naprawić, czy mogę poprostu nałożyć na to silnego kleju i włożyć spowrotem? Z boku nie mam jednej śruby na wysokości tego zamka. Czy coś muszę kupić na szrocie?

 

Oto foto:

 

IMG_20170912_183653.jpg

IMG_20170912_183330.jpg

Edytowane przez 8850
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koledzy. Dzisiaj przypadkowo otwierałem drzwi i zobaczyłem że bez problemu można wyciągnąć zamek palcami. Czy muszę rozbierać drzwi aby to naprawić, czy mogę poprostu nałożyć na to silnego kleju i włożyć spowrotem? Z boku nie mam jednej śruby na wysokości tego zamka. Czy coś muszę kupić na szrocie?

 

Oto foto:

 

[ATTACH=CONFIG]155096[/ATTACH] , i widok w rękach [ATTACH=CONFIG]155097[/ATTACH]

 

Odpowiedź na Twoje pytanie podaje Ci kolega vipereeek w poprzedzającym wpisie. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rycho: nie mogłem tego dostrzec, tego ząbka o którym pisze kolega wyżej, ale spróbuję jeszcze raz dokładnie sprawdzić świecąc latarką, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności