Skocz do zawartości
r1u0d2y

Uchwyty do rolety bocznych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie proście o fotki wnętrza. Żeby się nie okazało, że połowa gniazd spinek połamana. I pytajcie sprzedającego o zaczepy. Przecież jak kupił auto do rozbiórki to z zaczepami :). Mi się udało wyhaczyć mój kpl za 400 razem z zaczepami, śrubami do zaczepów i gwizdkami w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do użytkowników B7 z roletami tylnych szyb . One są do boczka przykręcane ?? Czy może jakoś inaczej mocowane ??

 

Sprzedający upiera się , że niby przykręcane są .

 

Boczki w B7 mają tą górę odkręcaną ??

 

A i czy haczyki ( 3C5 861 337) rolet od B6 do pasują ? Czy trzeba jakieś inne kupić ??

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek boczek to boczek, a roleta to roleta. Sama roleta jest w b6 i b7 przykręcana od wewnątrz, natomiast boczki są zgrzewane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa ok dziękuje za szybką i jasną odp :kciuki :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście górna część boczka, zgrzana z dolną, jest inna w wersji z roletą niż w wersji bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze zly dzial znowu... ale neta nadal brak a z smartfona to kiepsko cos forum mi gra przez neta z plusa (wiec znowu podepne sie nie w ten temat co pownienem :wmorde )

Panowie jakie oznaczenie maja spinki od boczkow drzwi? demontowalem dzis i widze ze 2 spinki nie dochodza jak powinny chcialem zalozyc wszystkie nowe... lepiej w aso czy alledrogo jak to cenowo wychodzi? bo do najblizszego aso 40km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7l6868243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie podać numer części, które to są boczki z roletami i numery do tych rolet dla kombii b6??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wariantu tapicerka skórzana z podnoszeniem szyby elektrycznym

 

tapicerka drzwi 3C9 867 211 EL TDV

tapicerka drzwi 3C9 867 212 EL TDV

 

listwa zakrywająca 3C9 861 041 1QB taka sama dla prawych i lewych drzwi

 

roleta p-słoneczna lewa 3C9 861 333 A 1QB

roleta p-słoneczna prawa 3C9 861 334 A 1QB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem napisc ze to zwykla tapicerka nie skorzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapicerka drzwi 3C9 867 211 DQ ZUY

tapicerka drzwi 3C9 867 212 DQ ZUY

 

ale jeśli myślisz o nowych to zapomnij, szt w serwisie w okolicach 1400 za samą tapicerkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uploadfromtaptalk1436694266647.gif Hej. Czy mógłby mi ktoś podać nr części i najlepiej z ceną elementu nr 9 z tego shcematu? Chodzi mi o te "zaczepy"-"języczki" z prowadnicy tylnej rolety, sedan. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C0861597

sklep.motorpol.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może numery tapicerki tył z b7 ? z dziurą na rolety ? i nr katalogowy rolet do sedana

Edytowane przez koniu15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3C0861597

sklep.motorpol.pl

Dzieki bardzo :) Juz zamawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH]134165[/ATTACH] Hej. Czy mógłby mi ktoś podać nr części i najlepiej z ceną elementu nr 9 z tego shcematu? Chodzi mi o te "zaczepy"-"języczki" z prowadnicy tylnej rolety, sedan. Z góry wielkie dzięki

 

Hej,

 

w nawiazaniu do schmeatu prezentowanego powyzej, potrzebuje kupic klipsy do automatycznej rolety tylnej szyby bagaznika w passat B6 sedan. Potrzebuje zarowno prawy jak i lewy.

 

czy w motorpol to ta czesc?

7L6868243

 

nie jestem pewien czy to prawa czy lewa czesc...

 

dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos z forumowiczow ma rolete zasuwana na tylnej klapie w kombi? Pytanie odnosnie cY w ogole wystepowala, jeski tak to prosilbym o numer katalogowy, mam fabrycznie ta tylnych drzwiach, widIalem w sedanach elektrycznie zasuwane na tylnym oknie, ale czy jest alanlogicznie jak boczne ta klape w kombi??

 

nie było czegoś takiego, była pionowa roleta/siatka oddzielająca przestrzeń pasażerską od bagażnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem także boczki z roletami.
Kupiłem boczki z inna tapicerka i przełożyłem górną część z roletą.
Dosyć prosta robota z rozklejeniem i sklejeniem boczków.

Ja kiedyś w Passacie b5 rozklejałem boczki żeby podkleić tapicerkę na nowo, która z wiekiem obwisła, dlatego nie miałem z tym żadnego problemu.

Zgrzewy rozcinałem nożykiem  tapicerskim, podważałem ściągaczami do tapicerki a później zgrzewy skręciłem na śrubki i zatopiłem klejem na gorąco.
Może to trochę chałupnictwo ale sprawdzone, że nie rozłączy się a i od środka nikt nie zagląda :-)

Z zewnątrz fabryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności