Skocz do zawartości
Gładki

Dobry warsztat pilnie poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poszukuję dobrego nie koniecznie najtańszego warsztatu który potrafi kompleksowo i fachowo naprawić samochód po kolizji. Zależy mi na profesjonalnym i terminowym wykonaniu usługi oraz gwarancji. Sprawa pilna.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge zdobyc numer do gościa na chwilę obecną nie mam bo zgubiłem tel i wszystkie też zakład ma Mielęcinku k/Pyrzyc. Widziałem od niego auto po narawie i przed. U niego sie czeka się około 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym gdzieś w Szczecinie lub okolicach ale dzięki. Jak możesz to daj jakieś namiary na kolesia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję dobrego nie koniecznie najtańszego warsztatu który potrafi kompleksowo i fachowo naprawić samochód po kolizji. Zależy mi na profesjonalnym i terminowym wykonaniu usługi oraz gwarancji. Sprawa pilna.
Spytam w Miękowie k/ Goleniowa. Pierwszy dom po lewej stronie w Miękowie wjeżdżając o d strony Międzyzdrojów. Człowiek robi blacharkę i lakiernictwo, widziałem auta po naprawie u niego - nie do poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek będę wdzięczny. A nie wiesz czy ma komorę do lakierowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek będę wdzięczny. A nie wiesz czy ma komorę do lakierowania?
Ma komorę. Ok 16 napiszę jak wygląda sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje kogos chętnego z VAG'iem do sprawdzenia passata 3C5 ze Stargardu, oczywiście nie za darmo;) Chodzi mi głównie o pompki i turbinkę.

Ewentualnie jakiś dobry warsztat gdzie można sie podpiąć.

A może ktoś wie jakie powinny być parametry wtrysków Siemensa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś wie jakie powinny być parametry wtrysków Siemensa.
A co chcesz kupić z pompkami siemensa? Od razu odradzam, bo to szrot. Spytaj Andrzeja z regionu, on walczył z siemensami w B6. Prawdopodobnie awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym gdzieś w Szczecinie lub okolicach ale dzięki. Jak możesz to daj jakieś namiary na kolesia.

 

Gładki w Policach też znam ze dwa warsztaty , też fajnie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Auto Efekt w Szczecinie na ul. Niklowej.

Bardzo solidna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowogard jezeli chodzi o to... Komora jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie na jagiellońskiej też jest dobry warsztat. Maja komorę i dobrze robią .

Rok temu robili mi małe audi młodej i sladu nie było .

Jak będziesz chciał namiary to Ci podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin miał problem bo nie wiedział gdzie ma dać auto do zrobienia a teraz... dalej ma problem bo za dużo propozycji ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gładki w Policach też znam ze dwa warsztaty , też fajnie robią

 

Adam,a jakie proponujesz?Jestem ciekawy Twoich propozycji polecanych warsztatów w Policach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokian a w tym warsztacie sami części też ogarniają czy łatwiłeś we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładki masz dzwoń: 692324034 "Piotr" Ma warsztat na Janickiego nie wiem jak mocne dzwony robi, ale on mi auto lakierował. Po roku czasu zrobił mi odpryski od kamieni na masce i zderzaku na gwarancji. Dobry cenowo i solidnie podchodzi do roboty. Powołaj się na mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gładki masz dzwoń: 692324034 "Piotr"

też jestem zadowolony z jego pracy ... lakierował mi zderzak (z otworami) pod xenon - przede wszystkim dobrze dobiera lakier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nokian a w tym warsztacie sami części też ogarniają czy łatwiłeś we własnym zakresie?

zależy jak sie dogadasz :) ja część części załatwiałem sam a resztę warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam, jestem tu nowy :). Jestem ze Szczecina. W kraju będę od 20 czerwca do 15 lipca. Muszę zrobić rozrząd kompletny w moim AWT(z pompką i łańcuchem włącznie i możliwe że popychaczami bo troche głośno chodzi po doktorze do czyszczenia układu...), wymienić uszczelkę pod klawiaturą i uszczelkę pod kolektorem wydechowym, sprawdzić i raczej wymienić kilka przewodów od podciśnienia, odmę, możliwe że dv, czujnik temp cieczy i najlepiej odrazu termostat. Filtr paliwa do wymiany jeszcze i raczej poduszki pod silnikiem i kto wie czy nie coś więcej dlatego pilnie potrzebuje kogoś dobrego, znającego się na rzeczy kto nie zaśpiewa kosmicznie za robotę. No i mam mało czasu na to wszystko więc ktoś musiałby poważnie podejść do tematu i tak żebym nie musiał wracać co 3 dni na poprawy bo 15 lipca jadę 2kkm do siebie i jak coś walnie na trasie to masakra. Ciekawe w sumie jaki koszt tego co wymieniłem...

 

Moj mech ze stargardu jest na urlopie w tym czasie dlatego musze szukac gdzies indziej. Bardzo liczę na waszą pomoc.

Edytowane przez Konrad_Norge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie witam, jestem tu nowy . Jestem ze Szczecina. W kraju będę od 20 czerwca do 15 lipca. Muszę zrobić rozrząt kompletny w moim AWT(z pompką i łańcuchem włącznie i możliwe że popychaczami bo troche głośno chodzi po doktorze do czyszczenia układu...), wymienić uszczelkę pod klawiaturą i uszczelkę pod kolektorem wydechowym, sprawdzić i raczej wymienić kilka przewodów od podciśnienia, odmę, możliwe że dv, czujnik temp cieczy i najlepiej odrazu termostat. Filtr paliwa do wymiany jeszcze i raczej poduszki pod silnikiem i kto wie czy nie coś więcej dlatego pilnie potrzebuje kogoś dobrego, znającego się na rzeczy kto nie zaśpiewa kosmicznie za robotę. No i mam mało czasu na to wszystko więc ktoś musiałby poważnie podejść do tematu i tak żebym nie musiał wracać co 3 dni na poprawy bo 15 lipca jadę 2kkm do siebie i jak coś walnie na trasie to masakra. Ciekawe w sumie jaki koszt tego co wymieniłem...

 

Moj mech ze stargardu jest na urlopie w tym czasie dlatego musze szukac gdzies indziej. Bardzo liczę na waszą pomoc.

 

http://autoserwiszdroje.pl/kontakt.php

 

dzwon do daniela:) i mow ze z forum masz kontakt, dzisaij mu naswietle troche temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności