Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bez problemów dostaniesz wkładki na allegro lub olx. Jak już będziesz miał wkładkę to idź tam gdzie dorabiają klucze i niech ci dorobi wkładkę pod twój kluczyk no chyba ze chcesz innym otwierać auto a innym odpalać samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Czy po odkręceniu tej śrubki wkładka sama wyskoczy czy muszę ją czymś podważyć? Próbowałem ją dzisiaj wykręcić, wydaje mi się, że śrubę odkręciłem maksymalnie (a odkręcałem ją z dwie minuty) a wkładka ani drgnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę nią poszarpać aby wyszła, sama nie wyskoczy.

Tylko nie przesadzaj z tym kręceniem śrubą bo pierścień trzymający wkładkę wypadnie z zaczepów i czeka Cię rozbiórka drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

Czy po odkręceniu tej śrubki wkładka sama wyskoczy czy muszę ją czymś podważyć? Próbowałem ją dzisiaj wykręcić, wydaje mi się, że śrubę odkręciłem maksymalnie (a odkręcałem ją z dwie minuty) a wkładka ani drgnie...

Jak kreciles dwie minuty to troszkę przesadziłeś. Ta sruba potrzebuje doslownie z 6 obrotów żeby puściła wkładkę. U mnie po kilku obrotach wkladka wychodzi luźno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, poradnik mi sie przydal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu żeby nie otwierać kolejnego tematu. Co jest powodem przypadku

w 4.45 minucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona wkładka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem poniewaz kupilem nowa wkladke zamka i nie moge jej zamontowac bo jakprzykrece tego torxa to wkladka nadal wypada. Co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wkladka jest identyczna? Kupilem kiedys na ebay wkladke do b5 ale miala troche inny ksztalt. Dopiero po obrobce szlifierka udalo mi sie zamocowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypadła mi pierścieniowa blaszka mocująca wkładkę i mam pytanie o najlepszy sposób jej zamontowania ponownie, bo od środka nie mogę jej wsunąć.

Czy najlepiej wymontować całą klamkę i wtedy wsunąć tą blaszkę?

 

20180416_171731.thumb.jpg.085e04cb2b16e4a49c64014b1cccbe8d.jpg

 

Powinno to wyglądać tak :

aaa.jpg.122916aae8af987b949ead9f52810dd2.jpg

 

Edytowane przez okos
bardziej szczegółowy opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności