Skocz do zawartości
marjanko

oświetlenie bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Zamek klapy raczej do wymiany. Nic tam nie wyczyścisz, tam jest takie suwadło co chodzi po drucikach. Próbowałem to naprawiać ale nic nie zrobisz. Trzeba pilnować żeby wężyk płynu do spryskiwacza nie spadł bo największe spustoszenie robi w zamku płyn.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, ale jest to sedan więc nie ma tam możliwości, aby dostawał się płyn do spryskiwaczy. Jutro spróbuję się tam dobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

proszę o pomoc w ocenie mojej diagnozy (po przeczytaniu całego tematu).

 

Objawy: Całe oświetlenie samochodu działa oprócz oświetlenia bagażnika i oświetlenia schowka (pasażera). Żarówka jest sprawna, a nie dochodzi masa. Jak samochód "sam się uzbroi" to alarm nie wyje jak jest otwarty bagażnik, ale wyje jak otwarte są drzwi. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej działa. Otwieranie kluczykiem i pilotem działa poprawnie.

 

Moja diagnoza: mikrostyk zamka klapy bagażnika - otworzyć i przeczyścić lub wymienić.

 

Czy to wydaje się Wam najbardziej prawdopodobne? Macie może jakiś inny pomysł?

 

Pozdrawiam.

 

Przeczyszczenie mikroswitcha nie pomogło. Wlutowany nowy - światło świeci.

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S.

Czy lampka w schowku jest podłączona takim dwoma kabelkami zakończonymi wtyczką taką jak do świateł bagażnika?

Chciałem dziś naprawić światło w schowku, a tam wcale lampki nie było - samo "plastikowe szkiełko" ("rozebrałem" schowek i nic tam się nie znalazło. Dlatego potrzebuję informacji czy ten wolny "wtyk" to jest do tej lampki w schowku.

Edytowane przez Siema_CoTam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności