Skocz do zawartości
marianmk2

Pompa paliwa 9A, Co to za element?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem został rozwiązany.

Z niewiadomych przyczyn zmarła pompka wstępna(w baku)

Pompa główna nie dała rady zassać.

Wymieniłem na inną i jest ok :okej:

Klapka w przepływomierzu chodzi ciężej gdy pompa nabije ciśnienie, po wyciągnięciu wtrysków i podniesieniu klapki wtryski rozpylają zupke elegancko :bigok:

Naładuje akku i spróbuje dziada odpalić...Wydaje mi sie ze padł czujnik halla bo podczas kręcenia rozrusznikiem chyba nie dzlała pompa paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalił :D

Nie patrzeć na druciarstwo :D Wszystko zostało podpięte prowizorycznie, chciałem go najpierw odpalić zanim zaczne wydłużać wiązke i składać na gotowo, wszystko zostanie ogarnięte

http://w889.wrzuta.pl/film/6yFnSuq48tP/2.0_16v_9a_first_run_in_golf_fire_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadławił Ci się na filmiku przy pierwszym przegazowaniu po odpaleniu? Jeśli tak to ja też tak mam...muszę mu po rozejściu się oleju (jakieś 15-20s na postoju) dać mu na chwilkę około 2 tys., bo inaczej się zadławi jak mu tylko lekko gazu przycisnę...po tym zabiegu już ładnie chodzi...może to ma coś wspólnego z przepływką lub brak sprawnego (podłączonego) krokowca lub jeszcze czym innym....

A tak a propos ładnie silnik i osprzęt wypicowany;) jak u mnie xD to się ceni:P Tylko, że ta 16V ładniej wygląda (o wiele masywniej) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zadławił sie.

Generalnie to było pierwsze odpalenie, zdziwiłem sie że odpalił od pierwszego :)

Ustawie zapłon, podepne lambde, podłącze czujniki spalania stukowego i pewnie będzie chodził lepiej.

Są nieszczelności w dolocie więc tu też leży przyczyna.

Wszystko będzie ogarnięte już na gotowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, zadławił sie.

Generalnie to było pierwsze odpalenie, zdziwiłem sie że odpalił od pierwszego

Ustawie zapłon, podepne lambde, podłącze czujniki spalania stukowego i pewnie będzie chodził lepiej.

Są nieszczelności w dolocie więc tu też leży przyczyna.

Wszystko będzie ogarnięte już na gotowo

nie słuchaj makumby. on czy coś wie, czy nie wie się odzywa.. przeważnie głupoty pisze, a tym strzałem(zdławieniem) jest ostatnio zafascynowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Qdlik....napisałem mu to, bo myślałem, że będzie wiedział dlaczego tak jest;) O żadnych strzałach mu nie pisałem :lol. Kolega ma u mnie dużego + ponieważ robi to co lubi i robi to dobrze;)

O kurcze...myślałem, że go chwilę wcześniej odpalałeś i to był pokaz do filmiku:lol

Jak tak ładnie pali to znak, że kompecha jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności