Skocz do zawartości
shoei

Szarpie podczas jazdy B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum i muszę się tu doleci bo nie mogę założyć nowego tematy. Auto to passat 1.9 130 awx po rozgrzaniu silnika podczas płynnej jazdy w zakresie obrotów 2200 do 2400 silnik tak jak by szarpał, przerywał dodam ze przy przyspieszaniu i jak puszczam pedał gazu to jest spokój problem występuje tylko przy płynnej jeździe. Egr zaślepiony , wtryski sprawdzone i wszystko ok turbinę i przepływała tez wszystko ok filtry wszystkie wymienione, komp nie pokazuje żadnych błędów. Silnik nie dymi i nie jest słabszy spalanie w normie. Panowie co można sprawdzić bo mechanicy rozkładają ręce dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy na forum i muszę się tu doleci bo nie mogę założyć nowego tematy. Auto to passat 1.9 130 awx po rozgrzaniu silnika podczas płynnej jazdy w zakresie obrotów 2200 do 2400 silnik tak jak by szarpał, przerywał dodam ze przy przyspieszaniu i jak puszczam pedał gazu to jest spokój problem występuje tylko przy płynnej jeździe. Egr zaślepiony , wtryski sprawdzone i wszystko ok turbinę i przepływała tez wszystko ok filtry wszystkie wymienione, komp nie pokazuje żadnych błędów. Silnik nie dymi i nie jest słabszy spalanie w normie. Panowie co można sprawdzić bo mechanicy rozkładają ręce dzieki

 

Witaj,

U mnie pomogło dogiecie pinów w wtyczkach pompowtrysków.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki kolego już po problemie wymieniłem uszczelniacz na pompkach i poprawione wtyczki i problem znikną dzieki pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . U mnie(1.8T 2002r) jest problem z szarpaniem przy mocnym przyspieszaniu, auto się zbiera ale co chwilkę są takie przerwy w mocy. Jak jeżdżę po mieście spokojnie wszystko jest ok. Kolejny mój problem to na zimnym silniku zawsze zapala za drugim razem. Ktoś pomoże??

Edytowane przez Guciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy koledzy mieli jakieś błędy w sterowniku jeśli doginanie styków pomogło to musiały by być. ..

Dnia 24.08.2017 o 22:52, dariusz198012 napisał:

 

Witaj,

U mnie pomogło dogiecie pinów w wtyczkach pompowtrysków.

 

Pozdro

 

Edytowane przez 1robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności