Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zapytać czy w tym radioodtwarzaczu (rcd 300) jest jakakolwiek możliwość podpięcia złacza aux np. po to aby odtwarzać muzykę z mp3 poprzez radio? Wiem, że ten model radia nie ma klawisza dzięki któremu mógłbym przełączać sygnał na aux ale może np. obsługuje on zmieniarkę? jeżeli tak to wtedy mógłbym podłaczyć coś ze złączem aux co działało by jako zmieniarka. Proszę od odpowiedzi na moje pytania i pozdrawiam ;)

 

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

 

Witam. Poszukałem, poczytałem i co nieco więcej się dowiedziałem :D Znalazłem że ten model radia obsługuje zmieniarkę i przy okazji zainteresowałem się tzw. emulatorami zmieniarki np. xcarlink. Ma ktoś coś takiego? Wiem że są to urządzenia na różną ilość pinów i zastanawiam się jaką wersję musiałbym kupić aby pasowało to do rcd 300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukałem, poczytałem i co nieco więcej się dowiedziałem .... Wiem że są to urządzenia na różną ilość pinów i zastanawiam się jaką wersję musiałbym kupić aby pasowało to do rcd 300?

 

jak bys jeszcze poczytal to bys sie dowiedzial ze radia z zlaczem Quadlock maja 12pinowe gniazda CDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś informacje, czy do rcd 300 da się podłączyć iPoda? Jeśli nie to jakiego radia poszukać jako zamiennika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tortello

Witam. I jak daliście radę z podłączeniem czegoś zewnętrznego?

Mam wzmaka DLS CA41 ze starego auta ale nie wiem czy warto to podpinać pod seryjne radio? Fabrycznie mam głośniki z przodu i z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Myjk na naszym forum. On sprzedaje takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj troszkę więcej w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy widziałem ten temat ale no krótko mówiąc aktualnie nie stać mnie na taki wydatek... dlatego szukałem tańszego rozwiązania z samym wejściem AUX na jack'a. Znalazłem na alledrogo.pl adapter za 99zł. Ale może wie ktoś czy gdzieś dostanie się taniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz... Czy każdy model RCD 300 dało się przełączyć na aux? Bo nie chcę też wydawać kasy w błoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pasku jest RCD 300 mp3, a w podłokietniku mam fabrycznie AUX IN (minijack), przełącza sie klawiszem CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baswesolek

POMOCY.

RCD310 ma AUX i nic nie widać na wyświetlaczu. Szperałem trochę i widziałem, że inne radia mają obok CD jeszcze AUX a w moim nie ma.

Mam za to Bluetooth, który mi i tak jest do niczego.

Chcę mieć AUX .

Czy może coś jest w gnieździe radiowym nie tak,że nie widzi tej opcji?

Pozdrawiam

Wojtek

 

---------- Dodano o 14:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:08 ----------

 

Byłem w serwisie w Sopocie i nic !!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego taki malutki króciutki kabelek w dwoma wtyczkami

3c0 971 154

 

powiedzcie mi teraz jak podłączyć się do RCD300 ?? Szperałem trochę ale jakoś nic nie znalazłem :?

 

 

RCD300 po podłączeniu ponoć radio samo wykrywa AUX`a, prawda ?

 

Czy wystarczy dokupić jakąś kostkę, wpiąć się do radia, przeciągnąć kabel do AUX`a i to wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kupilem cos takiego http://allegro.pl/adapter-aux-12pin-vw-rcd200-rcd300-rcd500-delta-6-i5011939526.html i za cholere nie wiem jak aktywowac AUX.

Kabel podłączony ale na radiu noe wiem jak sie przeliczyć:(

Na jakimś forum wyczytałem ze tylko rcd300 ze srebrnymi klawiszami maja opcje aux pod zmieniarką?

Czy ktos z was odpalil auxa na czarnych guzikach rcd300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem po zmianie radyjka na RCD 300 mp3. Podpiąłem pod radio kabelek AUX pasujący pod Quadlock - kostkę w radiu. W samym radiu ustawiam na AUX - (przycisk CD) - podpinam smartfona i dźwięk (youtube) słychać ale bardzo cicho, tak jakby sygnał nie leciał po wzmacniaczu. Szukałem na forum rozwiązania lecz nic nie znalazłem.

Pytanko - czy można jakoś zmienić same ustawienia AUX tak aby było to porządnie wzmocnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobne dylematy ale z radiem RNS 300

Kupilem passata B6 z 2007r z radiem RNS300, w schowku chyba mam fabryczne zlacze USB zamiast zmieniarki CD. Po wpieciu pendrive do USB i wybraniu na radiu CD radio odtwarza mp3.

Zalezy mi jednak na funkcjonalnosci AUX IN, najlepiej poprzez bluetooth.

Zakupilem na aukcji adapter bluetooth z gniazdem aux in (http://allegro.pl/adapter-odbiornik-bluetooth-transmiter-aux-usb-fv-i6065601047.html?snapshot=MjAxNi0wOC0zMVQxMDo1NDoxM1o7YnV5ZXI7OGYwNzM1N2ExYTRjYmU4ZGQ5Mzc4ZDUzMzBlMWQxYWNlZDkxZWE3MjJhZGQ3ZGQ4Y2Q0NmVkMWJjNWU5MjQ5Nw==) ale po wpieciu do USB w samochodzie i wybraniu funkcji CD, radio szuka plyty CD, ktorej oczywiscie nie znajduje.Telefon laczy sie z tym adapterem wysyla dzwiek ale tak jakby w radiu nie bylo uaktywnionej funkcji AUX IN, nie wiem czy jest mozliwe odblokowanie tej funkcji poprzez to gniazdo USB ktore jest emulatorem zmieniarki?

Pytanie czy taka konfiguracja jak mam zadziala, czy da sie aktywowac AUX IN w tym radiu?

W internecie sa dostepne emulatory zmieniarki CD do tego radia ze zlaczami USB AUX IN oraz Bluetooth ale skoro ja mam juz zamontowane USB zamiast zmieniarki to moze mozna to jakos wykorzystac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam radio rns 300 i mam oryginalnie zamontowane aux potrzebował bym to przerobić na usb

Pytanie do tomekk999 w jaki sposób masz podłączone to usb w schowku ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam radio rcd 300,i chciał bym se kupić zmieniarke w schowek,czy jest możliwe podłączenie pod te radio

http://allegro.pl/zmieniarka-w-schowek-passat-b6-05-10-6cd-stan-bdb-i6618178022.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam radio rns 300 i mam oryginalnie zamontowane aux potrzebował bym to przerobić na usb

Pytanie do tomekk999 w jaki sposób masz podłączone to usb w schowku ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wg mnie - nie uda się łatwo przerobić wyjścia AUX na USB. To są dwa różne standardy sygnałów: AUX to port dedykowany do obsługi sygnałów analogowych z np. przenośnego odtwarzacza CD/mp3. USB - do portów cyfrowych. Na allegro jest do kupienia przejściówka z USB na chinch (AUX), ale służy ona przede wszystkim do przenoszenia napięcia sterującego/ładującego 5V DC. Teoretycznie można zastosować jakiś przetwornik analogowo-cyfrowy ale ja nie spotkałem się, póki co, z takimi urządzeniami. Rozwiązanie, które ma tomekk999 w swoim aucie to prawdopodobnie coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności