Skocz do zawartości
MrWho

Dziwne BIP i miganie kontrolki..

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

ostatnio dzieja mi sie jaja przekrecam kluczyk miga mi kontrolka od recznego i wydaje BIP... do tego podswietla sie i ściemnia albo leciutko świeci ABS :/ i reszta duperel... czasem przekrece kluczyk i tylko kontrolka od ładowania mi sie pali jak robi mi ten BIP to nie moge zabardzo wozu uruchomić :/ kreci kreci kreci i nic :/ dzieje mi sie tak od 3 dni.. Nie wiem co jest grane :/ Na poczatku myslalem ze to koniec paliwa bo akurat miałem dłogo rezerwe i nie dał rady mi odpalić ( nie pikał wtedy ) ale jak juz udało mi sie go odpalic i zatankowałem to pod CPN'em tez cienko odpalił.. zajechałem pod chate wskoczyłem do domku i odpalił normalnie... zajechałem pod garaz zgasiłem go i popikał mi.. wrociłem kluczyk znowu popikał wrociłem kluczyk znowu na zapłon i nie pikał normalnie wszystko pogasło dzisiaj tez odpalałem kilka krotnie go... i na jakieś 20 odpaleń z 6x mi pikał i tak dziwnie te kontrolki... ta z wykrzyknikiem paliła sie za kazdym razem bardzo mocno... a reszta to tak średnio czosaem tylko sie "zazyly"

Podpinałem vag'a nic w ABS'ach nie wykrył w reszcie też nie... patrzyłem aku normalnie ma ponad 12V... przy rozruchu spada do jakiś 8V a potem mam 13,2-13,4V...

 

Co to moze być????

 

PS. Aku mam nowe

PSS. a moze to stacyjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski mają coś ze stacyjką: czasem jak przekręcam kluczyk to mi znikają wyświetlania komputera pokładowego, wyjmę kluczyk, włożę, odpalę i już jest dobrze... Ale raczej nic mi nie piszczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta z wykrzyknikiem paliła sie za kazdym razem bardzo mocno... a reszta to tak średnio czosaem tylko sie "zazyly"

ta kontrolka tak wygląda?

to Esp

sprawdź złacza podłączenia licznika i wiązek licznika do dalczych części instalacji.

Życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja miałem identyczne objawy jak mi aku padało, ale piszesz że masz nowy... I VAG nic nie pokazuje, dziwne :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ESP ... i dzieje sie to przy odpaleniu... czasem nic sie nie pokazuje na liczniku... a samochod nie odpali :( Vag nic nie wykazał :( ale zastanawiam sie zeby upolować go wtedy jak te kontrolki sie tak śmiesznie pala... bo robiłem vagiem przy przekreconym zapłonie ale ok kontrolkach... teraz u mnie przestało piszczeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chucky

Kostka stacyjki na 200 %. Oryginalna w ASO 120zł, nieoryginalna (niewiadomo ile wytrzyma) 65zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjełem stacyjke... zalozylem stara w ktorej sprezyna jest zrabana... i na tej chodzi OK... rozebrałem ta co siedziała i ma jeden styk sfajczony... kolo ma wymienić mi ja... zapłaciłem 100zł w intercars.. niby jakaś orginalna niemiecka.. dodam jeszcze ze jak by nie zalaczało czegoś jak mi te kontrolki tak dziwnie chodziły! jakiegoś przekaźnika... bo climatronic też nei ruszał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności