Skocz do zawartości
Lasqs

ARTYŚCi VT pomocy - Vinyl, motyw na polo 6n2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam łogromny problem...

Moja kobieta zażyczyła sobie naklejki albo vinyl na aucie...

Tylko jak to często bywa sama nie wie czego chce...

A ja też z grafiką za bardzo nie jestem... bo wolę się bawić narzędziami ;d

 

Dlatego proszę was o pomoc drodzy forumowicze,

Kobietka moja posiada Polo 6n2 w kolorze czerwonym

Znalazłem dwa zdjęcia, jest identyczne, poza listwami i klamkami które są w kolorze nadwozia i alufelgami.

 

Mam małe wyznaczniki czego by chciała moja pani... ponieważ jest maniakiem koni, kwiatków oraz gryzoni (szczególnie szynszyli). Typowa babeczka z offroadowym zacięciem ;d. Jest także fanką VW

 

Ze względów technicznych muszą być kolory jednolite, ponieważ nie mam dostępu do druków wielkoformatowych

 

Maksymalnie od tylnej ćwiartki do drzwi kierowcy

Jeśli będą chętni to zrobimy sondę i najfajniejszy pomysł zostanie zrealizowany na jej autku.

 

Oto shoty podobnego polo.

Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202011-04-03%20190654.bmp.jpg

Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202011-04-03%20190740.bmp.jpg

Edytowane przez Lasqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kologo masz nie ciekawie.... raczej nic ciekawego nie wymyslisz ale może zamiast vinyli jakis aerograf kosz troszke wiekszy ale efekt powalający i może byc czego tylko sobie zapragnie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche bez sensu pakować kase w taka puszkę...

 

mam dostęp do foli i plotera, a z naklejaniem vinyli tez nie ma problemu bo pomagam koledze od czasu do czasu który ma swoją firmę reklamową

 

Chodzi tylko o pomysł ;d cos w photoshopie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC04169.JPG

DSC04192.JPG

DSC04191.JPG

 

A taki jest efekcik ;d ... tylko koła są inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności