Skocz do zawartości
bobasspr

Felgi 15'' 7Jx15 ET25 195/65/15 Czy beda dobre??

Rekomendowane odpowiedzi

Już Wam piszę wszystko na temat moich laci. Otóż same opony jak dla mnie gitara. YOKOHAMA A.Drive. Wybierają rewelacyjnie nierówności, auto faktycznie stało się okropnie mułowate, prawdę mówiąc nie ma czym jechać do tego mam jeszcze automat. Jedno jest pewne - z ET25 Opona obciera przy każdej większej koleinie (mówimy tu o prędkościach ok 120 km/h jak się wolniej jedzie to jest lepiej) Nie będę pisał nic na temat tego że licznik zawyża czy zaniża - poprostu dostałem te opony (NOWE) razem z felgami AEZ (felgi używki, prościutkie, nie spawane) i postanowiłem tego używać. Napewno jak bym kupował felgi to z et przynajmniej 30 lub 35 - 25 zdecydowanie za szeroko stoją -

 

Wg mnie na ET 25 dużo lepiej 3ma w zakrętach nawet na takim balonie niż na seryjnym ET (chyba na stalówkach mam ET 38 tylko że tam miałem profil 55). Autem nie buja, ani nie telepie. zrobie fotki to sami zobaczycie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 15' fele z et 25 opona 195/60lub 65 nie bedzie za wysoka?? pomożcie bo musze opony kupic a nie wiem jakie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wolę mieć obciachowóz niż znów prostować felgi i kupować nowe 205/50r15 co sezon. Dziury u nas takie że slalom gigant niewiele daje, nasze drogi nie są przystosowane do niskiego profilu.
taka jest prawda, jeśli się dużo jeździ... no chyba że tylko na zloty , ale nie do tego tylko auta są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności