Skocz do zawartości
Gość Grinch

Otwarcie Sezonu 17.04.2011 Płock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela

Ja, niestety, też odpadam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Powiem krótko, po prostu zaj****cie

Bez komentarza :dolamam

 

 

 

 

 

 

proszę cenzurkę robić ;)

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Resi pojedzie jako reprezentacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się wykruszają z regionu.

No i niestety ja muszę zrezygnować.015.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno, Michał też. Z Płocka paru chłopaków z forum też będzie. Na rozpoczeciu w Toruniu pokazaliśmy klasę, może w Płocku też by było warto:ok: eltom, Ela przemyślcie to jeszcze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę na pewno, Michał też. Z Płocka paru chłopaków z forum też będzie

 

tez wlasnie to mnie zdziwilo, ze nikt nie chce leciec bo jeden na drugiego patrzy...

 

Na rozpoczeciu w Toruniu pokazaliśmy klasę, może w Płocku też by było warto eltom, Ela przemyślcie to jeszcze

 

i o to wlasnie chodzi :), powiem szczerze ze grubo zaczalem myslec nad wypadem do Płocka takze bede dawal znac przed weekendem :)

 

 

ps. ile wogole klockow mamy z Torunia tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy zapraszamy do Płocka fajnie by było sie spotkać i pogadać , w płocku już grupka się utworzyła forumowiczów więc będziemy na was czekać :) , Asia was poprowadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia was poprowadzi

:lol

jestem w Płocku od piątku, ale w sumie jesli tylko uda mi sie wstać w niedziele wcześniej;) faktycznie moge wyjechać kawałek przed Płock i przyjechać z grupą kujawsko-pomorską, bo sie obawiam, że na placu pod Teatrem znów mi będą chcieli demontować auto;) :lol

Koleżanki i koledzy zapraszamy do Płocka fajnie by było sie spotkać i pogadać , w płocku już grupka się utworzyła forumowiczów więc będziemy na was czekać
potwierdzam grupka zacna:ok: Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teatrem znów mi będą chcieli demontować auto

Zorientuj się kto ,a my już sobie pogadamy z nimi.....

..... czy nie mają tanich części do b5 fl:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Dopisać mnie proszę. Służba sprzedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zorientuj się kto ,a my już sobie pogadamy z nimi.....

..... czy nie mają tanich części do b5 fl

czyli przyjeżdżacie;) :D

Dopisać mnie proszę. Służba sprzedana.

i git:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli przyjeżdżacie

Nie wiem jeszcze zależy od kilku czynników , przede wszystkim kasiory , ale pomyślałem o czymś i musze to przedyskutować z odpowiednimi osobami najpierw:D

Czy im pasuję układ itp itd:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze zależy od kilku czynników , przede wszystkim kasiory , ale pomyślałem o czymś i musze to przedyskutować z odpowiednimi osobami najpierw

Czy im pasuję układ itp itd

 

kombinuj !! ja tez sie wybieram i prawdopodobnie Darek ze mna swoim passkiem ;)

 

czyli przyjeżdżacie

 

oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś przez Lipno jedzie ? bo 2-3 autka od nas z lipna wyruszaja to mozna pojechac w grupie z wami jak coś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Nie to żebym był monotematyczny ale pytam się ostatni raz czy tylko 3 osoby z kujawsko pomorskiego jadą ? Bo Asia to inny kaliber :bleble

 

... I nie chcę być tu wredny ale jak w CT lub okolicach były spoty to każdy był a teraz co, jedni oglądają się na tych pierwszych i nic z tego nie wychodzi.

 

... Nawet ten który nie ma samochód był na wszystkich spotach od 2011 roku więc wstyd !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... I nie chcę być tu wredny ale jak w CT lub okolicach były spoty to każdy był a teraz co, jedni oglądają się na tych pierwszych i nic z tego nie wychodzi.

Michale, odległość robi swoje po pierwsze, mówiąc za siebie to jestem wypompowany z kasy totalnie to po drugie, więc miesiąc będę musiał jakoś na długach przykulać. co do reszty się nie wypowiadam , ale też pewnie Zlot co niektórych finansowo wykończył. Więc Michale wybacz ale siła wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Asia to inny kaliber

co mam przez to rozumieć:?::lol

... I nie chcę być tu wredny ale jak w CT lub okolicach były spoty to każdy był a teraz co, jedni oglądają się na tych pierwszych i nic z tego nie wychodzi.
myśle że kto może to przyjedzie;) nota bene też mam do Płocka ponad 110km w jedną mańkę;)
odległość robi swoje po pierwsze
odległość i zagęszczenie imprez w tym miesiacu, ale tym bardziej doceniam, że te 3-4 autka z kujawsko-pomorskiego będą:ok: Dobrze byłoby pokazać, że VAG to nie tylko Golfy;) że nasze forum też istnieje, że jesteśmy dobrze zorganizowaną i świetnie bawiącą się grupą. Z Płocka bedzie ok 7 autek + moje i grupa kujawsko-pomorska, więc może zostaniemy zauważeni:fajny Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
wstyd !

 

Michał, z całym szacunkiem do Ciebie, ale troszkę chyba za ostro. W niedzielę wyskoczyła mi ważna sprawa, a inne dni mi odpadają, bo 6 dni w tygodniu pracuję. Dlatego też Twoją wypowiedź uważam trochę za krzywdzącą. Od sierpnia opuściłam tylko jeden spot, w minioną sobotę, z przyczyn silniejszych ode mnie, a w między czasie byłam też na spocikach w Poznaniu i Olsztynie.

Najważniejsze, że będzie reprezentacja naszej Grupy:ok

jesteśmy dobrze zorganizowaną i świetnie bawiącą się grupą.

 

Jesteśmy, jesteśmy:ok Już nie raz to udowodniliśmy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I nie chcę być tu wredny ale jak w CT lub okolicach były spoty to każdy był a teraz co, jedni oglądają się na tych pierwszych i nic z tego nie wychodzi.

 

... Nawet ten który nie ma samochód był na wszystkich spotach od 2011 roku więc wstyd !

Nie chce mi się tutaj za bardzo produkować,ale każdy ma swoje sprawy i moim zdaniem Twoje uniesienie jest jakby bezproduktywne no chyba że zależy Ci na dużej ilości postów w tym temacie nie na temat.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Nie chce mi się tutaj za bardzo produkować,ale każdy ma swoje sprawy i moim zdaniem Twoje uniesienie jest jakby bezproduktywne no chyba że zależy Ci na dużej ilości postów w tym temacie nie na temat.Pozdro

 

... Sebek chodziło mi tu całkiem o co innego,a mianowicie oto iż fajnie się spędzało czas z Tomem, Elą i całą resztę a teraz w Płocku ich nie będzie więc będzie ciężko ten czas wypełnić. Nic więcej nie miałem na myśli.

Ale widzę że moje wypowiedzi są interpretowane od dupy strony, no ale trudno.

Więcej się wypowiadać nie zamierzam.

Pozdrawiam Michał.

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności