Skocz do zawartości
pawlo79

parowanie bluetooth bez adaptera - VAG CAN PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda co pisza ze trzeba miec ten specjalny modul. Wystarczy ze wlaczysz w sterowniku BT i sparujesz norlmalnie, nawet jak masz uchwyt np do Noki 6020 taki jak ja mam. Nie dajcie sie naciagnac sprzedwca ktorzy chca wam wcisnac adapter za 300zl. Jak macie uchwyt obojetnie do jakiego telefonu to po przekodowaniu sterownika telefonu bez problemu mozna to sparwowac. Dla niedowiarkow moge zrobic zdjecie z mojego auta pokazujace ze telefon dziala a mam zwykly uchwyt.

 

Potwierdzam.

Ja najpierw kupiłem na allegro (za 70 zł) adapter do obsługi BT. Obecnie nie potrzebuję adaptera bo zrobiłem zgodnie z opisem: http://forum.vw-passat.pl/threads/110960-instrukcja-podlaczenie-oraz-obsluga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również stanąłem przed problemem parowania telefonu z autem przez BT. Moj passat (B6, 2010 r) ma wbudowaną dużą kolorową dotykową nawigację, nie znam jednak jej symbolu, jest na konsoli również uchwyt do telefonu lecz nie ma żadnych przycisków. W podłokietniku jest wejście na mały jack z opisem AUX IN, kierownica jest zwykła bez multifunkcji. W telefonie ustawiam aktywny BT, również widoczny dla innych urządzeń, szukam auta przy włączonym zapłonie i nic nie znajduje. Co jest mi potrzebne aby móc sparować tel. "sony Xperia J" z tym wyposażeniem? Co robię źle, lub czego mi brakuje żeby korzystać z telefonu za pomocą wspomnianej NAVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pod fotelem pasażera czy masz moduł BT. Jeśli jest pusto to znaczy że brakuje ci modułu.

A tak z innej beczki. Czy w 2010 roku były silniki PD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Również stanąłem przed problemem parowania telefonu z autem przez BT. Moj passat (B6, 2010 r) ma wbudowaną dużą kolorową dotykową nawigację, nie znam jednak jej symbolu, jest na konsoli również uchwyt do telefonu lecz nie ma żadnych przycisków. W podłokietniku jest wejście na mały jack z opisem AUX IN, kierownica jest zwykła bez multifunkcji. W telefonie ustawiam aktywny BT, również widoczny dla innych urządzeń, szukam auta przy włączonym zapłonie i nic nie znajduje. Co jest mi potrzebne aby móc sparować tel. "sony Xperia J" z tym wyposażeniem? Co robię źle, lub czego mi brakuje żeby korzystać z telefonu za pomocą wspomnianej NAVI

 

A w navi jak naciśniesz przycisk telefonu to masz zielone menu? Masz menu telefonu na FIS-ie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w navi jak naciśniesz przycisk telefonu to masz zielone menu? Masz menu telefonu na FIS-ie?

 

nic się nie zmienia po naciśnięciu tel tylko pojawia się symbol przekreślonego telefonu i wyłącza radio.

 

---------- Dodano o 11:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:26 ----------

 

U mnie jest CR (czyli listwa) u mnie wyswietla PD, bo chyab takie oznaczenie jest w moim profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz zwykły moduł telefonu (nie premium), a przycisków na uchwycie brakuje, bo to pewnie sam wieszak bez adaptera na telefon.

Zobacz w dziale warsztat instrukcję do sparowania telefonu z zestawem w aucie w wersji low.

 

Jeżeli faktycznie masz zestaw low, to zapomnij o jakiejkolwiek obsłudze telefonu przez radio/navi

 

A najlepiej pokaż zdjęcie wnętrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz zwykły moduł telefonu (nie premium), a przycisków na uchwycie brakuje, bo to pewnie sam wieszak bez adaptera na telefon.

Zobacz w dziale warsztat instrukcję do sparowania telefonu z zestawem w aucie w wersji low.

 

Jeżeli faktycznie masz zestaw low, to zapomnij o jakiejkolwiek obsłudze telefonu przez radio/navi

 

A najlepiej pokaż zdjęcie wnętrza ;)

 

Jest i zdjęcie. Czyli navi plus uchwyt.

DSC_0118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod fotelem pasażera masz moduł. Napisz jaki ma nr.

Jak nie premium to ja mam "resztę" uchwytu - jak wrócę z wakacji to mogę Ci pomóc sparować telefon z autem

Edytowane przez skrzypek1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod fotelem pasażera masz moduł. Napisz jaki ma nr.

Jak nie premium to ja mam "resztę" uchwytu - jak wrócę z wakacji to mogę Ci pomóc sparować telefon z autem

 

Z góry dziekuję za pomoc. Na pewno się zgłoszę, napisz ewentualnie kiedy mam sie odezwac.

Moduł jest, znalazłem, moim zdaniem to bluetooth ale jaki i czy to premium to nie wiem

DSC_0120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To premium. W następnym tygodniu się przypomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie premium, ale współpracuje z RNS'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anatel robi chyba premium, nie nowero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Mam b6 i znalazłem taki modem pod siedzeniem kierowcy, uchwyt mam ale bez adaptera. I mam pytanie czy mogę kupić adapter obojętnie jaki np od noki jakieś starszej i sparuję mój obecny telefon Samsung galaxy S3 mini? Zaznaczę, że nie jeżdżę dużo, i nie chcę wydać fortuny na gadżet.Ale skoro jest moduł to można dopasować do obecnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anatel robi chyba premium, nie nowero

 

Premium są i Nokii i Novero, np: serii 3C0, 3C8, 5N0, 7L6.

 

Mam b6 i znalazłem taki modem pod siedzeniem kierowcy, uchwyt mam ale bez adaptera. I mam pytanie czy mogę kupić adapter obojętnie jaki np od noki jakieś starszej i sparuję mój obecny telefon Samsung galaxy S3 mini? Zaznaczę, że nie jeżdżę dużo, i nie chcę wydać fortuny na gadżet.Ale skoro jest moduł to można dopasować do obecnego telefonu.

 

Tak wystarczy adapter do obsługi BT, ale jak masz premium to masz info o połączeniu i książkę telefoniczną na fisie

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/3c0051435q-adapter-uchwyt-telefonu-oryginalny-vw-i3389842780.html

może byc taki adapter to tego modułu?I wtedy każdy telefon będzie się parował?

[ATTACH=CONFIG]105826[/ATTACH]

 

Już ci pisałem na pw że ja mam taki i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś ogarnia temat tych adapterów? Czy adapter z poniższego linku będzie przydatny przy połączeniu przez bluetooth telefonu Sony Xperia L z fabrycznym zestawem głośnomówiącym? Słyszałem że niekoniecznie trzeba kupować te droższe adaptery, a że te tańsze dedykowane do konkretnych modeli telefonów też pozwalają na połączenie się przez bluetooth. Czy ktoś jest w stanie zweryfikować tę informację?

 

 

http://allegro.pl/vw-adapter-apple-i...748850639.html

 

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności