Skocz do zawartości
GekooN

Małopolski Temat Techniczno Tuningowy (TT)

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego:

 

http://allegro.pl/przejsciowka-redukcja-turbo-awx-asz-afn-inne-tdi-i3490635679.html

 

 

Bądź znaleźć stary wąż i odciąć w odpowiednim miejscu z szybkozłączką i połączyć z wężem od AFN.

 

Poczytaj jeszcze to:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/28097-passat-b5-atj-115-km-zmiana-turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkozłączkę z allegro też ogarnąłem, ale przyjedzie dopiero na przyszły tydzień, a mi trza było na dziś :) sensu w ucinaniu węży nie widze bo bedzie na odcinku 15 cm 15 węży sztukowanych...już poczekam...biedny paszczak drugi tydzień bedzie stać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że często chce się coś pomodzić i nie wiadomo gdzie co dostać podrzucam link do sklepu, który niedawno ogarnąłem ;)

http://fmic.pl/

może akurat komuś się przyda :D

myślę że założenie osobiste icka staje się realne jak się ma dostęp do części :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja dzisiaj dalej troszke ponudze. Potrzebuje wejsc w posiadanie droga kupna wewnetrznego manometru do mojego afna. Rzecz rozchodzi sie o ten mmanometr ktory znajduje sie wewnatrz komputera sterujacego silnik. Najprawdopodobniej szlag go trafil po tym jak turbo zyglo olejem :( sprawa wyszla podczas proby korekty softu po dorzuceniu wtryskow i turbo z awx'a. Mial ktos doczynienia z czyms takim i ewentualnie gdzie takowego elementu poszukiwac? Wolalbym nie zmieniac calego kompa tylko ze wzgledu na taka drobnostke, a jednak auto nie jedzie :/ HILFE!

Edytowane przez zwirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupię wtryski 0.216;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tokowe , ale ciśnienia 220/300 . Daj znać na priv dogadamy się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam pytanko: Czy byłby ktoś z Krakowa w stanie udostępnić na chwilę kabelek do Passka? Chodzi o sprawdzenie czujników ABS, bo świeci mi się choinka na desce rozdzielczej i czujka padła, tylko nie wiem która... Bardzo zależy mi na czasie, bo w piątek mam wyjazd za granicę, a bez ABS trochę strach jechać w dłuższą trasę. Jeżeli jest ktoś w stanie, proszę o kontakt 535-050-009.

Z góry dzięki,

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam kabla i lapka, tyle ze bateryja w lapku jest martwa wiec na spota gomnie wezme, ale jak masz checi to do mnie zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie też możesz podjechać to go podepniemy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema małopolanie, pisze tu bo nie chce zaśmiecać forum, i nie mogłem znaleźć czegoś podobnego. Mam pytanko odnośnie eksploatacji turbiny po regeneracji. Moja stara już padła, czyszczenie nie pomogło, i niestety doczekałem się wymiany turbiny. Jak mam teraz jeździć? Pomijając PSJ :D Oszczędzać ją? Mogę motor śmiało kręcić do 4k itd? Dzięki za odp, pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wymianie turbiny powiedzieli że mam jeździć normalnie i jej nie oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać, koledzy czy jest ktoś z KRK lub okolic Bochni kto by się zajął podłączeniem tempomatu w moim pasku? Sam nie mam zdolności jeśli idzie o elektronikę i wolał bym by to ktoś bardziej fachowo zrobił niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,czy ktos z Was cos wie w temacie zamka do drzwi kierowcy? Konkretnie to zastanaeialem sie nad zamowieniem nowego zamiennika, bo zdrchl mi juz niestety zamek w drzwiach kierowcy i trza by go wymienic, a lutowanie nie pomoglo niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany,czy ktos z Was cos wie w temacie zamka do drzwi kierowcy?

 

co wy macie z tymi zamkami tej zimy :P najpierw motkra, później Mario, następny był Mehow, a teraz zwirek :(

 

Rafał zagadaj z chłopakami, powinni Ci pomóc w temacie :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krańcówki nie żyją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak masz możliwość podczas pracy się wyrwać na chwilę to podjedź sobie na szrot pomiędzy 2 a 3 górą w stronę wyjazdu na Wa-we.

Gość ma spory wybór zamków. Tel. 602-373-372

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario - dzięki - zaraz do nich dzwonię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy ten zderzaczek zgra się w B6 ->http://allegro.pl/vw-passat-b6-cc-zderzak-tyl-i4149196619.html

 

bo właśnie nie wiem jak tam z lampami :hmm

 

niby w opisie, że B6, ale nie spotkałem się ze światełkami odblaskowymi w tylnym zderzaku w B6tce... Na fotkach widać, że ma na nie wycięcia... z tego co się orientuję, Jetty miały odblaski w tylnych zderzakach...

Poza tym zderzak jest od 4motion :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy ten zderzaczek zgra się w B6 ->http://allegro.pl/vw-passat-b6-cc-zd...149196619.html

 

bo właśnie nie wiem jak tam z lampami

Jak dla mnie to jest zderzak od CC (B6) gość prawdopodobnie zamiast napisać właśnie CC B6 to napisał B6 CC.

Od CC nie podejdzie do B6 bo w B6 zderzak wychodzi wyżej pod tylne lampy i inny ma tam kształt.

Jetta ma w innym miejscu lampkę w zderzaku i trochę większą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności