Skocz do zawartości
GekooN

Małopolski Temat Techniczno Tuningowy (TT)

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety duże kółka robią swoje, czy ktoś poleci dobrego mechesa od przekładni kierowniczych w Krakowie?

 

Trochę odgrzewam, ale ostatnio coś takiego znalazłem na allegro:

 

http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-vw-passat-b6-golf-v-touran-i2762114339.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam, może ktoś się z tym spotkał, da się ustawić na sztywno mase zasysanego powietrza na np 600mg albo 850?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić sprawdzonego i taniego wulkanizatora w krakowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś polecić sprawdzonego i taniego wulkanizatora w krakowie?

gdzieś już o tym pisałem

EDEK przy matecznego, jadąc w kierunku forum (za przystankiem jakieś 100m jest brama-jak wjedziesz to w lewo i do końca) Tylko trzeba wolno jechać żeby trafić. Obsługa i ceny bardzo dobre (zwłaszcza nowych gum). :ok

Przykładowo Goodyear ultragrip 8 195/65/15 255zł z montażem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, koledze się sypie dwumas w B5 afn, i chce przełożyć jednomas. Co trzeba mieć żeby to zrobić ktoś wie? i gdzie w Kraku można takiego moda zapodać?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko czy jest ktoś z okolic Jabłonki ewentualnie Czarnego Dunajca kto byłby w stanie zvagować mojego paszczura?

 

a Tobie co znowu się podziało...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat ogarnięty koszt 30 zł, jak się okazało nawet w takiej dziurze znajdzie się ktoś z vcdsem.

 

no to cale szczęście, że temat opanowany :) :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś w Krakowie z forumowiczów dłubie przy wtryskach i robie programy?;p Bo ostatnio kusi mnie wsadzić 0.216 lub z afn i dostroić to wszystko programem;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ktoś w Krakowie z forumowiczów dłubie przy wtryskach i robie programy?;p Bo ostatnio kusi mnie wsadzić 0.216 lub z afn i dostroić to wszystko programem;D

 

Zastukaj do Bogumilt-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, koledze się sypie dwumas w B5 afn, i chce przełożyć jednomas. Co trzeba mieć żeby to zrobić ktoś wie? i gdzie w Kraku można takiego moda zapodać?;)

 

Kolega tak zrobił w AFN Quattro kosztowało go to 200zł taniej niz dwumasa a różnica straszna, nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie, zamontowałem gwint weiteca u siebie w passacie b5, powinien zostac tależyk z tyłu z góry i z dołu spręzyny? zostawiłem tylko ten z góry, może ma ktoś z Was podobny gwint? zaintrygowało mnie to bo jest mniej wiecej w połowie wysokości a nie wsadzę palca pomiedzy koło a nadkole (seryjna stal 15)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, chciałem zapytać czy ktoś wstawiał do afn-a kolektor dolotowy z awx-a i jak został rozwiązany temat łączenia dolotu z kolektorem?

I pytanie jedno do przodu-skąd redukcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze i kochane małopolskie gęby!

 

Moje pasacisko dorobiło się wtrysków 216-ek i turbawki z AWX`a

 

 

Co za tym idzie -trza by zrobić korektę programu (samochodzik wcześniej był już chipowany)

No i tutaj moje pytanie -gdzie się tego podjąć, żeby mnie cena z butów nie wyrwała, samochód wcześniej był już zchipowany, tyle tylko, że nie mam zielonego pojęcia gdzie (kupiłem już "zdłubanego")

 

Do TTC nie mogę się niestety dodzwonić do Daniela, CompSport i Vtech krzyczy po 1400 ciaków (swoją drogą Vtech jak na opinię jaką ma sporo sobie życzy za chipa)

 

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to dawajcie sugestie..bo już sam się nad tym wszystkim zastanawiam. Ja osobiście zawsze najbardziej polecałem Daniela z TTC, ale brak możliwości kontaktu na razie skutecznie studzi mój zapał :(

 

ratujcie krajanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowicze i kochane małopolskie gęby!

 

Ty tu się nie podlizuj nagle :lol :marecek

 

Jak trwoga to do Boga, a na Mało-Śląsko-Łodzki to się nie raczyło przyjechać,

pomimo 100% zapewnień "BĘDĘ" :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzeliła mi uszczelka pod głowicą - i może było i czym przyjechać, ale wizja wydawanej kasy przerosła mnie...na szczęście zaoszczędziłem trochę kasy samemu robiąc wsio w garażu (no oprócz planowania głowizny) stąd teraz mody.

 

BTW - jaki skubaniec uszczypliwy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Siuter- juz napisalem, zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzeba mi szybkozłączki z turbo AWX na AFN - wiecie może gdzie coś takiego wyczarować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, potrzeba mi szybkozłączki z turbo AWX na AFN - wiecie może gdzie coś takiego wyczarować?

Zapodaj sobie redukcje silikonowa i zlaczki i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redukcje silikonową powiadasz? jakoś coś bliżej masz może na myśli? jak to zrobić i gdzie nabyć? bo w turbie z AWX jest gniazdo, więc jak tam wbić redukcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności