Skocz do zawartości
GekooN

Małopolski Temat Techniczno Tuningowy (TT)

Rekomendowane odpowiedzi

Gekko wstrzymajcie sie z tą hamownią do końca tego tyg ja do Bogusia podjadę wystroić autko i pojedziemy wszyscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby się kolegom nie spieszyło, to tez prosiłbym o jakieś 3 tygcierpliwości. Nie mam kiedy icka założyć, przymierzam się dopiero do ściągnięcia zderzaka w sobotę i ogledzinach jakie "rurki" mi będą potrzebne. Qfa kolorowy zawrót głowy i tak to jest. No chyba że będzie silne parcie i będziecie mieli komplet to bryknę się w następnej turze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oceni ktoś wykres?? Ten lekki dołek między 2200-2500 ma zniknąć do tygodnia jak pojeżdżę, coś z żaluzjami, mają się przeczyścić wydmuchać czy coś w tym stylu no i wtedy dojdzie do około 20nm. Nie znam się takie info od Daniela Poznańskiego z TTC dostałem. Sprawdzę na hamowni za jakiś czas.

176.7KM @ 353nM jak widać nm bardzo wysoko do końca obrotów, odpycha się zajebiście jak benzynka na całym zakresie obr

 

wykresp.jpg

 

Przyspieszenie 0-140 felga 18"

 

[video=youtube_share;peGe-vcZE9I]

Edytowane przez nex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny wykres i jedzie fajnie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by była robiona lista hamowania na wysiołek za 50 zet to jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nex bez urazy hihihi ale szału nie ma w filmiku moze kiedyś sie spotkamy i pokaze ci jak mój idzie w seri 180 na 3 biegu tak na luzaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjojoj...potwierdzam...romeo9999 furacz zapinkala aż miło. Pamiętam jak wracaliśmy z imprezy u Zwierzaków i się próbowaliśmy. No i poległem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marian to było na spokojno wiem ze tylko ringi zobaczyłeś jak sie oddalają . a propo blop z hugsterem na ogólnym sie przejechali i włosy im stały demba przez cały dzień a fact z bramki nie wiedział czy zdązy otwozyć bramkę hihihhiih po przejazce był tylko jeden text o oooo k.rwa to chodzi !!!!

 

mario ile masz nutków u siebie ?????

 

 

a propo zapraszam !!!!! http://forum.vw-passat.pl/threads/122341-Spot-w-Muzeum-Kolei-Waskotorowej-18-08-2012-Ognisko

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

161,9 KM i 384Nm ,ale mogło się to trochę zmienić bo program był robiony z ori fimic ,a teraz jest założony od A5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie poszłes prawie 400 nutków a ja to mam w seri i tak sie zastanawiam czy mu coś dołożyć a nutków jest u mnie 280 stówka róznicy

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romeo9999 Ty w ogóle czytasz co piszesz?? Dla mnie robisz z siebie jakiegoś boga że masz B6 w 2 litrowej benzynie i porównujesz osiągi do 1.9 TDI B5 FL. Do tego podniecasz się jak dziecko.

Widać że masz mierne pojęcie jak mają się niutki w dieslu a jak w benzynie czytając powyższy post. Radzę się doedukować

Edytowane przez nex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
161,9 KM i 384Nm ,ale mogło się to trochę zmienić bo program był robiony z ori fimic ,a teraz jest założony od A5.

To trzeba na korekte jechac teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest w planie korekta programiku ,ale nie wiem kiedy dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest w planie korekta programiku ,ale nie wiem kiedy dokładnie

eeee to bestia będzie :D

 

to mi jeszcze qrka lepiej powiedzcie gdzie kupię rure aluminiowa lub nierdzewke fi50 bo mam parcie aby to pozakładać a elementu brak-obleciałem już castorame, leroja praktikery obi i ni hu ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mi jeszcze qrka lepiej powiedzcie gdzie kupię rure aluminiowa lub nierdzewke fi50 bo mam parcie aby to pozakładać a elementu brak-obleciałem już castorame, leroja praktikery obi i ni hu ha

 

http://www.stal-kwas.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=95

Ja tam wsio kupiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Gdzie polecacie przegląd tech. w Krakowie. Zależy mi na dobrym sprawdzeniu auta, żeby ew wiedział co poprawić i wymienić, ustawienie zbieżności w cenie jeżeli coś nie tak, a nie tylko klepnięcie pieczątki za 100pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co z tą hamownią... można jechac w sobote?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm spoko widzę że posty usunięte a na hamownie jak sie pisało wielu tak nagle nie ma nikogo mimo to jeśli ktoś chce jechać to dać znać do jutra , no widzisz Boguś tak to jest sie umawiać ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięte, bo wczoraj się temat zamknął;)Jak jest opcja na sobotę, to dopisujcie spokojnie;)Ostatnia próba umarła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski nie podskakuj za klawiatury i postów mi nie kasuj bo takie wybiórcze info nie przemawia do mnie. :)Pierun9

odemnie conajmniej 1 osoba będzie

Edytowane przez bogumilt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności