Skocz do zawartości
GekooN

Małopolski Temat Techniczno Tuningowy (TT)

Rekomendowane odpowiedzi

ja się pomału zastanawiam czy by nie wgrać mapki i podnieść go na 130KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nie ma nad czym zastanawiac... 130 na b6 to i tak jest malo, tam jest kawal budy i zeby to fajnie jezdzilo optymalna jest 170tka na cr. Ale jak sami wiecie, co kraj to obyczaj i co kierowca to inne upodobania:p na pewno autko stanie sie bardziej elastyczne a jazda bardziej dynamiczna. Ultras-w Twoim przypadku byloby to wybitnie uzasadnione.

 

Btw, ja ostatnio mialem okazje posmigac seryjna 115 w b5 to sie zastanawialem czy nie jest czasem popsuty:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam na przypływ gotówki to będziemy działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a słyszał ktoś z was o podmiankach epromów z nowymi mapami w moim bolidzie?;) chce mu dodać kuni tylko szukam kogoś kto np sprzeda mi takie epromy bo wiem jak zmienić itp;)

 

Mówisz ze ten Daniel poznański ma małe ceny? 2000zł to jest mała cena? ja znalazłem na forum golfa goscia co mi zrobi za 200zł tylko nie mam czasu tam pojechać;) dlatego szukam kogoś kto mi eproma zaprogramuje i podeśle a ja sobie wymienie;)

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu akurat mi chodziło o kosmiczną cene jak za np moje auto. jakby to miało byc za nowe auto kosztujące 100tyś np to się zgodze. Ale wszystkie szanujące się firmy v-tech itp robią taki soft za niecały 1tyś zł, także ta cena to oprócz spokoju mogłby mi w niej rozrząd wymienić od razu;) pozatym trzeba być dobrym magikiem żeby zjebać program do takiego auta gdzie się praktycznie ustawia 3 parametry... to nie box;) nawet wgrając gotowca nic sie nie bedzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Krynio Krynio.. Skad Ty wziales taka cene u Daniela? Po za tym reszta Twojej sypowiedzi nie wymaga komentarza. Zrob chipa za 2 stowy, a potem placz jak egt sie okaze ciulowe i zrobi sie bubu, albo naklej sobie "diesel musi dymic", jak juz bedziesz po sofcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Krynio Krynio.. Skad Ty wziales taka cene u Daniela? Po za tym reszta Twojej sypowiedzi nie wymaga komentarza. Zrob chipa za 2 stowy, a potem placz jak egt sie okaze ciulowe i zrobi sie bubu, albo naklej sobie "diesel musi dymic", jak juz bedziesz po sofcie :)

 

diesel musi dymić i tak mam już naklejone;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kto by miał maszynkę do poszerzania nadkoli w okolicy? Dajcie namiary na priwa jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę powiedzcie mi kogo polecacie w Krakowie albo okolicach najlepiej z hamownią, podniesieniem mocy i możliwością sprawdzenia DPFa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szukam w kraku kogos kto przyciemnia szyby;) mozecie kogos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale duza lezycza za sedana, wolalbym kogos prywatnego kto np dorabia, bo 600 to ja za tyle sam sie naucze na drugim aucie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale duza lezycza za sedana, wolalbym kogos prywatnego kto np dorabia, bo 600 to ja za tyle sam sie naucze na drugim aucie;D

 

Ja za swoją padakę płaciłem 400zł, widocznie gość podniósł się z cenami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 400 ujdzie ale 600 przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie czy chcesz dobrze czy tanio.:lol

Z tego co się orientuje to sedan zawsze był droższy ze względu na tylną szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności