Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Święta święta i po światach, jedyne co pozostało to resztki w lodówce i opona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy uzytkownik forum, jak i czlonek klubu WLKP, WITAM SERDECZNIE!

Mam nadzieje ze bede mogl razem z Wami uczestniczyc w ktoryms ze zlotow.
Mysle ze moj "Potworek" idealnie sie wpasuje miedzy wasze Pastuchy :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2018 o 13:40, komo napisał:

WITAM SERDECZNIE!

Powitać kolegę i zapraszamy na spoty :)

:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kolegę :bry2:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyj to pasztet? Sedan B5 3BG - EBR 08FF? Wlepa na tylnej szybie po lewej u góry? :-)

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EBR to bardziej teren woj. łódzkiego ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest kaman :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2018 o 09:18, marcin_pesel napisał:

EBR to bardziej teren woj. łódzkiego ;)

 

Ale auto przyjechało podobno z Powidza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam "propozycje".

"jestem tu nowy, jesli jest to glupi, badz nierealny pomysl, z gory sorki"

Jakos na dniach byl zlot pokazowy "Alfa&Romeo" we Wrześni na rynku. Moja matula wraz z mini braszka (brat ma 6lat) byli tam, mlodemu niesamowicie podobalo sie ogladanie i wlazenie do aut.
Matula dala wiecej informacji, ze aut bylo tak naprawde kilka sztuk z czego najwieksze wziecie miala "Czerwona Alfa" (przypuszczam ze to byl jakis GT lub cos w tym stylu), do polowy z nich nie mozna bylo zasiasc, nie warczeli wydechami, nie zrobili zadnego objazdu po miescie... Dzis uslyszalem ze takze we Wrześni i chyba tez na rynku za jakis czas (chyba w sobote) ma sie odbyc kolejny pokaz, lecz nie dostalem info czego xD Tu jest link do "Miłośnicy Alfa Romeo rozpoczęli sezon we Wrześni" -> http://radio-wrzesnia.pl/milosnicy-alfa-romeo-rozpoczeli-sezon-we-wrzesni-galeria-wideo/
Uprzedze pytanie: Tak, Alfy przyjechaly bez lawet :>

A wiec moze i My,  zorganizujemy jakis konkretniejszy zlocik? Albo wbijemy sie Pastuchami na kogos zlot :) Pozdrawiam!
 

A tak przy okazji, jesli ktos z okolicy miasta Września, zapraszam na FB "Patryk Komorek" (zdj. w tle 'Ryj Pastucha')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry

Dnia 18.04.2018 o 08:48, komo napisał:

Panowie mam "propozycje".

"jestem tu nowy, jesli jest to glupi, badz nierealny pomysl, z gory sorki"

Jakos na dniach byl zlot pokazowy "Alfa&Romeo" we Wrześni na rynku. Moja matula wraz z mini braszka (brat ma 6lat) byli tam, mlodemu niesamowicie podobalo sie ogladanie i wlazenie do aut.
Matula dala wiecej informacji, ze aut bylo tak naprawde kilka sztuk z czego najwieksze wziecie miala "Czerwona Alfa" (przypuszczam ze to byl jakis GT lub cos w tym stylu), do polowy z nich nie mozna bylo zasiasc, nie warczeli wydechami, nie zrobili zadnego objazdu po miescie... Dzis uslyszalem ze takze we Wrześni i chyba tez na rynku za jakis czas (chyba w sobote) ma sie odbyc kolejny pokaz, lecz nie dostalem info czego xD Tu jest link do "Miłośnicy Alfa Romeo rozpoczęli sezon we Wrześni" -> http://radio-wrzesnia.pl/milosnicy-alfa-romeo-rozpoczeli-sezon-we-wrzesni-galeria-wideo/
Uprzedze pytanie: Tak, Alfy przyjechaly bez lawet :>

A wiec moze i My,  zorganizujemy jakis konkretniejszy zlocik? Albo wbijemy sie Pastuchami na kogos zlot :) Pozdrawiam!
 

A tak przy okazji, jesli ktos z okolicy miasta Września, zapraszam na FB "Patryk Komorek" (zdj. w tle 'Ryj Pastucha')

Witaj kolego. jest odpowiedni dział do tego typy zlotów i spotów a my z Alfami raczej nie mam za wiele wspólnego. Po weekendzie majowym będziemy gryylowali w naszym gronie WLKP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2:tdi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności