Skocz do zawartości
trafyc

Deska rozdzielcza pas podszybia link

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie lub podeslicie link jak wyciagnac z deski rozdzielczej ta listwe pod szyba (byl chyba taki post, a nie moge go znalezc)? Ona ma jakies zaczepy, trzeba boczki ze slupkow najpierw wyciagnac?...Walcze z drganiami, bo zrobilo sie cieplej i znow wrocily, podejzewam ta listwe badz kratke, narazie wepchalem szmate miedzy szybe... :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie lub podeslicie link jak wyciagnac z deski rozdzielczej ta listwe pod szyba (byl chyba taki post, a nie moge go znalezc)? Ona ma jakies zaczepy, trzeba boczki ze slupkow najpierw wyciagnac?...Walcze z drganiami, bo zrobilo sie cieplej i znow wrocily, podejzewam ta listwe badz kratke, narazie wepchalem szmate miedzy szybe... :mlask
chyba chodzi o [ATTACH]49500[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki mielke, ale chodzi mi bardziej o to co jest wewnatrz kabiny, tzn czesc deski rozdzielczej zaraz przy szybie, przy kratce z nawiewem na szyby, jesli masz taka zrzute to poprosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki mielke, ale chodzi mi bardziej o to co jest wewnatrz kabiny, tzn czesc deski rozdzielczej zaraz przy szybie, przy kratce z nawiewem na szyby, jesli masz taka zrzute to poprosze...

znalazłem coś takiego

[ATTACH]49515[/ATTACH]

[ATTACH]49514[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz, to jest to..., zanaczylem krzyzykami ten element deski, o ktory mi dokladnie chodzi. Jak to bede ciagnal to wyskoczy samo z tych zatrzaskow 30 i 31?? Kratka obok jest wciskana? :roza

deska[2].pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że wystarczy w miejsca zaznaczone wsunąć cienki płaski śrubokręt i wyskoczy tylko zauważ ze ten elemet mocują jeszcze nr 28 i 37 chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki.

Zrobił mi się pęcherz na desce rozdzielczej po stronie pasażera :( co możecie mi poradzić by się go pozbyć

20141016_203237.jpg

20141016_203242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę z innej beczki.

Zrobił mi się pęcherz na desce rozdzielczej po stronie pasażera :( co możecie mi poradzić by się go pozbyć

[ATTACH=CONFIG]124392[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]124393[/ATTACH]

 

Takie coś zrobiło się kiedyś romeo9999 na desce jak dobrze pamiętam i oznaczało to, że deska była regenerowana.

Bąbel wyszedł od ciepła bo zapewne była pryskana.

Masz to auto od nowości ?

Wiesz, że nie było bite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś zrobiło się kiedyś romeo9999 na desce jak dobrze pamiętam i oznaczało to, że deska była regenerowana.

Bąbel wyszedł od ciepła bo zapewne była pryskana.

Masz to auto od nowości ?

Wiesz, że nie było bite?

 

Nie chciałem nic sugerować, ale o tym samym pomyślałem...

 

Andrzeju jak możesz zrób foto deski od strony pasażera - szczególnie żeby było widać wyraźnie napis Airbag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się mogło zrobić, bo ktoś zawiesił zapach, u Skrzypek1975 zrobiło się takie coś od wunderbaum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się mogło zrobić, bo ktoś zawiesił zapach, u Skrzypek1975 zrobiło się takie coś od wunderbaum.

 

Jedna z dwóch opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się mogło zrobić, bo ktoś zawiesił zapach, u Skrzypek1975 zrobiło się takie coś od wunderbaum.

 

Dokładnie, zrobiło się to od zapachu, co z tym zrobić by wyglądało to w miarę dobrze.

 

A autko nie było bite to wiem na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zrobiło się to od zapachu, co z tym zrobić by wyglądało to w miarę dobrze.

 

A autko nie było bite to wiem na pewno.

 

No to jedno dobrze, że to nie od regeneracji deski ( auto nie bite :) )

Chyba będziesz musiał poszukać jakiegoś magika od napraw desek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi deska przy kluczyku sie wytarła od breloczka schodzi ta guma,czy to normalne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zrobiło się to od zapachu, co z tym zrobić by wyglądało to w miarę dobrze.
Powiesić wunderbaum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi deska przy kluczyku sie wytarła od breloczka schodzi ta guma,czy to normalne??

 

Miałem tak samo w pierwszym Pasku B6 jakiego posiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum przebijał i wpuszczał klej strzykawką, ale nie wiem jakie były tego efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem od zapachu, tylko znacznie mniejsze, ja to docisnąłem chusteczką higieniczną bardzo delikatnie i się przykleiło do deski z powrotem, a ten olejek z wunderbauma wchłonęła chusteczka. Innego pomysłu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności