Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)

Rekomendowane odpowiedzi

3c0920872g jest nowszy, pochodzi z B6 więc zostanie ci każde menu.

Nie lepiej już kolor pasujący do B6 ?

Licznik z B7 i cc fl nie wyświetla ci menu convince i light and vision.

Poza tym w nich jest już polski w większości.

 

 

Edytowane przez Daku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z B7 rozważałem dlatego ze ma język polski a 3c0920872g z tego co widać na pierwszej stronie forum w tabeli to nie ma. A który z kolorowych liczników polecasz do b6 takie optimum koszty vs możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C8920880G ma soft 0132 działa w B6 brak polskiego

 

Potem hmm 3AA920880B+ już mają polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

udało mi się zakupić zegary 3D (3AA 920 881 D) do mojego alltracka z 2013 roku. Aktualnie jest soft 0703 (ten z tą białą plamą w tle). Zależałoby mi na aktualizacji do 1104 czyli gold menu. Czy istnieje soft 1104 dedykowany pod alltracka (z logiem alltrack przy starcie)? Czy jednak aktualizacja wiązałaby się z utratą wyświetlania loga alltrack przy starcie? A może to tylko kwestia zmiany eepromu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyślij zrobie ci 1104 ze złotymi kropkami tak jak powinno być, z logiem Alltrack itp.
Wiesz że jak masz side assist to stracisz fabryczną zieloną ikonkę z prawej skali ?

Nawet widze że masz dość blisko do mnie :)

Edytowane przez Daku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem licznik z czerwonego na kolorowy z cc zmieniłem getway na końcówkę E ale pozostaje dylemat w vcds. Nie mogę zmienić przebiegu wchodzę w wskaźniki przebieg koduje na mój ale wyskakuje błąd Wymagane warunki nie zostały spełnione  blad sekwencji połączeń 

 

Jeśli dodałem post w nie odpowiedni dział albo gdzieś już był temat to proszę podesłać link już od rana szukam ale niestety nici  😭😭

20230207_112303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bogus955 napisał:

vcds. Nie mogę zmienić przebiegu

W VCDS można ustawić przebieg licznika, który ma mniej niż 100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym zmienić jak ma wiecj przebiegu ?? Lub jak zrestartować go do zera jeśli się da 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy w całości posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowych sposobów na to nie ma.

Wpisz sobie w googla hasło o cofaniu liczników i na pewno znajdziesz odpowiedzi, jakimi urządzeniami da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag can commander  jak co    ale wersja z chin tez nie zrobisz tego,   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, bogus955 napisał:

 

20230207_112303.jpg0

 

Co to masz za licznik że strzałki nie działają górne ? kto takie kwiatki robił ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bogus955 napisał:

Nie mogę zmienić przebiegu

Wszystko zależy od tego jaki masz cel w zmianie przebiegu licznika. Jeśli w nowym liczniku jest mniejszy - nie zmieniaj go, jedz do stacji diagnostycznej i zgłoś wymianę licznika. Za 50 zł masz legalnie wpisany z niższym wizerunkowo przebiegiem. Nie po to by kogokolwiek oszukiwać bo w systemie wszystko widać ale oko cieszy:). Gorzej jeśli w nowym jest przebieg większy niż w starym to może trochę drażnić ale po legalizacji w SKP jest to tez legalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...daj 100zł , zrobią Ci licznik  tak jak byc powinno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokonałem właśnie zakupu VW Passata B6 z 2009 z silnikiem 2.0 FSI 200KM DSG Kombi, jest tu dość zawiła sytuacja ponieważ auto pochodzi z USA, ale jeździło w Niemczech.

Przechodząc do meritum... Licznik mam czerwony i niestety w milach. Chciałbym go zmienić na europejski, a skoro już wymiana to chciałbym również trochę odmłodzić auto i wrzucić do niego ten licznik 3D. Czy orientujecie się jak wygląda sytuacja w amerykańcach? Bardzo bym prosił o pomoc, bo czeka mnie rejestracja pojazdu, a nie chciałbym później się bawić w jakieś uszkodzenia licznika itd.

Więc pytanie: Jaki licznik do Passata 2009 rok 2.0 FSI z DSG Kombi? I co trzeba kupić dodatkowo aby licznik działał. No i żeby był język polski (ewentualnie czy można jakoś język wgrać).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz dekor, licznik i przejściówkę. Co do wersji USA nie ma problemu żeby go wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy flashu z 0705 na 11XX trzeba dłubać w EEPROMie? Licznik 3C8 920 880 R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba coś poprawić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem licznik 3C8920881A SW 1109 i bardzo mnie irytuje za długi czas inscenizacji wskazówek. Tzn jak wskazówki się wychylą na maxa to pozostają w tej pozycji około 3-4 sek i wracają z powrotem. Potrzebuję pomocy który bit i na jaki zmienić aby ten czas skrócić.

3C8920881A_sw1109_oryginal.bin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Nowy wsad do pamięci pomógł na wskazówki, ale czy ten wsad nie ma czegoś wspólnego z keylees go. Po wgraniu nowego wsadu wyświetla mi na liczniku, że nie znaleziono żadnego kluczyka i w miejscu przebiegu wyświetla "0_0".

Samochd nie posiada keylees go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności