Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak to by wyjaśniało moje wątpliwości co do "mieszania" systemami między rocznikami, bo w instrukcji dla B6 widziałem opis dla Side Assist, a w ETKA niby tego nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy digiprog 3 ogarnie zmianę przebiegu w liczniku 3AA lub carprog kota jakieś doświadczenie w zmianach przebiegu w tych licznikach tymi programatorami ??

 

Jak by ktoś potrzebował to mogę skorygować licznik w Gliwicach digiprog 3 ogarnia nawet licznik z 2012r  dalej nie sprawdzałem 

Edytowane przez zaba141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zaba141 napisał:

Panowie czy digiprog 3 ogarnie zmianę przebiegu w liczniku 3AA lub carprog kota jakieś doświadczenie w zmianach przebiegu w tych licznikach tymi programatorami ??

Wiem że digiprog 3 ogarnia temat korekty przy liczniku białym 3c0920872G, Carprog nie daje rady przebieg sczyta ale korekty nie zrobi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... post czysto informacyjny.

Z tematu na 60+ stron i z ponad 1.000 postów zrobiło się 500.

Pierwszy post lekko zaktualizowany, w przeciągu tygodnia uzupełnię o pozostałe informacje.

 

Posty z tego tematu zostały przesunięte do ukrytego "śmietnika" - proszę o zapoznanie się z nimi przez pozostałych moderatorów i jeśli nie będzie sprzeciwów, o usunięcie.

Podobnie tutaj, to dopiero wersja wstępna, finalnie chciałbym aby w pierwszym poście był tzw. FAQ, a pozostałe dyskusje były zostawione tylko jeśli nie będzie na nie odpowiedzi lub jeśli ich wartość merytoryczna będzie na prawdę bardzo istotna (patrz posty ze zdjęciami płytek PCB, lutowaniami, itp.).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2019 o 23:48, Daku napisał:

3c8 rodzynek ( pierwszy raz taką widziałem )

Żadna rewolucja... Moje 3C0920872G też tak mają i nawet mają obie diody wlutowane. DRL już się u mnie świeci. Lane Assist nie wiem czy kiedy założę.

20190522_153912.thumb.jpg.f9fb94231d48a15bc14e1d737ecd0fb2.jpg

Trochę słabo widać, ale widać. Co ciekawe - dioda lane assista jest dwukolorowa (żółty i zielony).

Licznik fabryczny, dopóki nie wziąłem się za staging i DRL to nie był nigdy rozbierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło asystent martwego pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daku napisał:

Mi chodziło asystent martwego pola

Aaaa, to wiele wyjaśnia :) przez "piktogram pasów" zrozumiałem, że chodzi o lane assist ;)

 

Ciekawe czy dało by się dołożyć asystenta martwego pola bez zmiany gratów w B6... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piktogram Lane Assist powinny mieć wszystkie białe liczniki, bo i ten system był wprowadzony w równym czasie.

Dwa kolory, bo żółty kolor oznacza tryb pasywny (niska prędkość, brak czytelnych linii), a zielony tryb aktywny (rzeczywiste monitorowanie drogi i ewentualne korygowanie toru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak działa lane assist, nie sądziłem tylko, że w tak starym licznik będą takie bajery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA wchodziło chyba wraz z nowymi licznikami (w Passacie CC) i razem z małym liftingiem weszło do B6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, a chodzi o licznik. 

Screenshot_20190718_075907.thumb.jpg.b207eed6a8f3e79e9c764d4c8e34c52b.jpg

Wie ktoś jak to włączyć menu PDC w liczniku??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pdc od skody daje takie opcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Major napisał:

pdc od skody daje takie opcje 

A masz jakiś numer takiego sterownika żeby działał OPS i to menu na 8 czujników?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Major napisał:

pdc od skody daje takie opcje 

A co to menu w ogóle daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Matiz4 napisał:

A masz jakiś numer takiego sterownika żeby działał OPS i to menu na 8 czujników?? 

jakis pewnie 1Z0 .... w Etce  poszukaj   co do Skody  przychodizło ,

Teraz, Albercik napisał:

A co to menu w ogóle daje?

jest jednym z tych co ustawiasz  raz na  5 lat ... i kolejnym z tych do których nie masz dostępu w czasie jazdy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - jak Passat był w serwisie, jeździłem Toyotami Yaris Hybrid z Panek CarSharing. Wszyscy tutaj robią maślane oczy na niebieskie wskazówki "r-line look", a w Yarisie to standard. W dodatku - kolor 3D ;):D

2 minuty temu, Major napisał:

jest jednym z tych co ustawiasz  raz na  5 lat ..

:rotfl:

2 minuty temu, Major napisał:

kolejnym z tych do których nie masz dostępu w czasie jazdy 

U mnie menu asystentów jest dostępne w czasie jazdy ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Albercik napisał:

Tak na marginesie - jak Passat był w serwisie, jeździłem Toyotami Yaris Hybrid z Panek CarSharing. Wszyscy tutaj robią maślane oczy na niebieskie wskazówki "r-line look", a w Yarisie to standard. W dodatku - kolor 3D ;):D

:rotfl:

U mnie menu asystentów jest dostępne w czasie jazdy ;)

Napisałem o opcji PDC a nie o menu asystentów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Major napisał:

Napisałem o opcji PDC a nie o menu asystentów 

A ja myślałem, że to w menu asystentów. Ja cyrylicy na znaju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc rosyjski ze zdj to chyba właśnie takie menu pdc będzie w menu asystentów ale nie jestem pewien na 100% ?

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Matiz4 napisał:

Tłumacząc rosyjski ze zdj to chyba właśnie takie menu pdc będzie w menu asystentów ale nie jestem pewien na 100% ?

"ASSISTENT"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności