Skocz do zawartości
Charakterek

Montaż świateł do jazdy dziennej w B5 - mały manual.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zakupić światełka do jazdy dziennej do passata B5 przed liftem, czy ktoś zakładal może do takiego PHILIPS światła LED 4 Day Light, widziałem że do lifta pasują a do B5 przed liftem ktoś ma???Może ktoś ma inne propozycje np.NSSC 523HP, lub 501HP???

Edytowane przez kamillo33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy takie ktos juz montowal takie dob 5 fl http://allegro.pl/swiatla-dzienne-drl-5led-e4-vw-passat-audia6-30cm-i2785993824.html.iekawe czy wejda w kratki bez rzezby?

Edytowane przez smalcerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są drl-e takie same jak firmy NSSC model 523 hp, masz w tym temacie opisany montaż i zdjęcia. Ja tez je montowałem niedawno , użyłem małego boszka :) , przyciąłem kratki i zderzak bez demontażu zderzaka ,a lampki przykleiłem na taśmie 2-stronnej do zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem taśma dwustronna nadaje się do przyklejenia wykładziny a nie do lamp!! masakra.. brawo za profesjonalny montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki, mało taśm widziałeś ,ta co kleiłem kosztuje prawie 100 zł za niedużą rolkę i na pewno nie jest do wykładzin, nie wiem co za klej ma, ale w pracy używają jej do klejenia lusterek . A przykleiłem na niej na razie , bo nie byłem pewien jaki kąt ustawić na łuku ,żeby świeciło równo i kleiłem testowo , sprawdzam co parę dni bo pogoda deszczowa była i 2 razy auto myłem też, ale taśma trzyma mocno i chyba na niej zostanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy problem ze szczelnością w NSSC 501 jest już rozwiązany????polepszyli coś, bo zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy wybrać NSSC 501HP, czy Philips LED 4 Day Light ???? Pomóżcie wybrać bo około 190 zł trzeba wydać a niechce się bawić jeszcze w uszczelnianie ich:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na etapie wyboru świateł dziennych konkretnie interesuje mnie model 501HP czy ktoś z posiadaczy takich może cos powiedzieć na temat ich czy lepiej wybrać Philips LED 4 Day Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że nie tylko ja mam problem z wyborem światełek:) pisać pisać które lepiej wybrać NSSC 501HP, czy Philips LED 4 Day Light????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisać pisać
Czytac, czytac wstecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Philips LED 4 Day Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wybiore NSSC 523 HP-ładnie się komponują i wygladają jak fabryczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o informacje kiedy swiatła do jazdy dziennej mają świecic a kiedy gasnąc? czy podczas jazdy na mijania czy po załączeniu postojow mają gasnąć czy mogą swiecic ciągle. widziełem autka w ktorych swiatla do jazdy dziennej swieca razem z swiatlami mijania

 

mam paska b5 z 1998r. i lkupiłem ledy bez jakiegokolwiek modułu i mam zamiar je podłączyc ale potrzebuje informacji czy moga swiecic ciągle po włączeniu zapłonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzienne mają zapalać się po zapłonie i gasnąć przy włączeniu pozycyjnych.

 

Montując DRL podłączacie je pod TFL we włączniku świateł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem światełka model NSSC 523 HP, mam nadzieje że dobry wybór;) możecie napisać mi jak podłączyliście te światełka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaż prosty mamy 3 przewody + - i pomarańczowy przewód do postojówek pod + .Zamontowałem w 2 godz z podłączeniem

x4.jpg

x2.jpg

x1.jpg

x5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zakupione juz swiatelka mają tylko 2 przewody + i - . Myslalem by podlączyc + gdzies pod stacyjke ze jak przekrece kluczyk to wtedy bedzie +, a - uzyskam za pomoca przekaznika ktory bedzie sterowany plusem z postojowek. Jak myslicie dobry pomysl? Moze jakas podpowiedz, gdzie otrzymam + po przekreceniu stacyjki, z jakiego styku, bezpiecznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie otrzymam + po przekreceniu stacyjki, z jakiego styku, bezpiecznika?

Plus po zapłonie jest pod kierownica ściągasz plastik pod kierownicą i jest tam zacisk X75 dojdziesz próbówką. I tam jest plus po zapłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem lampy do jazdy dziennej philipsa, podlaczylem wszystko jak w instrukcjii i...niedziala, niewiem dlaczego, podpialem pomaranczowy kabelek pod lampke postojowa , lecz niedziala, dodam ze po podlaczeniu pod aku bezposrednio dziala a jak pod postojowe to niedziala, nadmienie ze mam passata kupionego w danii wiec raczej wersja skandynawska czy to ma jakis zwiazek z tym jak to mam podlaczyc ???? kabelek czerwony do plusa w aku, czarny do minusa, pozniej ze skrzyneczki wychodzi pomaranczowy ktory mam podlaczyc pod postojowa , tez tak zrobilem i nic :(

Edytowane przez titin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła powinny działać po odpaleniu silnika, moduł w tych światłach reaguje na spadki napięcia w instalacji. Podłącz tak jak jest w instrukcji a będzie działać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam ponownie, wiec podlaczylem ponownie jeszcze raz tak jak w instrukcji, i wciaz niedziala, tylko podczas gdy odpalam auto zapalaja sie na moment doslownia po czym gasna, jaka jest tego przyczyna ? moze mialem podlaczyc pod inny kabelek a nie pod postojowy nadmienie ze auto jest dunskie tu swiatla mijania odrazu wlanczaja sie po odpaleniu auta, czy to moze miec jakis zwiazek z tym ?? pomocie co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności