Skocz do zawartości
Charakterek

Montaż świateł do jazdy dziennej w B5 - mały manual.

Rekomendowane odpowiedzi

jest to jak najbardziej legalne

nie byłbym do końca taki pewien co do legalności takiego rozwiązania, mogę się oczywiście mylić. Druga sprawa że mało kto to wyłapie na drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam model 523, jest droższy ale długi i zakręcony zgodnie z krzywizną zderzaka

bardzo ładne ale ja muszę lipne ledy wywalić i wstawić w ich miejsce inne, a tu już wycięta dziura nie będzie pasować do 523 :( , chodzi o to żeby je było widać z daleka, bo szwagier się śmieje, że te co mam to wyglądają z daleka jak naklejka odblaskowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że model 523 jest zakręcony i pasuje do krzywizny zderzaka tyle,że do B5 3BG nie podejdą jak się ma światła przeciwmgłowe bez ich demontażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed wakacjami widziałem na allegro okrągłe DRL'ki od Fabii za ok 200zł, pasujące do otworu halogenowego w naszych 3GB(niestety byłem niezdecydowany). Dzisiaj na allegro nie widzę ich. Które z dostępnych aktualnie polecacie? Czym różnią się te za 100 i 200zł za komplet? Interesują mnie jedynie okrągłe :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna tych: http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-dzienne-okragle-7cm-automat-i1819426728.html lub http://allegro.pl/swiatla-dzienne-jazdy-dziennej-automat-okragle-7cm-i1819596140.html. Myślicie, że będzie to pasować? Może ktoś zmierzyć otwór w halogenie w swoim passku?

 

Pozdr.

Edytowane przez Meon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj padła prawa strona vertex 507, jeździłem na nich od kwietnia. To chyba niezadługo.Rozglądam się za czymś droższym ale markowym,bo te lampki chociaż w dobrej cenie to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę na modelu 507 już ponad rok i wszystko jest w porządku, tyle, że trzeba się stosować do zaleceń które są narysowane na pudełku, czyli nie czyścić karcherem i mocną chemią. Wtedy na pewno wszystko byłoby w porządku.

Miki66 dostałeś paragon, więc jak go masz, to przywieźć lampki i wyślemy je do reklamacji. Po co wydawać dodatkowe pieniądze?

 

Meon zapraszam do zakupu modelu 510 http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1227787&postcount=1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, te z allegro wyglądają prawie tak samo, jak te, które podałeś, tylko są dużo tańsze ;) Zastanawiają mnie także te z skody, które podał GODZIL, jednak nie są za bardzo skośne, jak na kratkę 3BG? Do tego jak by to wyglądało z automatem zapalania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ko;edzy ja osobiście używam tych. zero przeróbek zero przycinania. idealnie pasuje z kratkami z halogenem jak i bez. po prostu sa robione jak by pod te auto.

http://allegro.pl/philips-led-daylight-swiatla-dzienne-drl-2-x-4-led-i1808352654.html jezdze na nich juz pół roku nic nie paruja nic sie z nimi złego nie dzieje. świeca mocna biała barwa. polem po halogen na 4 ledy bez halogenu 5-6 lecz cena jest wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piter, te z allegro wyglądają prawie tak samo, jak te, które podałeś, tylko są dużo tańsze Zastanawiają mnie także te z skody, które podał GODZIL, jednak nie są za bardzo skośne, jak na kratkę 3BG? Do tego jak by to wyglądało z automatem zapalania?

 

te skodowe mają ciekawy kształt, jak ori halogen w 3BG tylko pytanie zasadnicze czy mają takie same rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meon te z Allegro kosztuja taniej bo mająinne ledy w środku.

W weekend przymierzaliśmy do 3BG i założeniu nakładki na nie, która jest w komplecie, dobrze się komponują.

Te z fabii mają rzeczywiście fajny kształt, ale czy pasują to tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

 

te skodowe mają ciekawy kształt, jak ori halogen w 3BG tylko pytanie zasadnicze czy mają takie same rozmiary.

 

 

pasują sprawdź u mnie

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100552&page=9

 

post 175

 

 

 

MÓJ PASSAT

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100652

 

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

 

Edytowane przez kerad73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te z fabii mają rzeczywiście fajny kształt, ale czy pasują to tego nie wiem.

Jest opisane choćby tu

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1330075#post1330075

Ja tam już żadnych chinoli po przykrych doświadczeniach z modelem 501 nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnych chinoli
Niestety nawet jeśli masz philipsa, to to też jest chińczyk. Patent na robienie DRL mają tylko chińczycy, więc proszę nie gadaj głupot. Wykonanie i markowanie przez daną firmę zależy od wkładu finansowego danego "producenta", zależy jaką cenę da np. philips tak są one robione. Ofert z fabryk mamy kilka w tygodniu i nakleją Ci naklejkę jaką tylko chcesz.

 

Faktem jest, że model 501 był nie udany, ale co do innych modeli :hmm zawsze się trafi odsetek sprzedanego towaru, który jest wadliwy, nie ważne czy to firma znana czy nie.

 

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieca mocna biała barwa.
Mozesz zrobic fotke w dzien i w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nawet jeśli masz philipsa, to to też jest chińczyk

Zgoda ale chinol a chinol to też nie to samo wiadomym jest ze wszystkie szanujace się marki mają swoje zakłady właśnie tam ze względu na koszty ale są one robione z lepszych jakościowo materjałów i nadzór nad samym procesem produkcji też jest bardziej rygorystyczny

Ja mam teraz od fabii i nie widziałem żeby pisało na nich made in China

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skwaru, tak więc już zadecydowałem, że kupię te od fabii. Szkoda wydać te 50% więcej, ale niech jest zrobione to raz a dobrze. Już pytałem wcześniej - jak wygląda sprawa z ich samoczynnym zapalaniem? Mają w sobie ten wyłącznik, jak większość innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skwaru, tak więc już zadecydowałem, że kupię te od fabii. Szkoda wydać te 50% więcej, ale niech jest zrobione to raz a dobrze. Już pytałem wcześniej - jak wygląda sprawa z ich samoczynnym zapalaniem? Mają w sobie ten wyłącznik, jak większość innych?

 

Kolega Skwaru pisał chyba w innym temacie że podpiął światełka do instalacji auta i zapalają mu się po zapłonie. Nie do końca tak jakbym chciał bo idealnie byłoby zapalanie się po uruchomieniu silnika ale to chyba łatwo załatwić jakimś przekaźnikiem który wykryje ładowanie aku.

 

Link do opisu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1330075#post1330075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chciałbym właśnie, aby miały w sobie ten przekaźnik do samozapalania.

Meon te z Allegro kosztuja taniej bo mająinne ledy w środku.

W weekend przymierzaliśmy do 3BG i założeniu nakładki na nie, która jest w komplecie, dobrze się komponują.

Te z fabii mają rzeczywiście fajny kształt, ale czy pasują to tego nie wiem.

Skoro dobrze się komponują, to może jednak je kupię. Nie ma problemów z przypasowaniem do zderzaka i tym, że nie mają skośnego kształtu, jak ori? Nie chcę, aby za bardzo na boki świeciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności