Skocz do zawartości
lite44

Elektrycznie składane lusterka problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Vw Jettę z 2006r mam problem odnośnie lusterek, a mianowicie nie składają się po przełączeniu przełącznika na opcję składania.Próbowałem wielu kombinacji, przy włączonym zapłonie,zamkniętych drzwiach, przytrzymanie przycisku zamykania drzwi i nic, sprawdziłem bezpieczniki wszystko ok. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Może ktoś miał też taki problem. Rozmawiałem z facetem i powiedział że może to być zmieniony przełącznik lusterek bo być może stary poprzedniemu właścicielowi się ułamał i wymienił na taki który nie ma tej opcji. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły dział

po drugie sprawdź czy fizycznie masz silniczki w lusterkach i tryby bo może masz tylko przełącznik od składanych luster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale to z przyzwyczajenia, miałem paska ale zamieniłem na jettę.

Tzn muszę rozebrać lusterka i sprawdzić czy są tam silniczki tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sprawdź czy masz tryby i w jakim stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez rozbierania musisz spróbować złożyć manualnie.

Jak pójdzie łatwo to silników brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie, mechanim zwalniający tez ma działac nawet jak są silniczki. Przy uderzeniu musi się poddac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie, mechanim zwalniający tez ma działac nawet jak są silniczki. Przy uderzeniu musi się poddac.

witam też mam ten problem - da się jednak lusterka składać ręcznie. Czy to mozliwe że jest opcja na pokrętle a pozostałej reszty brak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś grzebał to jest taka opcja. Możliwe też że pokrętło wyzionęło ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam też mam ten problem - da się jednak lusterka składać ręcznie. Czy to mozliwe że jest opcja na pokrętle a pozostałej reszty brak?

 

Sprawa się wyjaśniła w serwisie. Nie mam elektr. składanych lusterek. Żałuję tylko że nie mam też łopatek do zmiany biegów na kierownicy, które nie działają. Dużego wyświetlacza od radia który jest tylko atrapą. Grilla od lepszej wersji który jest tylko złudzeniem optycznym. Itd itp... Mam za to na kierownicy przycisk do obsługi telefonu przez bluetooth... który też zresztą nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa się wyjaśniła w serwisie. Nie mam elektr. składanych lusterek. Żałuję tylko że nie mam też łopatek do zmiany biegów na kierownicy, które nie działają. Dużego wyświetlacza od radia który jest tylko atrapą. Grilla od lepszej wersji który jest tylko złudzeniem optycznym. Itd itp... Mam za to na kierownicy przycisk do obsługi telefonu przez bluetooth... który też zresztą nie działa.

 

ktoś w tym aucie kombinował ale nie do końca. Kopiłeś w takim stanie te auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa się wyjaśniła w serwisie. Nie mam elektr. składanych lusterek. Żałuję tylko że nie mam też łopatek do zmiany biegów na kierownicy, które nie działają. Dużego wyświetlacza od radia który jest tylko atrapą. Grilla od lepszej wersji który jest tylko złudzeniem optycznym. Itd itp... Mam za to na kierownicy przycisk do obsługi telefonu przez bluetooth... który też zresztą nie działa.

ha ha ha jak nie masz, to trudno by działało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności