Skocz do zawartości
Temex

Carprotect bx30 + zentralny zamek scorpio problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podobno tylko wywaliłem i szczerze mówiąc jestem z tego zadowolony bo nowe siłowniki w komplecie chodzą szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcisne sie roszke chlopaki mam paska bez pilota 98r a kolega ma z pilotem wiem ze mozna to sprytnie przelozyc jakas kostka kluczyk i ok tylko szukam tej kostki i nie moge jej znalesc myslalem ze jest pod siedzeniem orietuje sie ktos gdzie ona jest i jak wyglada ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chlopaki mam paska bez pilota 98r

to proponuje zapytać w dziale B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim mam problem dotyczacy tej samej centralki co wyzej mowa bo troszke nie kumam jak to podlaczyc tzn mam centralke bx30 i tak mialem centralny tylko ele. ale mi sie spalil ori wogole nie mialem czyli wszystkie silowniki ele.

z przednich drzwi wychodzi 5 kabli(niebieski,zielony,bialy,czarny,brazowy) a tyl 2 kable(niebieski i zielony). niewiem ktore kable podpiac do ktorych :( dodaje schemat centralki ktora kupilem i pomocy prosze ... centralka bx30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połącz razem: pomarańczowy, pomarańczowo - czarnym i czarny. Podłącz je do masy.

Połącz razem: żółty, żółto - czarny i czerwony. Podłącz je do plusa.

Biały połącz z niebieskim wychodzącym z drzwi. Biało - czarny połącz z zielonym wychodzącym z drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bialy wychodzacy z drzwi i brazowy?? sterowanie zrobic plusem czy minusem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a bialy wychodzacy z drzwi i brazowy??
zostaw, niech sobie tam będą.

 

sterowanie zrobic plusem czy minusem??

:wmorde podałem Ci które kable wychodzące ze sterownika pilotów z czym połączyć to połącz tak jak Ci napisałem. A dla Twojej ciekawości to jest to sterowanie plusem i minusem na zmianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok ide sprubowac podlaczyc :)

 

---------- Dodano o 12:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:10 ----------

 

no to tak z pilota wszystko dziala tylko ze jak chce kluczykiem zamknac to tylko jedne dzrzwi zamykam a pozostale nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to tak z pilota wszystko dziala tylko ze jak chce kluczykiem zamknac to tylko jedne dzrzwi zamykam a pozostale nie

wcześniej było wszystko ok?

 

---------- Dodano o 13:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:42 ----------

 

Chyba źle to zinterpretowałem.. Podłącz się wg schematu F2, czyli sterowanie minusem do przewodów białego i brązowego i powinno wszystko działać jak należy.

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ide sie jeszcze troszke pomeczyc moze akurat sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety nie wiem co i jak z tym kluczykiem no ale na razie zostane przy pilocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i niestety nie wiem co i jak z tym kluczykiem no ale na razie zostane przy pilocie

próbowałeś zmienić i podpiąć się wg F2 do białego i brązowego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności