Skocz do zawartości
Danek75

Zawór elektromagnetyczny zbiornika węgla aktywnego N80

Rekomendowane odpowiedzi

wykonuję te testy:

:!:Sprawdzanie zaworu elektromagnetycznego:

Warunki sprawdzania:

VAG silnik [01] grupa wskazań [04] pole wskazań [3].

Temperatura płynu chłodzącego co najmniej 80°C, (Bezpiecznik nr 29 sprawny)

Sprawdzanie działania:

VAG silnik [01] nastawy podstawowe [04] grupa wskazań [070].

i w warunkach sprawdzania miga mi kontrolka świec żarowych i pisze silnik warsztat a jak dam sprawdzanie działania 070 to wyskakuje mi error not availble co zrobić bo silnik sie dusi jak zatankuje do pełna a wszystko wraca do normy jak nie doręcam na maxa korka wlewu

 

przepraszam za odkopanie mam to samo kiedy wchodzę w grupę 070 jest napisane error, może ktoś pomóc jak sprawdzić ten zaworek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie bo mi przez tą zimę już całkiem paska szlag trafił. Chyba jest coś z filtrem mianowicie to że zaworek firmy sagem soie klika tot ak było zawsze ale teraz zaczęło klikać pod błotnikiem i to całkiem głośno . Klika to jak sie jedzie i strasznie irytuje. Czy to można jakoś rozebrać i wyszyścić ? Czy ktoś może napisać w 3 słowach jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy n80 powinien caly czas dzialac? Po zejsciu z obrotow wlacza sie dopiero po ok minucie i czuc paliwo w kabinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie powinien caly czas,wlacza sie jak ecu uzna ze wklad weglowy czas odessac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie powinien caly czas,wlacza sie jak ecu uzna ze wklad weglowy czas odessac.

 

Mozliwe w takim razie ze filtr weglowy jak zatkany? Jak sie do niego dostac. Na wolnych obrotach czuc paliwo w kabinie oraz w okolicach filtra powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie czuje paliwo w kabinie i prz listwie wtryskowej na rozgrzanym aucie gdy sie zatrzymam, a silnik pracuje na LPG.

Mam tak gdzies od 3ech miesiecy i nie wiem co jest grane. Bledow brak. Pb szybciej nie ubywa, tyle co na rozruch.

Chyba, ze to wyciekajacy olej spod uszczelki klawiatury tak daje, bo w okolo widze ze silnik zabrudzony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać się do filtra, trzeba zdjąć prawe przednie kolo i odkręcić plastik w nadkolu. I stojąc z boku auta- przy kole - filtr bedzie po lewej stronie. Czarna kwadratowa pucha. Jak paliwo leci przy drzwiach pasazera z przodu przy kole, to filtr ma zapchany wklad filcowy wewnatrz . Rozbierasz , wycinasz stary filc razem z plastikową kratka, wkl dasz nowy i po robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawe przednie kolo
Te od kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kierowcy jest prawe koło? :wmorde :wmorde

Maniek - rzuć to świństwo i juz nie pij :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy kierowcy jest prawe koło?
Stojac przodem do auta, prawa to kierowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownicę masz po której stronie? :hmm Chyba po lewej. No nie? :) A skoro napisałem prawe koło przy pasażerze, to.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności