Skocz do zawartości
Łysy

Spontaniczne spotkania naszej grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja byla luzna wiec moze ktos zaproponuje inna date;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz szczęście, że miałem wolne, bo bym Cie namierzył na przejeździe.

to dobrze bo przynajmniej nie musialem czekac az drezyna przejedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek (16 września), jeśli pogoda nie przeszkodzi, wybieramy się ze znajomymi na gokarty (http://www.gokart.pl). Jakby ktoś z Was chciał się dołączyć do zabawy i przy okazji skorzystać ze zniżki 10% (będzie nas ponad 10 osób więc zgodnie z cennikiem przysługiwać będzie wspomniany rabat) to oczywiście zapraszam. Planujemy zebrać się na miejscu ok 17:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny, na 99% się zjawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy piątek (16 września),

szkada ze piatek - akurat bede dlubal passata w tym terminie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozmawiałem ze znajomym od paintballa , sprawa ma się tak wypożyczenie sprzętu i 500 kulek kosztuje 100 zl.od osoby. Plac do biegania możemy sobie wybrać sami lub on jakieś miejsce by nam podpowiedział, nie ma swojego pola bo nie opłacało mu się trzymać , tak stwierdził . Zależy ilu by nas było można by negocjować cenę dodatkowych kulek . Słucham propozycji terminu i czy piszemy się na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie nic przeciwko to ja mogę znajomego podpytać bo jakiś zcas temu również bylismy na paintballu na terenie Szczecina. Koles dal nam mundury kulki pistolety i za jakies 9 osób placilismy chyba 500 badz 600zł i w tym kazdy na glowe mial paczke kulek. Teren do zabawy był w Sz-nie ale nie pamietam dokladnie jaka ulica ale Blisko Leo. W lasie pare chatek postawionych, troche ludzi tam przyjezdza. Koles zostawil nas samych ze sprzetem itd i jak skonczymy kazal zadzwonic do siebie i powiedziec ze koniec strzelanki wtedy on przyjechal i zabral sprzet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytam dzis i wezme namiary na kolesia wiec jak sie dowiem cos wiecej to napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sie dowiem u jeszcze jednej osoby co i jak, organizowal na bezrzeczu

Teren do zabawy był w Sz-nie ale nie pamietam dokladnie jaka ulica ale Blisko Leo.
to pewnie gdzieś tam ;)

dowiózł sprzęt, sprawdził i potem tylko podjechał po odbiór więc zabawę sami sobie organizujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie gdzieś tam

dowiózł sprzęt, sprawdził i potem tylko podjechał po odbiór więc zabawę sami sobie organizujemy.

Dokładnie Artmin na Bezrezczu :D. Z tego co tam sie dowiedziałem to wychodziło nam wtedy 55zł na osobe i kazdy miał markera, butle z gazem, kombinezon , maske i worek z kulkami (nie wiem ile w worku jest). dzis bede dzwonił i dogadywał się co i jak cenowo, może cena bedzie nizsza przy wiekszej ilosci ludzi Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaje...fajnie. Mam nadzieje ze nie bede w szpitalu. Jak na razie pisze sie na zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, póki jeszcze nie ustaliliście terminu - czy ktoś się wybiera 2. października na zakończenie sezonu SKM do Kluczewa (lotnisko)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, póki jeszcze nie ustaliliście terminu - czy ktoś się wybiera 2. października na zakończenie sezonu SKM do Kluczewa (lotnisko)?

 

być może ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał wolne to też podjadę.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak: dzwoniłem i dowiadywałem się. Koleś ma ogólnie 18 kompletów jeśli potrzeba było by więcej to nie ma problemu pożyczył by od kogoś. Cena 55zł za osobę w tym (kombinezon, maska, pistolet, kulki worek na 1 osobę, butla z co2) dodatkowo dostajemy duża butle z co2 w razie czego jak by się komuś wykończył gaz. Imprezę prowadzimy sobie sami, koleś przyjeżdża daje nam sprzęt później dzwonimy do niego i on się zjawia i zabiera sprzęt. Tam gdzie akurat my na bezrzeczu się bawiliśmy bywają inne jeszcze ekipy, więc żądnym walki jak ktoś będzie to można zrobić większa walkę. Ps teren jest w lesie więc z grillem czy czymś innym ogniskiem trzeba by było myśleć i grille na pewno przywieść swoje. Jeśli będziecie chętni i termin mi podpasuje to mogę wszystko załatwić a jak termin będzie mi kolidował z nową uczelnią to dam po prostu komuś namiary i dociągnie ktoś wszystko do końca. Do końca września mam wolne terminy 1-2 październik mam szkołę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam piszę się chętnie ( u mnie w Barlinku dowiadywałem się o strzelankę ale niestety prawie wszystkie weekendy do końca października mają zarezerwowane )

to może w niedzielę byśmy zorganizowali tą zabawę na tym Bezrzeczu , czyli 25.09 ???

wypowiadać się komu pasuje taki termin :)

 

jak się nic nie popitoli to do Kluczewa też lecę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wydaje mi się, ze do tego trzeba stworzyć osobny temat z terminami które komu pasują. Jeśli terminy będą do końca września to mi odpowiada październik będzie ciężko. ale namiary przekaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak: dzwoniłem i dowiadywałem się. Koleś ma ogólnie 18 kompletów jeśli potrzeba było by więcej to nie ma problemu pożyczył by od kogoś. Cena 55zł za osobę w tym (kombinezon, maska, pistolet, kulki worek na 1 osobę, butla z co2) dodatkowo dostajemy duża butle z co2 w razie czego jak by się komuś wykończył gaz. Imprezę prowadzimy sobie sami, koleś przyjeżdża daje nam sprzęt później dzwonimy do niego i on się zjawia i zabiera sprzęt. Tam gdzie akurat my na bezrzeczu się bawiliśmy bywają inne jeszcze ekipy, więc żądnym walki jak ktoś będzie to można zrobić większa walkę. Ps teren jest w lesie więc z grillem czy czymś innym ogniskiem trzeba by było myśleć i grille na pewno przywieść swoje.
Super, ja z młodym jesteśmy za. :ok:
to może w niedzielę byśmy zorganizowali tą zabawę na tym Bezrzeczu , czyli 25.09 ???

wypowiadać się komu pasuje taki termin

Jestem na Tak
jak się nic nie popitoli to do Kluczewa też lecę
Myślę że i ja
Mariusz wydaje mi się, ze do tego trzeba stworzyć osobny temat z terminami które komu pasują. Jeśli terminy będą do końca września to mi odpowiada październik będzie ciężko. ale namiary przekaże
Jak najbardziej. Myślę że teraz paintball, potem zamknięcie sezonu w Kluczewie potem jak corocznie Kłodkowo (dzisiaj rozmawiałem o tym z Gładkim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potem jak corocznie Kłodkowo
Chyba Glinna Jacku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności