Skocz do zawartości
Łysy

Spontaniczne spotkania naszej grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie i bez mega spamu !!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek wyczyszczony.

Jak ktoś nie zrozumiał intencji jego istnienia, to tłumaczę:

ma być od spontanicznych spotkań, ale w znaczeniu ustawek, np. jadę w miasto coś przekąsić, jadę do mechanika wymienić olej, będę jutro w mieście X - kto podjeżdża na pogaduchy?

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebus, powtórz posta, bo odpaliłem dziś FF z zapisanymi zakładkami z ostatnim postem Zejnowskiego, dopiero teraz w poczcie zauważyłem maila z info, że coś dopisałeś, sorki.

W razie czego cytuję:

No dobra, to i ja dorzucę "cegiełkę" do uratowania wątku ;)

 

W czwartek wybieram się do Szczecina m.in. do *Motulandii* - myślę że Marcin (zwłaszcza) i Krzysiek nie będą mieli nic przeciwko zorganizowaniu mini spota ;) no najwyżej rozbijemy się z jakimś grillem na zewnątrz :D:D:D

A tak całkiem serio to zamierzam ich odwiedzić ok 14-tej - może ktoś jeszcze chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sebus, powtórz posta

 

Myślę, że w tym co zacytowałeś jest wszystko co chciałem przekazać :) Mogę tylko dodać ze swojej strony, że ta godz. 14 jest mocno uzależniona od tego, jak szybko mnie ze szpitala wygonią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o godzinie 13:20 w szczecinie na ul,wiosny ludow stanal za mna srebrny passat przed liftem sedan z wlepk klapie po lewej stronie na rejstracjach ZPL ktoz to taki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja za tobą stanąłem. stoi tam jeszcze jeden pasek niebieski z wlepą na szybie (u niego byłem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to juz bede wiedzial :) kto stal tym bardziej, ze na weekend bywam na wiosny ludow. Zostawil bym wiadomosc ale zauwazylew w lusterku wlepe, a bylem spozniony wiec nie wracalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak ktoś nie zrozumiał intencji jego istnienia, to tłumaczę:

ma być od spontanicznych spotkań, ale w znaczeniu ustawek, np. jadę w miasto coś przekąsić, jadę do mechanika wymienić olej, będę jutro w mieście X - kto podjeżdża na pogaduchy?

dzisiaj o godzinie 13:20 w szczecinie na ul,wiosny ludow stanal za mna srebrny passat przed liftem sedan z wlepk klapie po lewej stronie na rejstracjach ZPL ktoz to taki?

:wmorde:mur:mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ( :-) ) zapraszam na małego spontana w Policach dnia 04.06.2011 będą fajne koncerty: Varius Manx, Dżem, Afromental oraz Velvet. A na zakończenie tradycyjnie już zachwycające Fajerwerki w sobotę , nie wiem jakie dokładnie zespoły będą grały w sobotę bo impreza trzy dniowa ,ale w sobotę jest najlepiej . Może byśmy się w Policach spotkali . Zapraszam

 

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

 

Oczywiście za darmo , będzie gdzie zaparkować, browar będzie gdzie kupić i co zjeść . Impreza w plenerze

 

---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:51 ----------

 

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Arrinera-polski-supersamochod,wid,13443037,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ( :-) ) zapraszam na małego spontana w Policach dnia 04.06.2011 będą fajne koncerty: Varius Manx, Dżem, Afromental oraz Velvet. A na zakończenie tradycyjnie już zachwycające Fajerwerki w sobotę , nie wiem jakie dokładnie zespoły będą grały w sobotę bo impreza trzy dniowa ,ale w sobotę jest najlepiej . Może byśmy się w Policach spotkali . Zapraszam

Jest od tego temat osobny... ludzie :D ludzie :D przenoszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja możliwe, że się wybiorę na Dżem... tylko muszę jakiś plan znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się wybiorę na Dżem

 

a ten tylko o jedzeniu :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja możliwe, że się wybiorę na Dżem... tylko muszę jakiś plan znaleźć.
Też bym z chęcią zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan dnia jak tylko będę wiedział jak zespoły występują i o której dam znać, fajerwery wiem że o godzinie 0.00 i to jest koniec imprezy w sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff już myślałem, że będę w szpitalu, ale jednak pomyliłem tygodnie :P Tak więc może i ja bym skoczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

03,06,2011 (piątek)

 

20,00 - Varius Manx - koncert

22,00 - Dżem - koncert

 

04,06,2011 (sobota)

 

20,00 - Velvet - koncert

22,00 - Afromental

Pokaz pirotechniczny

 

rozkład koncertów na Dniach Chemika w Policach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i juz jest program Konrad to chyba na bieżąco to studiował ,

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

 

Adam ty masz pomysła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja będę w piątek na pewno. Tylko, że to nie temat tutaj tylko do tych spotów małych, szybkich i spontanicznych! Więc przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie temat tutaj tylko do tych spotów małych, szybkich i spontanicznych! Więc przenoszę.

 

Ale mnie łopiekun gania gdzie się nie odezwę to mnie przenosi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności