Skocz do zawartości
Blanko

wymiana przedniej szyby - ceny

Rekomendowane odpowiedzi

a o szybkach i innych tematach pogadamy na ogólnopolskim...zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję warszatu w celu wymiany przedniej szyby w Olsztynie lub okolicy, może macie namiar na jakiś dobry i tani zakład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej popytaj kolegów z twojej okolicy, na pewno coś podpowiedzą, lecz tani nie zawsze oznacza dobry i odwrotnie, jak już poruszaliśmy to w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukuję warszatu w celu wymiany przedniej szyby w Olsztynie lub okolicy, może macie namiar na jakiś dobry i tani zakład?

 

Ja wymieniałem u nich i jestem zadowolony.

http://www.interglas.pl/main.php?fid=475&pg=6&id_lang=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu coś dla poprawienia humoru :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=c6tM0v_suzc

Tak się klej nakłada, w Meksyku i USA...

 

Jak i czym wycinać szybę, żeby się „nie” zmęczyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak odnośnie szyb samochodowych ogólnie szkła motoryzacyjnego to nie ma co próbować na własną rękę, przynajmniej na bielsku mam naprawdę godną polecenia firmę cena szok ! oczywiście pozytywnie obsługa i gwarancja rewelacja pracuje sobie tam 2 chłopaczków ale naprawde mega fachowcy w swojej dziedzinie już 3 auta u nich robiłem zawsze jestem zadowolony dodatkowo prowadzą opony za mega niską cenę. krótko mówiąc jak jesteście z bielska lub okolic to nie ma co się zastanawiać firma nazywa się bi-glass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak tak bardzo chcesz ich zareklamować to masz dział Polecam. W wątkach nie reklamujemy firm.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy grosze co do wymiany szyby czołowej

Pękła mi szyba w ubiegłym roku (moja wina nie umiejętne ściąganie ramienia wycieraczki) wymieniłem na NordGlass i kicha od strony kierowcy wszystkie wycieraczki źle zbierają efekt skakania (wycieraczki testowane różnych producentów i różne typy) i w tym roku (w ostatni piątek) pękła mi szyba żadne reklamacje nie uwzględnione ani to że wycieraczki źle zbierają (już wcześniej reklamowałem) ani z powodu pęknięcia więc założyłem szybę firmy Pilkington i co wycieraczka która skakała na tamtej szybie na tej pracuje bez problemu nawet przy lekkim spryskaniu szyby więc odradzam NordGlass

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam tylko pytanie o "Nordglass Diamentowe szyby samochodowe".. jak bardzo one są DIAMENTOWE???

Bo jak mi powiedział kierownik ich warsztatu: "diamentowe to są tylko pomysły handlowców" ;) Dymanie bez trzymanki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nordglass nie mam zastrzeżeń 2x wymiana i było wszystko ok zawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego 2 razy wymieniałeś i w przeciągu jakiego okresu (przebiuegu), a fabryczna siedzała i siedziała :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szyby to tylko saint gobain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem wymienić szybę po uderzeniu kamienia i z UbezPiecZalnia wymieniła bezgotówkowo na NORDGLASS... i była to porażka jak nie wiem, po roku cała szyba w odpryskach i porysowana po zimie od delikatnej skrobaczki. Drugi raz wymieniłem na pilkingtona na własną rękę w tym samym warsztacie. Jak narazie są 2 mikroryski, które widać tylko pod słońce po 1,5 roku. Używana ta sama skrobaczka, więc te ich diamenty w nordglasie można między bajki wsadzć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbis

chlopaki ktos w okolicach kujawsko pomorskiego a dokladnie torun, zna jakis dobry warsztat z szybami, bo czytajac to wszystko to kurcze wyjdzie ze lepiej omijac z daleka sieci warsztatowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rok 2007 to realizacja śmiałych planów. Ukończenie hali w Domaninie, wkopanie kamienia węgielnego pod przyszłą Fabrykę Przetwórstwa Szkła w Chinach.

Rok 2007 w GLASPO to kolejne piece, najnowsza technologia i ciągły rozwój mający wpływ na powiększanie udziału w rynku".

chinol to chinol lepiej omijąć z daleka tym bardziej że w aukcji pisze solar, ale obok solaru ona tylko leżała bo eurokod soraru zaczyna się ACC-solar lub ACD-solar+filtr dźwiękochłonny. AGNGY to zwykła zielona z pasem szyba. Taka Pilkingtona to koszt ok 420zł jak dobrze poszukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Umawiam na wymianę na Pilkingtona. Z wymianą 520,- nie ma co kombinować.

A swoją drogą ciekawe co się stało. Z dnia na dzień szyba zaczęła przeciekać. Jak samochód stał to dosłownie lało się po słupku. Rano wsiadam do paska (auto w garażu) a tu paskudne pęknięcie na 30cm :padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z którego miejsca pękła i czy jest uderzenie kamienia? Jeżeli jest fabryczna szyba to na pewno nie zaczęła ona przeciekać. Powiedz o przecieku przed montażem czasami puszczają fabryczne zgrzewy w górnych rogach i leci między blachami. wtedy kapka kleju załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy przednia szyba z paska b5 fl pasuje do paska b5 przed liftem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie czy przednia szyba z paska b5 fl pasuje do paska b5 przed liftem
jasne sam mam taka od 2,5tdi 03rok,pod sensor deszczu, dalem 100zl za uzywana z wycieciem:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności