Skocz do zawartości
jakub1t

Zmiana wtryskiwaczy 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Passat 1.8t AEB + chip . Jest problem z instalacją gazową i czasami otwarcia wtrysku . W związku z czym chciałbym zamontowac większe wtryskiwacze paliwa co by skrócić te czasy . Seryjne mam 210cc ,a na półce leżą 250cc (AGU). Czy adaptowanie tych wtyskiwaczy równało by się z nowym chipem i sporymi kosztami z tym związanymi ? Ewentualnie do kogo się udać w okolicach Warszawy ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Passat 1.8t AEB + chip . Jest problem z instalacją gazową i czasami otwarcia wtrysku . W związku z czym chciałbym zamontowac większe wtryskiwacze paliwa co by skrócić te czasy . Seryjne mam 210cc ,a na półce leżą 250cc (AGU). Czy adaptowanie tych wtyskiwaczy równało by się z nowym chipem i sporymi kosztami z tym związanymi ? Ewentualnie do kogo się udać w okolicach Warszawy ?

Pozdrawiam

no na pewno musisz program zmienić jak wsadzisz większe wtryski więc jedź do tunera który robił ci program i niech ustawi ci te wtryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tuner blizej nieznany i dlatego potrzebuje kogoś nowego , ale że się po kablu tego nie da zrobic to niewiem do kogo się zgłosić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem gaz i problemów nie miałem też po chipie (no chyba że robisz na 300koni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależy od centralki instalacji gazowej , a ta moja jakas mało rozgarnieta . A jej wymiana na lepszą też wiąże się ze sporymi kosztami . To już wole sobie większe wtryski zaadoptować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności