Skocz do zawartości
Jaszczur

Jest ktoś może z Norwegii???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam kogoś kto siedzi w np w Oslo albo Bergen???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie usmialem z tego linka ktory masz w opisie dobre naprawde dobre. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo78

okolice Oslo witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okolice oslo, jestem ja, ktos jeszcze, moze jakis spocik na kringsjå albo songsvann?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Okolice Honefoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy i gdzie ???? .pytam z ciekawosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze urzedzimy jakis mini zlocik na norweskiej ziemi. Robie tu mechanike i duzo rodakow pomyka VW. Na poczatek pare aut ale jak sie ludziska dowiedza to moze nastepne bylyby lepsze. Przeciez lubimy tez poimprezowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to stresujcie sie puki snieg niespadl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romaniak14

jest ktos z trondheim????? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, na mnie juz nie liczcie, policja mi zabrala prawko , wlasnie dzis mialem sprawe w sadzie, na 80 mialem 128 i chcieli zebym prawko zdawal od nowa, ale sie wybronilem, ze zabrali na pol roku i 10 tys kr kary... wiec najblizej w koncu marca, passacik stoi w garazu i potulnie czeka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ci nie zazdroszcze a wrecz wspolczuje. Mialem prawie to samo, tyle ze mi nie zabrali, ale zaplacilem 3 razy po 4900kr. I dlatego narazie wybilem sobie z glowy wirusowanie paska, bo w sumie to nie ma tu gdzie pocisnac. Jak nie kręte drogi to te ich ograniczenia, a na to nie mamy wplywu... Takze zostaje komunikacja miejska i w sobote na Motor Show do Lillestrom. Mam nadzieje ze twoj pasacik tez bedzie stal wypucowany w garazu jak te bryki na zlocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko ja w Sandnes mieszkam to jak z tym spocikem w sumie do Oslo ma okolo 500 km ... myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popiolek, 21 mARCA OKOLO POWINIENEM DOSTAC PRAWKO SPOWROTEM, MOZEMY sie spotkac wtedy gdzies w strømmen albo w oslo albo w polowie drogi, ale te pare miesiecy musimy jeszcze poczekac, mmmmm no i tak mysle ze nawet sie oplaci poczekac bo wiecej jest chlopakow co by chcioalo spocik zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak odbierzesz prawko to cos pomyslimy. Bedzie wiosna, ciepelko to sie stykniemy. Zalozymy temat na forumnorwegia i mojanorwegia. Niech wala na zlocik wszyscy co maja autka... a co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam z Ryfoss (około polowy drogi z Oslo do Bergen przy E16).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie Jestem nowy na forum mieszkam w Oslo od 6 lat Jezdze Paskiem !.8 T automat Jakbyscie organizowali jakies spotkanko mini zlocik czy cos to jestem chetny Pozdrowienia dla wszystkich Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi 1.8T poczekamy do wiosny. Cos sie wymysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki popiolek4 Damy radem Mam do Ciebie małe pytanko Patrzyłem na zdjęcia Twojego starego paska Mam identycznego te same wnętze wyposarzenie kolor tylko w benzynie. Mam takie same lampy przednie i mam mały problem Jakiś tydzień temu przestały mi świecić diody led w prawej lampie Napięcie dochodzi więc wypiołem z obwodu ten pseudo modułek/rezystor czy jak on tan sie zwie Okazało sie że to wina tego badziewia Dzwonie po allegro ale nie chcą nigdzie pomóc sprzedają tylko kompletne lampy Nie wiesz może skąd to można załatwić albo czym to zastąpić To takie małe prostokątne ustrojstwo przykręcone z tyłu lampy na 3 śrubki Wygląda jak bateria do kom...Daj znać czy miałes taki problem i czy może coś wiesz na ten temat Pozdrawiam Adi A gdzie robisz tą mechanikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Ja sie dołączam do zlociku jestem Ryfoss jak kolega "g75" z którym spróbuje zaraz nawiązać kontakt;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mieszkam w kristiansand jesli bedzie cos ciekawego to zapraszam na południe norwegi krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności