Skocz do zawartości
expander1000

Spore pęknięcie lakieru (Maska)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam takie.Zamierzam kupić autko, sprzedajacy wysłal mi zdjecie z pęknięciem na masce. I teraz tak od czego mogło powstac ów peknięcie(czy poprostu pękło czy auto bylo bite)

 

Zdjęcie:

http://img155.imageshack.us/f/20110305533.jpg/

Edytowane przez expander1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma zdjęcia, wrzuć gdzieś i podeślij link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej wygląda na łuszczacy sie lakier :?

Może cała maska była malowana i ktoś ją źle przygotował do malowania. Nie ma innych zdjęć auta? To zdjęcie jakieś w ciemności robione.

Edytowane przez spiczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma zdjecia w linku??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi to bardziej wygląda na łuszczacy sie lakier ?

zdjęcie jest

pęknięcie od rdzy pod spodem lub złego przygotowania pod malowanie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko mam takie.Zamierzam kupić autko, sprzedajacy wysłal mi zdjecie z pęknięciem na masce. I teraz tak od czego mogło powstac ów peknięcie(czy poprostu pękło czy auto bylo bite)

 

Zdjęcie w załącniku?cmd=getpart&link=KE00VAMkm7bfxpcnRQAkuG16k5CSmfAioBI69wHsrAAkODMoNDMwMTNVPyMfGGc2k

 

Zdjęcie nie jest za dokładne-ale mówię z góry że to schodzący klarlak,czyli zewntrzna warstwa osłaniająca lakier właściwy czy jak to tam się nazywa :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze takie jedno mam bardziej w świetle:

http://img844.imageshack.us/f/20110305537.jpg/

 

Przeglądałem obydwa zdjęcia parę razy,ze zbliżeniami i nadal wydaje mi się że to tylko klarlak,schodzący całą warstwą-widać po załamaniach z boku maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem obydwa zdjęcia parę razy,ze zbliżeniami i nadal wydaje mi się że to tylko klarlak,schodzący całą warstwą-widać po załamaniach z boku maski.
co to jest to dopiero na żywca da się ocenić bo ze zdjęci wydaję się co innego a na żywo wyjdzie co innego

Tobie to wygląda na klark a mi na wybrzuszenie od rudej pod spodem

Fakt jest taki maska była malowana i nieudolnie przygotowana pod malowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym drugim to już nie koniecznie lakier schodzi. Może było strzlone w błotnik i podgięło maske i ktoś błotnik wymienił, a maske wyklepał i pomalował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co tak czy siak ktoś przy tym grzebał tak? nie ma mozliwosci ze to tak orginalnie pekło?? hmmmm lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co tak czy siak ktoś przy tym grzebał tak? nie ma mozliwosci ze to tak orginalnie pekło?? hmmmm lipa
nie ma takiej opcji KTOŚ nieudolnie przy tym grzebał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze takie pytanko na koniec.Wiem ze ze zdjecia zbytnio sie nic nie wywnioskuje, ale tak na zdrowy rozsadek mozna mniej lub bardziej ocenic czy strzał należał do potęznych czy kolizja..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jeszcze takie pytanko na koniec.Wiem ze ze zdjecia zbytnio sie nic nie wywnioskuje, ale tak na zdrowy rozsadek mozna mniej lub bardziej ocenic czy strzał należał do potęznych czy kolizja..........
raczej większa kolizja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

aha...kurde sam nie wiem ,kawalek drogi po to autko i teraz nie wiem ale skoro wyglada na kolizje a nie grubsza dzidę to może zaryzykuje.dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszpachlowany ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpachla pękła, za grubo nałożona :D

Daruj sobie to auto, tym bardziej że masz jak piszesz kawałek po niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrociłem z oględzin.Zdjęcie ze stanem faktycznym nie ma nic wspolnego porazka>Pękniecie idzie coraz dalej,maska podniesiona,blotnik jakby nie stamtąd .....Ale przez tel bezwypadkowy heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przez tel bezwypadkowy heheh

Przez tel. to prawie każdy bezwypadkowy, ale te bezwypadkowe różnią się na zrobione dobrze (prawie nic nie widać) i spartolone (tak jak ten ze zdjęcia powyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności