Skocz do zawartości
emigrant

Clarion MAP790 a Garmin1490T WYBÓR???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem w trakcie poszukiwania nawigacji dla siebie. Po przeglądnięciu ofert i ogłoszeń waham się pomiędzy dwoma modelami Clarion MAP790 albo Garmin1490T po prostu nie wiem który wybrać i dlatego zwracam się z prośbą o ocenę i jakieś opinie na temat tych nawigacji od strony technicznej a także dostawcy map . Dodam że nawigacji potrzebuje na trasę UK-PL czyli kawałek europy ale generalne będę jej używał na wyspach z racji tego że tu obecnie mieszkam. Obecnie używam aplikacji Garmin zainstalowanej w telefonie i jakoś to chodzi tak że coś tam wiem na temat "garminowskiej" szaty graficznej wiem ale nic poza tym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu kupiłem garmina 1490T i jestem zadowolony , czytelny obraz nawet w bardzo mocne słońce widać bardzo ładnie, szwagier ma clariona i nie narzeka ale jak przejechał sie z garminem to stwierdził że jednak garmin lepszy, szybszy w wyznaczaniu trasy itd ,a co do mamp to standardowa mapa co jest wystarcza ,ale można bezproblemu instalować inne na karcie ,także polecam garmina i zobaczysz bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Clarion MAP790 a Garmin1490T WYBÓR???

 

I tu przynajmniej jesteśmy prawie w domu bo już sam zdecydowałeś o zawężeniu asortymentu..Z tych dwóch to chyba zdecydowałbym się na GARMINA bo jak dla mnie to on wygląda lepiej tzn prościej. No ale to jest tylko opinia wzrokowa.Nie pracowałem z tym sprzętem więc się nie wypowiem inaczej na ich temat.

Oczywiście to Twoje "dutki" do wydania ale ja bym kupił coś tańszego bo to tylko NAWKA i nie używasz jej na co dzień jak laptopa.Ja poszukał bym co oferują inni w tej dziedzinie no ale ja to ja a Ty to Ty wiec kupisz co będziesz uważał za stosowne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczytaj http://forum.vw-passat.pl/showthread...=nawigacja+dla i sie tam dopytaj ja polecam clariona

 

mielke dzięki za zainteresowanie tematem ale tego posta już wcześniej prześledziłem ale piwko w twoją stronę:dobrze

 

miesiąc temu kupiłem garmina 1490T i jestem zadowolony , czytelny obraz nawet w bardzo mocne słońce widać bardzo ładnie, szwagier ma clariona i nie narzeka ale jak przejechał sie z garminem to stwierdził że jednak garmin lepszy, szybszy w wyznaczaniu trasy itd ,a co do mamp to standardowa mapa co jest wystarcza ,ale można bezproblemu instalować inne na karcie ,także polecam garmina i zobaczysz bedziesz zadowolony

 

bolo02 a w twoja stronę leci punkt bo chyba pomogłeś mi podjąć decyzję :kciuki

 

I tu przynajmniej jesteśmy prawie w domu bo już sam zdecydowałeś o zawężeniu asortymentu..Z tych dwóch to chyba zdecydowałbym się na GARMINA bo jak dla mnie to on wygląda lepiej tzn prościej. No ale to jest tylko opinia wzrokowa.Nie pracowałem z tym sprzętem więc się nie wypowiem inaczej na ich temat.

Oczywiście to Twoje "dutki" do wydania ale ja bym kupił coś tańszego bo to tylko NAWKA i nie używasz jej na co dzień jak laptopa.Ja poszukał bym co oferują inni w tej dziedzinie no ale ja to ja a Ty to Ty wiec kupisz co będziesz uważał za stosowne

 

pawel1971 dzięki za zainteresowanie tematem :dobrze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności